Co pomáhá na roupy?

20.3.18 10:18

Co pomáhá na roupy

Tak jsem zjistila, že mé děti mají nejspíš roupy. Haha, bohužel nejen v přeneseném slova smyslu. Syn 3 roky, dcera 6 let. Ale bohužel asi i dcera 6 měsíců. Řešil jste to někdo? Jak? Děkuji…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24681
20.3.18 10:22

Bud klasický Vermox na předpis, nebo je ve volném prodeji bylinkový přípravek Vermofit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5100
20.3.18 10:23

@Margherita.bianca ahoj,jsou na to tabletky, předepíše ti je dětský lékař ;) většinou se to chztne ve školce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.3.18 10:27

Já sem měla před rokem. :oops: Zabral normálně Vermox na předpis.

• Citovat
  • Nahlásit
13817
20.3.18 10:49

U nás zabral klasický vermox.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60440
20.3.18 11:05

@Margherita.bianca vermox, jedna tablet, po 10 dnech druhá a je klid..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.3.18 12:48

Musim pro nej k doktorce? Nebo se to da koupit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
127
20.3.18 13:14

My jsme kupovali cosi v lekarne, byla to takova ruzova vodicka. Mladsi bracha to porad odnekud tahal a pak se odcervovala cela rodina:) Nepamatuju se, ze by kvvuli tomu chodili k doktorce pro recept.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1762
20.3.18 13:15
@Margherita.bianca píše:
Musim pro nej k doktorce? Nebo se to da koupit?

Pokud vím, Vermox je na předpis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
510
20.3.18 18:31

Vermox je na předpis. Musela jsem k dr., nejdříve chtěla dělat nějaké stěry a abych pár dnů brala vzorky stolice, jestli má opravdu roupy. Ale na to jsem ji řekla, že není třeba, že jsem ty bílo průhledné žížalky viděla a pár se mi jich podařilo kapesníkem vytáhnout - syn chudák totiž začal vždy řvát a plakat, že ho bolí dupka :,(. Tak nám předepsala Vermox hned, dá se říci, že za den bylo po problému. Raději jsem dala prášek i dceři a myslím, že ještě 2 nám zbyly, tak jsem je schovala, kdyby se zase někdy objevili.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.3.18 19:29

@Faris růžová vodička už se nevyrábí. Musela sem i dceri nadrtit Vermox, který je už opravdu pouze na předpis.

Bylinny bych asi nekupovala. Nikdo ti tam tu účinnost nezaručí. Ten Vermox zabral fakt hned.

• Citovat
  • Nahlásit
20.3.18 20:08

Děkuji moc všem za info!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1762
21.3.18 09:55

@jiti81 To já naopak vyšetření chtěla, protože jsem si nebyla jistá :) A doktorka mi na to řekla, že vyšetření je zbytečný trápení dítěte, že malýmu ten Vermox nijak neuškodí, ani kdyby náhodou žádné parazity neměl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.3.18 10:08

No já slyšela, že antiparazitika dost ničí střevní mikroflóru. Zatím zkusím vermophyt a pak uvidím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
510
21.3.18 10:15

@iila tak to je jasné, ale my jsme večer před návštěvou dr. opravdu ty potvory lovily. Nic příjemného, a podle obrázku na netu to byli hlísty. bléééé

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama