Reklama

Co řeší?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.18 22:16
Co řeší?

Ráda bych znala váš názor na danou situaci. Na úvod bych řekla, že bych se ráda vyhla nějakým negativním komentářům. Chlap, který nechce, tak svou přítelkyni nepodvede. Již několik let se znám s jedním chlapem. Vždycky se mi tak nějak líbil, ale vím, že je zadaný a nějak jsem to neřešila. I já jsem byla zadaná, pak jsem se rozešla, apod. Začátkem léta jsme se potkali, sblížili a spali spolu. Poté byl takový divný, nevěděl, co chce. Tak jsem to utla, ať si to nejdříve vyjasní a brala jsem to jako úlet. Nicméně se mi před pár dny ozval, že by se chtěl sejít. Naznačil, že to chce spíše v milenecké rovině nechat. :-D No jak jinak, že…:-D Já jsem s tím souhlasila, že jsem teď mimo a až se vrátím, můžeme něco spolu mít. Aktuálně zadaná nejsem a sušit nudli nebudu a sex s ním, se mi docela líbil. To jsem mu teda neříkala. Co mě ale vadí, že strašně řeší, že nechce, abych se do něho zamilovala. Já jdu do toho s tím, že od toho nic nečekám, což jsem mu naznačila. A hlavně se nezamiluju do někoho, s kým se vidím např. jednou za 14 dní na 2 hodinky na sex. Zamilovala bych se v případě, kdybychom se vídali často a měli bychom podobné zájmy a názory. Moje otázka je, proč tak strašně řeší, že nechce, aby se zamilovala? Jestli to jen tak plácá, že ženské obecně mají problém mít sex bez citů a nebo se chce vídat nějak častěji? Přiznám se, že mi to vadí, že to strašně řeší a trochu mě to odrazuje s ním mít ten sex.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Bábrdl
Generální žvanilka 21173 příspěvků 05.10.18 22:18

Mno, chce matračku a ne životní komplikaci, co na tom nechápeš? :mrgreen:

Ukulina
Extra třída :D 14475 příspěvků 05.10.18 22:21

Proč asi? Jednoduše by se to mohlo zkomplikovat.

arada
Extra třída :D 12667 příspěvků 05.10.18 22:23

Přesně tak, jak píše @Bábrdl , nepotřebuje komplikace, když má přítelkyni.

Russet
Extra třída :D 10942 příspěvků 05.10.18 22:28
@Anonymní píše:
Ráda bych znala váš názor na danou situaci. Na úvod bych řekla, že bych se ráda vyhla nějakým negativním komentářům. Chlap, který nechce, tak svou přítelkyni nepodvede. Již několik let se znám s jedním chlapem. Vždycky se mi tak nějak líbil, ale vím, že je zadaný a nějak jsem to neřešila. I já jsem byla zadaná, pak jsem se rozešla, apod. Začátkem léta jsme se potkali, sblížili a spali spolu. Poté byl takový divný, nevěděl, co chce. Tak jsem to utla, ať si to nejdříve vyjasní a brala jsem to jako úlet. Nicméně se mi před pár dny ozval, že by se chtěl sejít. Naznačil, že to chce spíše v milenecké rovině nechat. :-D No jak jinak, že…:-D Já jsem s tím souhlasila, že jsem teď mimo a až se vrátím, můžeme něco spolu mít. Aktuálně zadaná nejsem a sušit nudli nebudu a sex s ním, se mi docela líbil. To jsem mu teda neříkala. Co mě ale vadí, že strašně řeší, že nechce, abych se do něho zamilovala. Já jdu do toho s tím, že od toho nic nečekám, což jsem mu naznačila. A hlavně se nezamiluju do někoho, s kým se vidím např. jednou za 14 dní na 2 hodinky na sex. Zamilovala bych se v případě, kdybychom se vídali často a měli bychom podobné zájmy a názory. Moje otázka je, proč tak strašně řeší, že nechce, aby se zamilovala? Jestli to jen tak plácá, že ženské obecně mají problém mít sex bez citů a nebo se chce vídat nějak častěji? Přiznám se, že mi to vadí, že to strašně řeší a trochu mě to odrazuje s ním mít ten sex.

Asi si myslí, že nejsi jen bezduchá matrace a bojí se, že mu budeš dělat scénky. To by si asi našel radši jinou ochotnou 8)

niki V
Ukecaná baba ;) 1520 příspěvků 05.10.18 22:36

Chce s tebou jen p.chat prostě a ještě se jistit že mu nebudeš dělat problemy do budoucna,nestoji o vztah.Pěknej vychcanec a ty pěkně hloupá teda,tak lacino se prodat a napsat že teda něco bude až se vratiš :D dobře ti tak.

Mrakotinka2018
Kecalka 178 příspěvků 05.10.18 22:40
@Anonymní píše:
Ráda bych znala váš názor na danou situaci. Na úvod bych řekla, že bych se ráda vyhla nějakým negativním komentářům. Chlap, který nechce, tak svou přítelkyni nepodvede. Již několik let se znám s jedním chlapem. Vždycky se mi tak nějak líbil, ale vím, že je zadaný a nějak jsem to neřešila. I já jsem byla zadaná, pak jsem se rozešla, apod. Začátkem léta jsme se potkali, sblížili a spali spolu. Poté byl takový divný, nevěděl, co chce. Tak jsem to utla, ať si to nejdříve vyjasní a brala jsem to jako úlet. Nicméně se mi před pár dny ozval, že by se chtěl sejít. Naznačil, že to chce spíše v milenecké rovině nechat. :-D No jak jinak, že…:-D Já jsem s tím souhlasila, že jsem teď mimo a až se vrátím, můžeme něco spolu mít. Aktuálně zadaná nejsem a sušit nudli nebudu a sex s ním, se mi docela líbil. To jsem mu teda neříkala. Co mě ale vadí, že strašně řeší, že nechce, abych se do něho zamilovala. Já jdu do toho s tím, že od toho nic nečekám, což jsem mu naznačila. A hlavně se nezamiluju do někoho, s kým se vidím např. jednou za 14 dní na 2 hodinky na sex. Zamilovala bych se v případě, kdybychom se vídali často a měli bychom podobné zájmy a názory. Moje otázka je, proč tak strašně řeší, že nechce, aby se zamilovala? Jestli to jen tak plácá, že ženské obecně mají problém mít sex bez citů a nebo se chce vídat nějak častěji? Přiznám se, že mi to vadí, že to strašně řeší a trochu mě to odrazuje s ním mít ten sex.

spravne , neres to. Dej si cigarko a jeddnu zelenou a mas klid. Muzes sedet doma na balkone a koukat na bednu a kourit marlbora a obcas to prolozit zelenou a vse ostatni hodit za hlavu.
nejak bylo, nejak bude, hlavu si s nicim nelam.

Origamia
Kecalka 121 příspěvků 05.10.18 22:44

Řeší to proto, že tě fakt chce jen na to jedno, prostě bordel bez placení…ale bojí se, že neexistuje ženská co mu dá zadara :lol:

růžový achát
Závislačka 4246 příspěvků 05.10.18 22:45

Vůbec to neřeš 8)

Proximus
Zasloužilá kecalka 607 příspěvků 05.10.18 22:49
@Origamia píše: Řeší to proto, že tě fakt chce jen na to jedno, prostě bordel bez placení…ale bojí se, že neexistuje ženská co mu dá zadara :lol:

Irénko ! Šak já ťa mám rád aj bez peňazí !

niki V
Ukecaná baba ;) 1520 příspěvků 05.10.18 22:53

Přece nebude holky sušit nudli když sex s nim se ji docela libil :lol:
Mam dost fakt :mrgreen: jake jsou některe ženy nechapave.

gabki
Ukecaná baba ;) 1140 příspěvků 05.10.18 22:56

No mě by vadilo že to strká doma a pak do mě

Anna766
Hvězda diskuse 69098 příspěvků 05.10.18 22:58

A máš to zapotřebí dělat někomu milenku?

Safrik
Kecalka 186 příspěvků 1 inzerát 05.10.18 23:00

Prej susit nudli. :mrgreen: A asi by si ho potrebovala aby pak podvadel on tebe. :*

gabki
Ukecaná baba ;) 1140 příspěvků 05.10.18 23:01

Ach jooo a chudák ta doma …

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >