Co pomůže usnout

Anonymní
3.9.21 13:30

Co pomůže usnout

Ahoj holky :kytka:,

máme problém s usínáním ročního chlapečka přes den, už jsem zoufalá. Od mala usnul přes den jen v kočárku, spí dopoledne i odpoledne, ale jsme nemocný a nemůžeme ven. Trápíme se tu všichni, chce spinkat, je unavený, ale prostě neusne ani při kojení, ve velké posteli…

Navíc bude podzim a nebudeme moct v dešti a mrazu chodit ven, když měl korbičku, tak byl chráněný a šlo to, teď ve sporťáku by akorát nastydnul.

Celý den řešíme akorát to, jestli by už neusnul, zkouším všemožně uspávat a nic. :,(

Odmalička je se spaním problém, i v noci se pořád budí, je pořád hrozně neklidný, přes den tu pořád leze sem tam jako by nevěděl co s energií a přitom je vidět jak je hrozně unavený.

Nepomůžete s radami jak na to? Budu moc vděčná.

Navíc se peru s tím, že nám každý tvrdí, jak jim děti spali, že za to můžeme my, že jsme ho nechávali spát v kočárku… :(, proto prosím o anonym, chodí sem příbuzní.

Moc děkuju.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
40
3.9.21 13:36

Mě se osvědčil hojdavak. Používali jsme skoro do 3 let na spaní přes den. Báječný vynález :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14686
3.9.21 13:41

Co mu presne je, ze nemuzete ven…?
Pokud nema horecku, normalne bych sla.

Ve sportaku ti v desti a mrazu opravdu nenastydne, naopak cerstvy vzduch podporuje imunitu.
Myslim, ze jsi zbytecne uzkostna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7916
3.9.21 13:42
@Anonymní píše:
Ahoj holky :kytka:,

máme problém s usínáním ročního chlapečka přes den, už jsem zoufalá. Od mala usnul přes den jen v kočárku, spí dopoledne i odpoledne, ale jsme nemocný a nemůžeme ven. Trápíme se tu všichni, chce spinkat, je unavený, ale prostě neusne ani při kojení, ve velké posteli…

Navíc bude podzim a nebudeme moct v dešti a mrazu chodit ven, když měl korbičku, tak byl chráněný a šlo to, teď ve sporťáku by akorát nastydnul.

Celý den řešíme akorát to, jestli by už neusnul, zkouším všemožně uspávat a nic. :,(

Odmalička je se spaním problém, i v noci se pořád budí, je pořád hrozně neklidný, přes den tu pořád leze sem tam jako by nevěděl co s energií a přitom je vidět jak je hrozně unavený.

Nepomůžete s radami jak na to? Budu moc vděčná.

Navíc se peru s tím, že nám každý tvrdí, jak jim děti spali, že za to můžeme my, že jsme ho nechávali spát v kočárku… :(, proto prosím o anonym, chodí sem příbuzní.

Moc děkuju.

Proč byste nemohli v zimě ven? Dáš přes sporťák pláštěnku a můžete chodit. :nevim: děti pak lépe spí. Samozřejmě, že musíš dítě adekvátně obléknout. Ale fakt bych se nebála, že ti nastydne, to spíš chytí něco v uzavřeném prostoru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27072
3.9.21 13:53

Děláš z toho zbytečně problém. Děti můžou být samozřejmě i v zimě v kočárku, jsou fusaky atd. A proč ho neuspíš v kočárku doma jestli nemůžeš ven? Já jednu dobu dávala na balkón, když se mi nechtěl navlékat tak jsme jezdili v ložnici tam a zpátky :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.9.21 14:08

@Lucie_Sx
Právě, že je nastydlej, má horečky a hroznej kašel.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.9.21 14:12

@Verkahal

Děkuju za tip, kouknu na to :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
68
3.9.21 14:19

To opravdu budete od podzimu do jara zavreny doma? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14686
3.9.21 14:20
@Anonymní píše:
@Lucie_Sx
Právě, že je nastydlej, má horečky a hroznej kašel.

Tak zrovna dneska je tak teplo, ze ho muzes uvozit venku a pak nechat spat v kocaru doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1263
3.9.21 14:34

Syn do roka a půl nespal přes den jinde než v kočárku, takže jsem chodila na procházky za deště i za sněhu. Proč by Ti měl ve sporťáku v zimě nastydnou, bude mít zimní fusak, nánožník a sporťák má i střechu, takže bude chráněný plus třeba pláštěnka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19565
3.9.21 14:42

Taky jsem měla jedno dítě hodně kočárkové, holt jsme chodili 2× denně ven, počasí nepočasí. Ono mu to neublíží, ba naopak. Na čerstvém vzduchu se lépe dýchá, v zimě, když je rýma, tak je to úplný lék (splasknou sliznice), a teď je úplně ideální teplota na spaní v kočárku, horečka nehorečka (pokud tedy nemá 40 tky). Nebo ho prostě dej do kočárku na chodbě a jezdi přes práh, taky jsem to občas dělala. Jestli máte balkon, tak ho dej do kočárku tam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4413
3.9.21 14:47

Do sporťáku samozřejmě může i v zimě, proč by nemohl. Vždyť ho navlečeš, dáš fusak, kočár zadekuješ… v tom problém nevidím.
A jestli nemá horečku, tak do kočárku ven můžete, proč by ne. Venku se mu bude i líp spát. A dneska je fakt krásně, teplo.
Děti kolem jednoho roku přecházejí na jeden denní spánek. Možná bych zkusila dopolední vynechat a dát až odpoledne, jestli to nebude lepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.9.21 19:54

@namaluha1519 No to opravdu ne, nikdo nic takového neřekl a Tvá ráda má opravdu cenu zlata. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
14686
3.9.21 20:45
@Anonymní píše:
@namaluha1519 No to opravdu ne, nikdo nic takového neřekl a Tvá ráda má opravdu cenu zlata. :roll:

Tak v zime obvykle mrzne a na podzim prsi, to jsi psala :D.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1218
4.9.21 02:11

A nemůže spát i doma v kočáru?
Známým jsme dali náš,,houpací,, kočár, který měli jen na domácí spaní.
Dotaz vyvolal i dávnou vzpomínku - Moje babička všechny svoje vnoučata uspávala ježděním přes práh - na rukojeť kočárku uvázala šnůru, druhý konec měla v ruce - nohou posílala kočár tam a rukou přetáhla zpět. U toho koukala na tv nebo četla či luštila, občas šila… :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat