Varlatka vysoko

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  19.03.18 16:21
Vatlatka vysoko

Maminky chtěla bych se zeptat synovy 4 roky nikdy nevysej vatlatka… Vždy má jakoby pytlík prázdný.. vatlatka má vysoko u šourku… Ale pokud si sedne tak mu je nahmatáme… Ve vodě jsou tak jak mají být.. je to ok? Rady jako běžte s tím na urologii nechci píšu sem protože bych chtěla uklidnit.. na urologii se s ním chystám… jen bych chtěla vědět kdo tam byl.. a měli to samé a co jim tam řekli…Někde jsem četla že pokud jsou ve vodě v pytlíku je to ok… Děkuji za každé info…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní  19.03.18 16:29

Když mu zvednu šourek vidím je jedno po nim

chaela
Zasloužilá kecalka 594 příspěvků 19.03.18 16:30

Ahoj, nedavno se tu resilo podobne tema. Mne doktorka rekla, ze kdyz jsou v teple vode tam, kde maji byt, tak je vse v poradku. Nicmene rekla mi to pri prohlidce syna, kteremu byl vbtu dobu rok a ctvrt. Jestli to plati celozivotne, popripade do kdy, to netusim.

Anonymní  19.03.18 16:31

@chaela malému Dr nikdy nekontrolovala..

Anonymní  19.03.18 16:35

@chaela a mohu se zeptat kolik mu je teď a jestli mu už vatlatka „visí“

Anonymní  19.03.18 16:44

@chaela tak vatlatka má přesně takhle vedle šourku.. jak je i na fotce… Jen mu prostě nevisí… Tak snad to je ok… Zajímalo ti.co mají 4 leté chlapce jeslti to mají stejně… Nebo jeslti jim ty vatlatka už visí jako dospělému

radkka
Neúnavná pisatelka 19394 příspěvků 19.03.18 16:47
@Anonymní píše:
@chaela a mohu se zeptat kolik mu je teď a jestli mu už vatlatka „visí“

Já teda nevím, jak to myslíš, ale on ani každý chlap nemá pytel… Měla jsem chlapa, kterému tam v podstatě nic neviselo… Zní to divné a trochu divný to bylo :mrgreen: ale je zdravý, čeká třetí dítě… :think: Byly tam kuličky, ale ne ve visícím vaku, bylo to víc u těla, tak jako napevno :mrgreen: :mrgreen: pardon za popis :oops: :oops: :oops: :oops:

Anonymní  19.03.18 16:50

@radkka no syn má toto i když má vak jakoby povoleny.. vatlatka v něm nejsou.. jsou vysoko příteli opravdu varlata visí.. :D

Schwarzwaldtort
Povídálka 27 příspěvků 19.03.18 16:55

Prominte, ze to zlehcuju, ale koule chlapu se tady ba emiminu jeste neprobiraly… :lol:
Podle tveho popisu, ze je v teple vode nahmatate, bych se niceho nebala. Samo se to do puberty spravi.

radkka
Neúnavná pisatelka 19394 příspěvků 19.03.18 16:56
@Anonymní píše:
@radkka no syn má toto i když má vak jakoby povoleny.. vatlatka v něm nejsou.. jsou vysoko příteli opravdu varlata visí.. :D

Aha :mrgreen: to on neměl :oops: Zeptej se doktorky, ale myslím, že to nic nebude.

Jirka_765
Ukecaná baba ;) 1547 příspěvků 19.03.18 17:06

Obecně pro každý věk: Vzdálenost od těla je regulovaná teplotou. Nesmí zajíždět do tříselného kanálu, což by měl případně zkontrolovat lékař. :nevim:

chaela
Zasloužilá kecalka 594 příspěvků 19.03.18 18:09
@Anonymní píše:
@chaela a mohu se zeptat kolik mu je teď a jestli mu už vatlatka „visí“

No nema jestw ani rok a pul, takze od te kontroly, kdy mi to dr rikala, uolynuly asi dva mesice.
Ono to zalezi na teplote, kdyz je teplo, varlata jsou venku, kdyz je chladneji, zalezaji bliz k telu, ale ne uplne do trisla. Syn potrebuje hodne tepla, aby je mel venku, za zimy jsem je nehledala, tak nevim.

Migda
Kecalka 147 příspěvků 19.03.18 18:13

Vatlatka? Jako vážně???

Regina Hero
Nadpozemská drbna 26736 příspěvků 9 inzerátů 19.03.18 18:39
@Anonymní píše:
@chaela tak vatlatka má přesně takhle vedle šourku.. jak je i na fotce… Jen mu prostě nevisí… Tak snad to je ok… Zajímalo ti.co mají 4 leté chlapce jeslti to mají stejně… Nebo jeslti jim ty vatlatka už visí jako dospělému

varlátka… ne vatlátka… ;)

Anonymní  19.03.18 20:22

@Migda @Regina Hero spletla jsem písmenko… ale to se vlastně Vám učitelkám nestává ;)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Rodiče roku Smetana a Haj: Kvůli sadě nožů vzali spící dceru do klubu!

Emma Smetana a její partner Jordan Haj patří bezesporu k nejstylovějším... číst dále >

Svatba podle šaríe: Muž se zpozdil s platbou za nevěstu, za 15 minut byl rozvod!

Rozvody jsou v dnešní době bohužel běžnou záležitostí. Aby ale manželský... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Šaty Meghan Markle vznikaly stovky hodin. Víc než Kate za ně neutratila

Odkaz na éru Audrey Hepburnové, přísný dress code i jednotlivé země... číst dále >

Reklama