Co pomáhá na roupy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Margherita.bianca
Povídálka 46 příspěvků 20.03.18 10:18
Co pomáhá na roupy

Tak jsem zjistila, že mé děti mají nejspíš roupy. Haha, bohužel nejen v přeneseném slova smyslu. Syn 3 roky, dcera 6 let. Ale bohužel asi i dcera 6 měsíců. Řešil jste to někdo? Jak? Děkuji…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

pe-terka
Extra třída :D 14971 příspěvků 20.03.18 10:22

Bud klasický Vermox na předpis, nebo je ve volném prodeji bylinkový přípravek Vermofit.

Marcam
Závislačka 4884 příspěvků 20.03.18 10:23

@Margherita.bi­anca ahoj,jsou na to tabletky, předepíše ti je dětský lékař ;) většinou se to chztne ve školce

Anonymní  20.03.18 10:27

Já sem měla před rokem. :oops: Zabral normálně Vermox na předpis.

Hadumi
Extra třída :D 13094 příspěvků 20.03.18 10:49

U nás zabral klasický vermox.

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 20.03.18 11:05

@Margherita.bi­anca vermox, jedna tablet, po 10 dnech druhá a je klid..

Margherita.bianca
Povídálka 46 příspěvků 20.03.18 12:48

Musim pro nej k doktorce? Nebo se to da koupit?

Faris
Povídálka 45 příspěvků 20.03.18 13:14

My jsme kupovali cosi v lekarne, byla to takova ruzova vodicka. Mladsi bracha to porad odnekud tahal a pak se odcervovala cela rodina:) Nepamatuju se, ze by kvvuli tomu chodili k doktorce pro recept.

iila
Ukecaná baba ;) 1248 příspěvků 14 inzerátů 20.03.18 13:15
@Margherita.bi­anca píše:
Musim pro nej k doktorce? Nebo se to da koupit?

Pokud vím, Vermox je na předpis.

jiti81
Kecalka 256 příspěvků 20.03.18 18:31

Vermox je na předpis. Musela jsem k dr., nejdříve chtěla dělat nějaké stěry a abych pár dnů brala vzorky stolice, jestli má opravdu roupy. Ale na to jsem ji řekla, že není třeba, že jsem ty bílo průhledné žížalky viděla a pár se mi jich podařilo kapesníkem vytáhnout - syn chudák totiž začal vždy řvát a plakat, že ho bolí dupka :,(. Tak nám předepsala Vermox hned, dá se říci, že za den bylo po problému. Raději jsem dala prášek i dceři a myslím, že ještě 2 nám zbyly, tak jsem je schovala, kdyby se zase někdy objevili.

Anonymní  20.03.18 19:29

@Faris růžová vodička už se nevyrábí. Musela sem i dceri nadrtit Vermox, který je už opravdu pouze na předpis.

Bylinny bych asi nekupovala. Nikdo ti tam tu účinnost nezaručí. Ten Vermox zabral fakt hned.

Margherita.bianca
Povídálka 46 příspěvků 20.03.18 20:08

Děkuji moc všem za info!

iila
Ukecaná baba ;) 1248 příspěvků 14 inzerátů 21.03.18 09:55

@jiti81 To já naopak vyšetření chtěla, protože jsem si nebyla jistá :) A doktorka mi na to řekla, že vyšetření je zbytečný trápení dítěte, že malýmu ten Vermox nijak neuškodí, ani kdyby náhodou žádné parazity neměl.

Margherita.bianca
Povídálka 46 příspěvků 21.03.18 10:08

No já slyšela, že antiparazitika dost ničí střevní mikroflóru. Zatím zkusím vermophyt a pak uvidím.

jiti81
Kecalka 256 příspěvků 21.03.18 10:15

@iila tak to je jasné, ale my jsme večer před návštěvou dr. opravdu ty potvory lovily. Nic příjemného, a podle obrázku na netu to byli hlísty. bléééé

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Ivana Christová: Obezita jí ničila život, bůh ji osvobodil

Dnes již legendární královna krásy Ivana Christová (47) polovinu života... číst dále >

Rytmus to hrotí: Negativní a nepřející Daru musel odstřihnout

Tak trochu s nevěřícným úsměvem sledujeme počínání slovenského rapera a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tajemství krásy herečky Halle Berry: cvičení a silný vývar z kostí

V jednapadesáti letech vypadá Halle Berry stále skvěle, může za to cvičení a... číst dále >

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Reklama