Co proti zvracení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Andrea2012
Nováček 3 příspěvky 25.02.18 02:25
Co proti zvracení

Ahojky, máte některá zkušenosti s kapkami Fytos proti zvracení?
Malá (5let) asi od 20h pořád zvrací. Asi hoďku se prospala a pak ji to zase vzbudilo.
Zkoušela jsem černý čaj s cukrem i Colu, ale vždycky to letělo ven. Už zvrací jen šťávy a trápí se. Teploty nemá vůbec a průjem měla jednou. Tak jsem našla na netu ty kapky, tak bych je zítra zajela koupit, ale zajímal by mě názor. Děkuji :)

Reklama

Reakce:

tronelka
Ukecaná baba ;) 1536 příspěvků 25.02.18 03:32
@Andrea2012 píše:
Ahojky, máte některá zkušenosti s kapkami Fytos proti zvracení?
Malá (5let) asi od 20h pořád zvrací. Asi hoďku se prospala a pak ji to zase vzbudilo.
Zkoušela jsem černý čaj s cukrem i Colu, ale vždycky to letělo ven. Už zvrací jen šťávy a trápí se. Teploty nemá vůbec a průjem měla jednou. Tak jsem našla na netu ty kapky, tak bych je zítra zajela koupit, ale zajímal by mě názor. Děkuji :)

Synovi pomaha jedine cipek, cokoli podane oralne leti ven, kdyz uz je zaludek podrazdďy. Poajud dite zvraci tak, ze ho to budi i ze spanku, zajela bych na pohotovost pro ten cipek.

Andrea2012
Nováček 3 příspěvky 25.02.18 04:20

Teď už naštěstí spinká asi dvě hoďky.
Ten čípek asi mají jen v nemocnici, že?
Kdyby to šlo zajela bych tam nejlépe bez ní později ráno, ona má úplnou paniku
z doktorů, ale bez ní mi to asi nedají, že? :(

aledud
Kecalka 407 příspěvků 25.02.18 07:09

To určitě nedají a aspoň ji zkouknou jestli není dehydrovaná, nám tedy nepomohl ani čípek ani injekce až kapačky.

dasajur
Kecalka 182 příspěvků 25.02.18 07:50

Jeli jsme i se synem v noci na pohotovost. Několikrát se nám stalo, že to nešlo doma zastavit. Dali nám čípek Domperidon. Do půl hodiny ho přestalo navalovat na zvracení a usnul. Ale nesměla jsem mu hned nic dávat. Až dopoledne po lokách černý čaj. A ještě ten den celý bez jídla, pokud si vyloženě neřekl. Pak třeba kousek suchého rohlíku.

novakova.t
Závislačka 3168 příspěvků 1 inzerát 25.02.18 07:52

Smekta, kulisek

brumi
Kelišová 6357 příspěvků 25.02.18 08:05

Smecta ale účinek není až tak rychlý, já už mám doma v zásobě tabletky degan, ty píchají i v nemocnici a na pohotovosti při trvajícím zvracení, malá mi totiž při každé teplotě urputně blinká, tak aby jsme nemuseli furt jezdit napsali nám je domů

hapolda
Zasloužilá kecalka 865 příspěvků 25.02.18 08:08

Pokud vyzvraci chudinka uplne vsechno, zajed s ni na pohotovost, jak uz bylo psano, daji ji akorat cipek, to zvladne :* ty kapicky neznam :nevim: pomaha smecta ale tu asi hned vyhodi, to nema smysl ji trapit.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Hořká kapka pro Thomase Marklea: Matka Meghan se stěhuje do Londýna!

O Meghan Markle (37) se v posledních měsících dozvídáme především kvůli... číst dále >

Bohuš Matuš svedl dítě. Neuvěříte, kolik je jeho nové partnerce!

Právo na lásku má sice každý, tohle je ale již na hraně zákona. Zpěvák Bohuš... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama