Co po mně chce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

madička13
Povídálka 31 příspěvků 26.01.17 18:06
co po mě chce?

Ahoj mam kamarádku Julču. Dřív sem byla hodná nemluvila sem a byla sem jako mimino. Přes prázdniny se vše změnilo, teda změnila sem kamarády a chování. Kamarádila sem se ze všema (vesnice) a to od 6-20 let. Všichni sme se sešli bavili se a byli na trampolíne pár urazů ale nevadí. S koncem prázdnin k nám do třídy přišla uplně ta nej kamarádka moje (propadla). Přestala sem se bát všeho (konečne) ale pak kamarádka odešla ze školy na jinou. A pak mi všichni řikali že sem se hrozně změnila. Začla sem se bavit z každým a projevovat více svoje názory. Holky ze třídy se se mnou bavili (dřív ne) začla sem se chovat jako normální člověk a hlavně jako holky v mím věku (nějaký). No všichni mě chválili ale doslechla sem se že to mojí BFF vadí. Přesneji nevim. Jo je pravda že když začne ječet a chovat se jako díte proste mě začne štípat a obýha me. Tak si proste všem stežuje že se chovam jako mimino nevichovaný dítě a tak. Bože tak ji okřiknu ať se uklidní. Nevim co jí vadi ale hodně závidi. Našla sem si kluka najde si nejakyho uchyla. Proste závidí je taky možný že mi závidi že se bavim z kamarádama (dřiv ne) ona neni moc oblíbená kuli tomu jak se chová, jako nechci nic řikat ale fakt nebudu to rozebírat jeji chování. Furt je naštvaná a nevim proč. Co mám dělat v čem se mám změnit. Děkuju za přečtení až sem a taky za komenty

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Shari81
Kelišová 6018 příspěvků 26.01.17 18:16

Kolik ti je???

Hanka253
Zasloužilá kecalka 835 příspěvků 5 inzerátů 26.01.17 18:16

Jste ve věku, kdy se lidé hodně mění a ještě se budou měnit.. Někteří budou dělat víc voloviny, jiné něco pořádného chytne a půjdou si za tím. Někteří, co se třeba neučili dobře, tak se najednou změní a začne je něco bavit a začnou se tomu víc věnovat a bude to i na známkách vidět. Někteří se přestanou stydět a začnou se víc projevovat a někteří zůstanou pořád stejní až do důchodu :D Buď sama sebou, nechtěj se bavit s každým za každou cenu a být všemi oblíbená. je lepší mít pár opravdových přátel než všechny povrchně a nemoci se na ně spolehnout.
A zkus přemýšet nad pravopisem, když něco píšeš, je to ostuda, hromada hrubek.

lauraka
Závislačka 2842 příspěvků 26.01.17 18:18

Svata prostoto! Hlavne se vrat do skoly a vem to nejlepe od vyjmenovanych slov.

ka2ka
Extra třída :D 13015 příspěvků 1 inzerát 26.01.17 18:19
@Shari81 píše:
Kolik ti je???

https://www.emimino.cz/…hala-277259/

je jí 12

Shari81
Kelišová 6018 příspěvků 26.01.17 18:22

@madička13 vrať se do školy a začni se pořádně učit. Nechtěj být nejoblíbenější a s každým kamarádka…nechápu, co dítě dělá na tomto serveru :zed: jo vlastně oni už nevydávají Bravíčko :zed:

jahuhudka
Extra třída :D 10998 příspěvků 26.01.17 18:35
@ka2ka píše:
https://www.emimino.cz/…hala-277259/je jí 12

A ma kluka? 8o

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.17 18:37

Pravopisu se rozhodně věnuj, ale já na to také nemám buňky :)

Ano závidí, je to normální, vztahy jsou byly a budou. Mění se to, všechno. Názory, kamarádství i chování. Je to normální. Ty jsi se změnila, ona ne. Ona se taky časem změní a dospěje a zase si najde jiné kamarády, nechce nic. Vrátit čas, ale to není možné.

Innocence
Zasloužilá kecalka 668 příspěvků 1 inzerát 26.01.17 18:39

Ve svým věku řeš učení a známky a ne takovýhle kraviny.

LadyBrigit
Ukecaná baba ;) 1248 příspěvků 26.01.17 19:08

Hmmm :think:

Pipilota Citrónie
Ukecaná baba ;) 1111 příspěvků 26.01.17 19:12

Radu nemám, jen děkuji za připomenutí toho jak bylo ve třinácti nejdůležitější co si myslí bff a jestli jsem oblibená a kdo co řekl a kopec kamarádů a spousta srandy. :srdce:

medunka23
Kelišová 7064 příspěvků 26.01.17 19:28

Prosím, asi jem už stará, ale co je zkratka BFF?? :oops: :oops:

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1490 příspěvků 5 inzerátů 26.01.17 19:50
@medunka23 píše:
Prosím, asi jem už stará, ale co je zkratka BFF?? :oops: :oops:

best friends forever → nejlepší přátelé navždy :D

medunka23
Kelišová 7064 příspěvků 26.01.17 20:15
@onajeblond píše:
best friends forever → nejlepší přátelé navždy :D

díky, aspoň neumřu blbá, já znám jen takový ty zkratky jako VLS a podobně a děti mám ještě malé aby mě poučily :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1490 příspěvků 5 inzerátů 27.01.17 08:15
@medunka23 píše:
díky, aspoň neumřu blbá, já znám jen takový ty zkratky jako VLS a podobně a děti mám ještě malé aby mě poučily :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

není zač, aha tak te zas nevím já co je tohle za zkratku :D

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Všechny 4 děti musely do karantény, popsala domácí lazaret Abbasová

Zvládnout čtyři děti, z nichž jednomu je něco málo přes rok a dvojčata se... číst dále >

Máme sníh, heč! culí se Vondráčková z Kanady. O návratu do Česka ale mlčí

Zatímco Tomáš Plekanec (35) odpočívá na rodné hroudě a doufá ve Vánoce se... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

VIDEO: Hadašová a Průšová v plavkách se odvázaly na přehlídkovém mole

Léto je sice v nedohlednu, ale to neznamená, že bychom museli nechat plavky... číst dále >