Co pomáhá na pach v bytě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.19 14:31
Co pomáhá na pach bytě?

Prosím poraďte :( u nás v bytě to neustále páchne..
Už jsem bezradná, zkouším všechno možné, přesunula jsem nábytek, jestli tam není načuráno nebo něco hůř od kocoura, vše jsem vyprala a vydrhla, vyčistila.. už nevím, co dělat :( rodina sem skrz to nechce jezdit.. já jsem na to asi zvyklá, protože nic necítím.. je nějaký způsob, jak se toho zbavit?? :,(

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Cenarius
Ukecaná baba ;) 1264 příspěvků 20.08.19 14:35

Takze smrad je od znackujiciho kocoura?

kačka39
Zasloužilá kecalka 563 příspěvků 20.08.19 14:37

Vykastrovat kocoura, nebo nepouštět do bytu.

Halamka
Závislačka 4142 příspěvků 20.08.19 14:39

Tak jestli zi znackuje kocour, tak to je asi bleee.
Ocer, soda, ale chce to najít ta místa, kam chodí. A něco s ním udělat… jinak kolotoč. Zápach neprekryjes. musíš vyřešit příčinu.

TopSecret
Kelišová 5242 příspěvků 20.08.19 14:41
@Anonymní píše:
Prosím poraďte :( u nás v bytě to neustále páchne..
Už jsem bezradná, zkouším všechno možné, přesunula jsem nábytek, jestli tam není načuráno nebo něco hůř od kocoura, vše jsem vyprala a vydrhla, vyčistila.. už nevím, co dělat :( rodina sem skrz to nechce jezdit.. já jsem na to asi zvyklá, protože nic necítím.. je nějaký způsob, jak se toho zbavit?? :,(

Se divis, kdyz mas kocoura? V byte zvire ne-e. Muzes byt sebecistotnejsi, ale proste to zvire ma nejaky pach a je to citit. I kdyz ty nic necitis, tak lidi, co nemaji zvire doma, tak to citi. :nevim:

Zumpa
Ukecaná baba ;) 1438 příspěvků 20.08.19 14:44

Pořiď si ještě kočku a dva psy.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.19 14:50

Za 1) ne, neznackuje, neni to od nej, nevim od ceho..
Za 2) debilni kecy typu zvire do bytu nepatri a at si poridim jeste dalsi, si strcte nekam. Slusne jsem se zeptala, tak čekám slusne odpovedi. Diky

sediza
Závislačka 2796 příspěvků 20.08.19 14:50

Tak já miluju kočky. Jsou moje nejmilejší zvířata a poznám po čuchu, když ma někdo doma kocoura. My taky měli. Jak bych postupovala? Nechala bych ho vykastrovat a hned potom bych nechala doma nově vymalovat s oskrabem zdí, pokud nemáte sádrokarton. Dále bych vzala desinfekcí Sanytol pro alergiky všechen nábytek a umyla ho a desinfikovala. Koberce a rohozky vyhodila a koupila nové. Ostatní podlahy Savo. Veškeré povlečení a oblečeni vyprala krome prášku v desinfekci Sanytol na pradlo. Peřiny take vyprat nebo do čistírny. Sedačka buď vyprat potahy nebo koupit novou. Veškeré komponenty pro kočku bych vyhodila a koupila nové vč. kočičí toalety. Na generalni úklid bych si pozvala firmu. Ono to jednou za čas neuškodí ani lidem, co doma zvíře nemají. Vymyt kuchyň apod. Vzala bych to jako přilezitost pro nakup novych dekorací a prostě změnu interiéru.

sediza
Závislačka 2796 příspěvků 20.08.19 14:52
@Anonymní píše:
Za 2) debilni kecy typu zvire do bytu nepatri a at si poridim jeste dalsi, si strcte nekam. Slusne jsem se zeptala, tak čekám slusne odpovedi. Diky

Pokud ten smrad neni od kocourka, tak postup je stejný a začala bych tim, ze vymaluji s oškrabem zdi a zkontrolovala bych odpady, jestli vám nahodou nejde smrad odtamtud. Nekdy delnici zapomenou vyvezt trubkou z odpadů na přivzdušneni na střechu a to je pak peklo.

TopSecret
Kelišová 5242 příspěvků 20.08.19 14:52
@Anonymní píše:
Za 2) debilni kecy typu zvire do bytu nepatri a at si poridim jeste dalsi, si strcte nekam. Slusne jsem se zeptala, tak čekám slusne odpovedi. Diky

Vsak jsem ti slusne odpovedela :nevim: co se rozcilujes?
Jen sem ti zodpovedela otazku, proc k tobe rodina nechce jezdit. :nevim:

Ba-stet
Závislačka 3095 příspěvků 20.08.19 14:52

Jestli něco počural kocour (a žádné nebo hůř neexistuje), tak to nalož do octové lázně a vyper na 90°C. Pokud je to věc, která takové praní nesnese, tak ji rovnou vyhoď, toho smradu se už nezbavíš. Gauč a podobné věci můžeš leda vyhodit. Jak je jednou načurano, kocour to bude chodit obnovovat (i když jinak třeba mimo záchod nemočí).

Jinak pokud je nekastrovaný, tak kastrovat, pokud kastrovaný je a močí kolem, tak k veterináři. Čurání mimo kočičák je v 90% vážná nemoc.

Ravedd
Ukecaná baba ;) 1710 příspěvků 20.08.19 14:53
@TopSecret píše:
Se divis, kdyz mas kocoura? V byte zvire ne-e. Muzes byt sebecistotnejsi, ale proste to zvire ma nejaky pach a je to citit. I kdyz ty nic necitis, tak lidi, co nemaji zvire doma, tak to citi. :nevim:

Jasně hned všechno hodit na zvíře :roll: vidíš pro mě třeba zvíře co žije venku nee protože nevím co kde sežralo a v čem se vyválelo a pak bych se s ním nemohla v klidu pomazlit :lol:

Zumpa
Ukecaná baba ;) 1438 příspěvků 20.08.19 14:53

@TopSecret Řada chovatelů jsou sociopati.

Ba-stet
Závislačka 3095 příspěvků 20.08.19 14:56

Dočítám… Tak jestli to není od kocoura, jako co to páchne? Odpad? Plíseň? Nemohla někam zalézt myš a chcípnout tam? V bytě přece není tolik věcí, které by mohly zapáchat :think:

Ravedd
Ukecaná baba ;) 1710 příspěvků 20.08.19 14:58

Zakladatelko bez ohledu na to zda to je od kočky nebo ne, těžko říct co by to mohlo být :nevim: tak osobně pokud bych našla původ zápachu a bylo by to v mých možnostech tak rovnou vyměnit za nový kus jinak jak píšou ostatní drbat, drbat nejlépe tím octem :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama