Výběr dárku

Anonymní
14.11.20 17:37

Co radsi?

Dobry den
Mam hloupý dotaz ale zeptám se :lol:
Prosim anonymne jedna se o darky

Nevim zda je lepsi jako darek strojek na vousy a nejake například lepší tricko
Nebo koupit jenom oblečení, tricka, treba mikina? :D :D
Jedna se o pritele, jsme spolu par mesicu takže moc netuším co pořídit.
Oblečení aby nebyli jako moc mekky darek a strojek na vousy, zmiňoval se ze by chtel, ale používá klasicke ziletky protože strojek je drazsi varianta.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14286
14.11.20 17:45
@Anonymní píše:
Dobry den
Mam hloupý dotaz ale zeptám se :lol:
Prosim anonymne jedna se o darkyNevim zda je lepsi jako darek strojek na vousy a nejake například lepší tricko
Nebo koupit jenom oblečení, tricka, treba mikina? :D :D
Jedna se o pritele, jsme spolu par mesicu takže moc netuším co pořídit.
Oblečení aby nebyli jako moc mekky darek a strojek na vousy, zmiňoval se ze by chtel, ale používá klasicke ziletky protože strojek je drazsi varianta.

Mě to přijde oboje příšerné, nezlob se. To jsou jak dárky pro manžela po 20ti letech. Jste spolu krátce, odpíchni se od něčeho, co vás spojuje, co má rád a neztrapňuj se klišé dárky typu oblečení nebo kosmetika.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
14.11.20 17:53

A jaké má záliby? Taky bych byla pro něco pasovaného víc na tělo. Napiš nám o něm víc, třeba na něco přijdeme. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
14.11.20 17:55

@SonaHanus no podotykam, sdilime spolu domácnost.
No zaliby uplne nemá, takze si opravdu nevím rady, napadl me jeste naramek aby me mel porad u sebe :think:, tricko, kvalitní penezenka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5513
14.11.20 17:56

Par mesicu? Takze to bude prvni poradny darek? To fakt te napadnou jen hadry nebo strojek? Navic neni strojek jako strojek a je lepsu, kdyz si to vybere chlap.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14286
14.11.20 18:00
@Kyticka01 píše:
@SonaHanus no podotykam, sdilime spolu domácnost.
No zaliby uplne nemá, takze si opravdu nevím rady, napadl me jeste naramek aby me mel porad u sebe :think:, tricko, kvalitní penezenka?

Jak jako nemá záliby? A co dělá ve volném čase? Co spolu podnikáte o víkendech? Neříkej, že o něm nic nevíš, když spolu bydlíte? Tak i kdyby se celé večery válel u telky, dá se vymyslet něco orginálnějšího, než holící strojek :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14286
14.11.20 18:05

Já se dost často ze začátku vztahu odpichovala třeba od nějakého společného vtípku, něčemu, o čem jsme nevážně diskutovali apod., třeba tričko s oblíbeným seriálem nebo kniha o něčem, o čem se zmínil. Stejně tak můj přítel. Třebas jsme narazili na nějaké dějiny, ve kterých dost pokulhávám, zasmáli jsme se mé nevědomosti okolností druhé světové války a pod stromečkem byl komiks pro děti s vysvětlením souvislostí :P Prostě něco osobního. Je mi jasné, že ne každý chce dávat osobní dárky, ale přijde mi fakt hloupé dávat někomu, s kým jsem krátce, takové suché dárky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29763
14.11.20 18:23

Pokud finance dovolí, koupila bych strojek. Je to jeho přání :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29763
14.11.20 18:27

@unuděná teda my jsme s manželem asi suchaři :oops: Ale! Takový dárky typu komiks pro děti jsem dostávala od bývalýho. Říkal tomu sranda dárky :roll: Mě to bylo vždycky líto, byla bych ráda za nudný dárek. Třeba zmíněný náramek, nebo peněženku ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14286
14.11.20 18:33
@Fiducia píše:
@unuděná teda my jsme s manželem asi suchaři :oops: Ale! Takový dárky typu komiks pro děti jsem dostávala od bývalýho. Říkal tomu sranda dárky :roll: Mě to bylo vždycky líto, byla bych ráda za nudný dárek. Třeba zmíněný náramek, nebo peněženku ;)

No, pokud jsou partneři na stejné vlně, tak to funguje. A to jak „suchar“ dárky, tak i ty veselé a osobní :mavam: Problém pak je, když jeden čeká Rolex hodinky a druhý mu dá veselé ponožky, žejo.
Mimochodem, samozřejmě komiks nebyl jediný dárek, vždycky jsme si dali i něco hodnotnějšího. Škoda, že si nepamatuju, co jsme si dali s manželem na první Vánoce (seznámili jsme se v říjnu).. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12039
14.11.20 18:48

Dej mu papuče. Ať si uvědomí, že se narajzoval dost a odteď už bude trávit čas jen v teple domova :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
95157
14.11.20 19:06
@Fiducia píše:
Pokud finance dovolí, koupila bych strojek. Je to jeho přání :palec:

Taky myslím. Proč se musí nutně vymýšlet nejoriginálnější dárky? Na co? Chce strojek, upotřebí ho? Koupit a k tomu třeba dobrý pánský intimsprej, tričko, pokud čte třeba knihu.
Každý není střelec aby očekával top dárek jako skok padákem a použité kalhotky od Madonny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.11.20 19:11

Me prijde, ze pokud spolu lide bydlí tak jeden druhého trosku pozoruje a vi co používá, co se mu hodi, ze to neni takovy to schazenicko kdy se vidite a zase jedete kazdej do vlastniho domu.
Pokud clovek vi co druhy používá, o cem treba mluvil, ze by chtel tak proc mu to neporidit na vanoce, narozeniny..
Lepsi nez nejaky darky jako polstarek z lasky, vtipné obleceni ktere by ani nenosil protoze to neni jeho styl nebo komiksy ktere by mi bylo trapne dat a nikdy by me To ani nenapadlo.

• Citovat
  • Nahlásit
29057
14.11.20 19:16
@Anonymní píše:
Me prijde, ze pokud spolu lide bydlí tak jeden druhého trosku pozoruje a vi co používá, co se mu hodi, ze to neni takovy to schazenicko kdy se vidite a zase jedete kazdej do vlastniho domu.
Pokud clovek vi co druhy používá, o cem treba mluvil, ze by chtel tak proc mu to neporidit na vanoce, narozeniny..
Lepsi nez nejaky darky jako polstarek z lasky, vtipné obleceni ktere by ani nenosil protoze to neni jeho styl nebo komiksy ktere by mi bylo trapne dat a nikdy by me To ani nenapadlo.

Ono záleží, co kdo ocení, někdo má raději veselé dárky a někdo je spíš na užitkové, Ty ho znáš, tak to nejlépe odhadneš, co by mu udělalo větší radost… 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14286
14.11.20 19:24
@Anonymní píše:

Tak pak nechápu, na co diskuze? :nevim: Kup mu strojek a hotovo.
Lidi, jako jste vy, ve svém okolí nemám, kolem mě mají všichni nějaké zájmy a známe se, tak víme, co koho opravdu potěší, čemu se kdo zasměje nebo co je úplně pasé. Zastávám názor, že dárek má být něco, co dotyčného potěší, ale sám by si to nekoupil. Ne něco, co potřebuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama