Staré city?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.18 20:59
Staré city?

Ahoj holky, nevim co si o tomhle myslet a slyset nějaký názor od vás. Vcera jsem videla svého byvaleho pritele po asi 4-5 mesicich. Byli jsme spolu rok a půl, rozesli jsme se pred rokem, z rochodu jsem se dostávala dlouho ale uz jsem v pohode! Rozchod hlavne z jeho strany, proste najednou nevěděl co vlastne chce. Nicméně včera jak jsem ho videla, tak jsem takova smutná a mam takovy blby pocit… Ne ze bych furt z toho byla špatná ale proste jak jsem ho vcera videla, tak ve mne uplne hrklo a byla jsem smutná..Pardon za anonym a předem dekuju za vase odpovedi????

Reakce:
terien
Echt Kelišová 8470 příspěvků 04.10.18 21:07

Hele to je normální, prostě tě asi spousta věcí ještě mrzí a není to úplně odžité. Nedávno jsem četla zajímavý článek a tam psala nějaká psycholožka, že když si odbydeš všechny fáze rozchodu a dostaví se takový pocit, tak to máš sama v sobě přiznat a jít dál. Už se v tom neutápěj.

mrav
Neúnavná pisatelka 19599 příspěvků 04.10.18 21:10

Je to úplně normální. Něco jste spolu prožili, máš krásné vzpomínky. Starý vztah ale časem přebije určitě nový a já věřím, že lepší… :mavam:

Malina7
Závislačka 2671 příspěvků 04.10.18 21:14

Z toho se vyspíš :kytka:

rokris
Kelišová 6489 příspěvků 04.10.18 21:17

Je to normální. Ve mně je takto schopno „hrkat“ i po dvaceti letech. Tam, kde někdy byly skutečné city, jsou stopy už navždy, i když se člověk zklame třeba. Kde se nic neozve, tam nikdy nic pořádného nebylo. Navíc, toto je krátká doba.

Petra0009
Povídálka 33 příspěvků 05.10.18 00:37

Bohužel to je normální.. My se rozešli pred pul rokem po 5 letech vztahu. A jakykoliv kontakt me i ted jeste totálně vykoleji, hlavne ten necekany. :nevim: :nevim: :nevim: :,(

venulka1
Kecalka 276 příspěvků 05.10.18 00:49

Tohle je normalni…a nemusí to byt mesice muzou to byt roky…ja kdyz potkám nekoho z ex vybavi se mi to hezke a obcas zapremyslim jake to asi mohlo dal byt..pak se vyspim a je to ok..fakt normalni pocit prece jen jste neco prožili byly spolu

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >