Buzení večer

28
26.7.21 19:17

Buzení večer

Ahojky,
Mám osmi měsíční miminko. Každý večer když ji uspím ( usíná u kojení ) tak se několikrát vzbudi a chce prso. Kdyby to bylo 2× či 3× za večer, ale běhám za ní i 10×. Kdyz tam nepřijdu tak se prostě vzbudi a je na nohou. Pak přijdu a ona zase u kojeni usne. Už mě to unavuje každý večer za ní takhle běhat.
Měla jste to některá a jak jste to řešily?
Děkuji všem za rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26535
26.7.21 19:28

Řešila bych to dudlíkem, ale u osmiměsíčního už je asi trochu pozdě. Protože ty ji děláš v podstatě živého dudlíky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
26.7.21 19:37

@Svistice
Dudlik nechce od narození.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1046
26.7.21 19:41

Mám 11 měsíční. V noci momentálně vstávám i 10×. Není kojená, ale vyžaduje flašku s mlékem. Vždy si jen cucne… Dudlík nezabírá, prostě si chce dudnout mlíka.

Tak jestli má někdo tip?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
26.7.21 19:45

@KeckaJ
Tak to máme podobné taky se vzdy napije, ale musí pořádně usnout abych mohla odejít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
498
26.7.21 19:47

@Luca654 Nepotesim te, ale budi se proto, ze chce zpatky to, co mela u usinani - prso.

Mam to stejne, ale prckovi je skoro 14 mesicu a celou dobu prakticky nespim. Parkrat se stal zazrak, a spal delsi usek, nicmene jsem jak zombie…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
212
26.7.21 20:13

Mám doma to samé, už podruhé… Pomůže jen čas, kdy se naučí spát delší úseky… Jinak já s nimi spím, je to pohodlnější, dítě zamruci, já se natočím, ono se prisaje a spím dal… 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
26.7.21 20:18

@lelulanda
Taky ji mám u sebe. Ale večer než jdu ja do postele se nalitam a s manželem nekouknu ani na celý film :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1046
26.7.21 21:57

@lelulanda Mě malá umělá spát celou noc… Pokazilo se to později. Navíc není kojená…

Ne vždy je to jen o těchto dvou faktorech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
688
26.7.21 22:11
@lelulanda píše:
Mám doma to samé, už podruhé… Pomůže jen čas, kdy se naučí spát delší úseky… Jinak já s nimi spím, je to pohodlnější, dítě zamruci, já se natočím, ono se prisaje a spím dal… 😀

To mám taky. Dceři už je ale 25mesicu a dudlík taky nechce od narozeni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat