Reklama

Co s čtyřletým dítětem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.17 18:01
co s 4-letákem?

Ahoj prosím anonymně, protože jsem si myslím špatně vychovala syna :( mám z něj depku, bude mu 5 let(letos) a k tomu máme ještě 2 letou holku, na ségru ze začátku nežárlil, ale teď mě příjde že jí dělá naschvály a opravdu na ní žárlí, je fakt že s ní je lepší domluva a víc poslouchá, nechá si vysvětlit, a hraje si v klidu sama, a on je pravý opak, neposlouchá, vysvětlování moc nefunguje, brečí kvůli ničemu, a hrát si neumí vůbec, furt zamnou chodí kdy si s ním půjdu hrát, a když si s ním přes den hraju málo tak mi klidně večer řekne že jsem si s ním dneska vůbec nehrála(hráli jsem si třeba jen 2×) prostě bylo víc věcí na práci, když to jde snažím se ho zapojit do domácích činností, vím že nejsem bohužel moc důsledná, snažím se s tím bojovat a hlídat se abych to co řeknu aby platilo, ale asi jsem s tím začla pozdě, a když si chvíli hraje sám tak zamnou furt chodí a říká vidíš mami, vidíš mamí? ikdyž ho pochválím furt mě musí mít za prdelí :( nevadí mi si s ním pohrát, a věnovat se mu, ale nechci celý den, a hrozně mě bolí když mi vyčítá že si sním hraju málo, místo abych si hrála s malou tak si hraju s ním a on ještě žárlí, je hodně citlivý, ale tohle už my příjde moc, co myslíte? je rozmazlený? nebo je to prostě povahou? :srdce:

Reklama

Reakce:

Koty
Závislačka 3796 příspěvků 23.01.17 18:11

Mně to příjde jako naprosto normální chování. Taky mám háďata furt za zádelí. Neustále jeden nebo druhej něco chcou. Někdy je to na palici, ale věř tomu, že za pár let, až Tě pošlou někam, Ti ten zájem ještě bude chybět 8)

WaIl
Kelišová 5724 příspěvků 23.01.17 18:38

Naše jsou to samý, 3 a 5,5 roku. Věnujeme se jim opravdu hodně (já přes den, manžel 3h po práci prakticky denně).. ale taky to není 24h denně, 7 dní v týdnu. A stejně starší občas vyčítá… :nevim: Ale docela hodně už si zvykají hrát si společně a vystačit si spolu i hodinu v kuse bez hádek…

dedrichov
Závislačka 2696 příspěvků 23.01.17 21:44

Oo, jak vidím naši domácnost, jako přes kopírák.
A co školka, chodí syn?

Děti si začnou hrát spolu a nebude tolik potřeba mít jen rodiče. Ale jde to pomaloučku polehoučku.

Annav7
Stálice 81 příspěvků 24.01.17 12:47

Tak je to asi věkem. U nás je ve stejném věku to samé :D

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama