Staré city?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.18 20:59
Staré city?

Ahoj holky, nevim co si o tomhle myslet a slyset nějaký názor od vás. Vcera jsem videla svého byvaleho pritele po asi 4-5 mesicich. Byli jsme spolu rok a půl, rozesli jsme se pred rokem, z rochodu jsem se dostávala dlouho ale uz jsem v pohode! Rozchod hlavne z jeho strany, proste najednou nevěděl co vlastne chce. Nicméně včera jak jsem ho videla, tak jsem takova smutná a mam takovy blby pocit… Ne ze bych furt z toho byla špatná ale proste jak jsem ho vcera videla, tak ve mne uplne hrklo a byla jsem smutná..Pardon za anonym a předem dekuju za vase odpovedi????

Reakce:

terien
Echt Kelišová 7746 příspěvků 04.10.18 21:07

Hele to je normální, prostě tě asi spousta věcí ještě mrzí a není to úplně odžité. Nedávno jsem četla zajímavý článek a tam psala nějaká psycholožka, že když si odbydeš všechny fáze rozchodu a dostaví se takový pocit, tak to máš sama v sobě přiznat a jít dál. Už se v tom neutápěj.

mrav
Neúnavná pisatelka 16856 příspěvků 04.10.18 21:10

Je to úplně normální. Něco jste spolu prožili, máš krásné vzpomínky. Starý vztah ale časem přebije určitě nový a já věřím, že lepší… :mavam:

Malina7
Závislačka 2660 příspěvků 04.10.18 21:14

Z toho se vyspíš :kytka:

rokris
Kelišová 6068 příspěvků 04.10.18 21:17

Je to normální. Ve mně je takto schopno „hrkat“ i po dvaceti letech. Tam, kde někdy byly skutečné city, jsou stopy už navždy, i když se člověk zklame třeba. Kde se nic neozve, tam nikdy nic pořádného nebylo. Navíc, toto je krátká doba.

Petra0009
Povídálka 21 příspěvků 05.10.18 00:37

Bohužel to je normální.. My se rozešli pred pul rokem po 5 letech vztahu. A jakykoliv kontakt me i ted jeste totálně vykoleji, hlavne ten necekany. :nevim: :nevim: :nevim: :,(

venulka1
Kecalka 226 příspěvků 05.10.18 00:49

Tohle je normalni…a nemusí to byt mesice muzou to byt roky…ja kdyz potkám nekoho z ex vybavi se mi to hezke a obcas zapremyslim jake to asi mohlo dal byt..pak se vyspim a je to ok..fakt normalni pocit prece jen jste neco prožili byly spolu

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Rolins přiživuje spor s Rytmusem? Tady je její vysvětlení!

Rozhodli se Dara Rolins a Patrik Rytmus Vrbovský definitivně znemožnit u... číst dále >

Největší Zemanův fanoušek: Zavařuje mu okurky a tapetuje si jeho fotkami pokoj

Pokoj, ve kterém žije, si tapetuje fotkami hlavy státu. K poslednímu září... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >