Co říct v práci - denní stacionář

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
8.1.22 08:56

Co rict v praci - denni stacionar

Je mi to trapne, ale mela bych nastoupit na 7 tydnu do denniho stacionare kdy budu na neschopence. Jenze nevim co reknu kolegum kteri se mne budou ptat proc jsem byla tak dlouho doma. Delam ve velke firme kde se tak nejak vsichni zname a nechci aby se probiral muj zdravotni stav. Mohla bych rict ze o tom nechci mluvit, jenze to mi ty blizsi kolegove nedaji,,pokoj" takze vubec nevim jakou,,nemoc" si mam vymyslet. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
145
8.1.22 09:00

Si nevymyslej a rekni pravdu, co se muze stat? Stejne pravda vyjde najevo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.1.22 09:08

@Nenitamduch tak kazdej asi nevypravi sve zdravotni problemy :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
12643
8.1.22 09:09

Nic bych jim nevysvetlovala, je to tvoje věc a nikomu do toho nic není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
145
8.1.22 09:10
@Anonymní píše:
@Nenitamduch tak kazdej asi nevypravi sve zdravotni problemy :nevim:

Chapu, ale beztak se to k nim nejak dostane pokud budou zvedavi a budou se po tom pidit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3183
8.1.22 09:11

Lhaní se nikdy dlouhodobě nevyplatí. Dřív nebo později se pravda stejne ukaze. Když se tam všichni tak dobře znáte, tak klidně může účetní všem říct, co mas na te neschopence napsaného, resp od jakého doktora ji máš. Pokud tedy nebude o obvodaka. Nevím, co máš za nemoc, ale nejde to sdělit nějak obecně třeba? Jako když místo toho, že jdeš na potrat, reknes, že máš gynekologické potíže. Nejde něco podobného vymyslet na tvoji situaci? Prostě pravdu, ale ne konkrétní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2719
8.1.22 09:16
@Midaku píše:
Lhaní se nikdy dlouhodobě nevyplatí. Dřív nebo později se pravda stejne ukaze. Když se tam všichni tak dobře znáte, tak klidně může účetní všem říct, co mas na te neschopence napsaného, resp od jakého doktora ji máš. Pokud tedy nebude o obvodaka. Nevím, co máš za nemoc, ale nejde to sdělit nějak obecně třeba? Jako když místo toho, že jdeš na potrat, reknes, že máš gynekologické potíže. Nejde něco podobného vymyslet na tvoji situaci? Prostě pravdu, ale ne konkrétní.
Účetní nemá komu co vykládat, kde má zakladatelka vystavenou neschopenku. Jestli neumí držet jazyk za zuby, není to vhodná osoba na svém místě.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.1.22 09:18

@Jolka86 ucetni mame v cizine takze toho se nebojim :lol: jako urcite nebudu nekomu rikat vubec nic, ale treba kolegove se kteryma pracuji to proste resit budou a nekdy kdyz mame tema kolem psychologa tak je videt ze o tom nemaji ani paru. Ja tam nejdu s necim velikym, jako ze bych mela velke depresivni stavy apod.

• Citovat
  • Nahlásit
2719
8.1.22 09:22
@Anonymní píše:
@Jolka86 ucetni mame v cizine takze toho se nebojim :lol: jako urcite nebudu nekomu rikat vubec nic, ale treba kolegove se kteryma pracuji to proste resit budou a nekdy kdyz mame tema kolem psychologa tak je videt ze o tom nemaji ani paru. Ja tam nejdu s necim velikym, jako ze bych mela velke depresivni stavy apod.

To je úplně jedno, je to tvá osobní věc, která nikoho jiného neohrožuje. Kdyby to bylo něco nakažlivého. Budeš na neschopence a zvědavost kolegů ti může být ukradená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5418
8.1.22 09:22
@Anonymní píše:
@Jolka86 ucetni mame v cizine takze toho se nebojim :lol: jako urcite nebudu nekomu rikat vubec nic, ale treba kolegove se kteryma pracuji to proste resit budou a nekdy kdyz mame tema kolem psychologa tak je videt ze o tom nemaji ani paru. Ja tam nejdu s necim velikym, jako ze bych mela velke depresivni stavy apod.
Že musíš jít na nějaký zdravotní zákrok?
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
19176
8.1.22 09:49

Předem buď nic a nebo pravdu. Co po návratu nemá smysl řešit teď, tak jako tak na to dojde řeč při komunitě v závěru léčby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8417
8.1.22 10:09

Jedeš na léčebný pobyt a konec. Na jaký? Promiň, ale je to pro mě citlivé téma a nechci se o tom bavit. To pochopí i nekdoternejsi kolegyně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4202
8.1.22 10:16

Taky bych to tak řekla. Mám zdravotní problémy, nechci se o tom víc bavit. Hotovo dvacet. Možná šéfa bych ujistila, že nejsem těhotná, a že práci mám v plánu zastávat dál. Případně ho seznámila s plánem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60
8.1.22 10:40

Řekni že jdeš na gyn. zákrok a je to. Chlapi v práci se tě na to víc ptát nebudou a ženský taky ne. Ty zacouvaji také. :mrgreen:
A je to. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12175
8.1.22 10:58
@Ťarbík01 píše: Řekni že jdeš na gyn. zákrok a je to. Chlapi v práci se tě na to víc ptát nebudou a ženský taky ne. Ty zacouvaji také. :mrgreen:
A je to. :mrgreen:

Gynekologický zákrok na 7 týdnů? :think:
Já bych si nic nevymýšlela. Řekla bych „potřebuji si vyřešit dlouhodobější zdravotní problémy a bohužel to bude na několik týdnů. Prosím, respektujte moje soukromí a neptejte se mě na to, není mi to příjemné a nerada bych odpovídala na jakékoliv otázky na toto téma. Děkuji“ Po takovém vyjádření snad zacouvají všichni a zakladatelka nebude muset lhát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat