Co proti zvracení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Andrea2012
Nováček 3 příspěvky 25.02.18 02:25
Co proti zvracení

Ahojky, máte některá zkušenosti s kapkami Fytos proti zvracení?
Malá (5let) asi od 20h pořád zvrací. Asi hoďku se prospala a pak ji to zase vzbudilo.
Zkoušela jsem černý čaj s cukrem i Colu, ale vždycky to letělo ven. Už zvrací jen šťávy a trápí se. Teploty nemá vůbec a průjem měla jednou. Tak jsem našla na netu ty kapky, tak bych je zítra zajela koupit, ale zajímal by mě názor. Děkuji :)

Reakce:
tronelka
Ukecaná baba ;) 1600 příspěvků 25.02.18 03:32
@Andrea2012 píše:
Ahojky, máte některá zkušenosti s kapkami Fytos proti zvracení?
Malá (5let) asi od 20h pořád zvrací. Asi hoďku se prospala a pak ji to zase vzbudilo.
Zkoušela jsem černý čaj s cukrem i Colu, ale vždycky to letělo ven. Už zvrací jen šťávy a trápí se. Teploty nemá vůbec a průjem měla jednou. Tak jsem našla na netu ty kapky, tak bych je zítra zajela koupit, ale zajímal by mě názor. Děkuji :)

Synovi pomaha jedine cipek, cokoli podane oralne leti ven, kdyz uz je zaludek podrazdďy. Poajud dite zvraci tak, ze ho to budi i ze spanku, zajela bych na pohotovost pro ten cipek.

Andrea2012
Nováček 3 příspěvky 25.02.18 04:20

Teď už naštěstí spinká asi dvě hoďky.
Ten čípek asi mají jen v nemocnici, že?
Kdyby to šlo zajela bych tam nejlépe bez ní později ráno, ona má úplnou paniku
z doktorů, ale bez ní mi to asi nedají, že? :(

aledud
Kecalka 409 příspěvků 1 inzerát 25.02.18 07:09

To určitě nedají a aspoň ji zkouknou jestli není dehydrovaná, nám tedy nepomohl ani čípek ani injekce až kapačky.

dasajur
Kecalka 203 příspěvků 25.02.18 07:50

Jeli jsme i se synem v noci na pohotovost. Několikrát se nám stalo, že to nešlo doma zastavit. Dali nám čípek Domperidon. Do půl hodiny ho přestalo navalovat na zvracení a usnul. Ale nesměla jsem mu hned nic dávat. Až dopoledne po lokách černý čaj. A ještě ten den celý bez jídla, pokud si vyloženě neřekl. Pak třeba kousek suchého rohlíku.

lampicka11
Závislačka 3429 příspěvků 5 inzerátů 25.02.18 07:52

Smekta, kulisek

brumi
Kelišová 6541 příspěvků 25.02.18 08:05

Smecta ale účinek není až tak rychlý, já už mám doma v zásobě tabletky degan, ty píchají i v nemocnici a na pohotovosti při trvajícím zvracení, malá mi totiž při každé teplotě urputně blinká, tak aby jsme nemuseli furt jezdit napsali nám je domů

hapolda
Ukecaná baba ;) 1101 příspěvků 25.02.18 08:08

Pokud vyzvraci chudinka uplne vsechno, zajed s ni na pohotovost, jak uz bylo psano, daji ji akorat cipek, to zvladne :* ty kapicky neznam :nevim: pomaha smecta ale tu asi hned vyhodi, to nema smysl ji trapit.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

První slova Vojnara po rozchodu: Kopačky přišly před Vánoci, přestal jsem pít

Co stojí za rozchodem Petra Vojnara a matky jeho syna Sebastiana Andrey?... číst dále >

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >