Co se v hádce řekne....

Anonymní
19.8.19 07:49

Co s pritelem?

Ahoj holky s pritelem jsme spolu 5 let a docela casteji se ted hadame… Rekl mi pri hadce vcera „a proto tak dopadaji vztahy, ze si jeden z nich najde jinou nebo podvede, protoze se hadaji“ to mam jak mu ted verit, ze si nenajde jinou nebo me nepodvede? Dal mi totiz najevo, ze se to muze stat u nej a po tom jsem mu prestala uz verit. Jak by jste reagovaly vy? Je to hnusne, jak vubec mi. Neco takoveho muze rict…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6599
19.8.19 07:56

Tak se nehádejte a budete spokojení a nebudete muset od sebe utíkat k někomu jinému. :nevim: Málokdo je takový masochista aby zůstával s někým kdo na něho jenom štěká.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24995
19.8.19 07:59

Tak se nehadejte. A ty ho přestaň podezírat z nevěry

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4376
19.8.19 07:59

A proč se hadate? Pokud o sebe stojíte, tak spolu mluvte. Rozumím, že rozlobeny člověk řekne spoustu řeči, které si myslí v tu chvíli, ale na druhou stranu tvá reakce na takové řeči také není úplně ideální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11845
19.8.19 08:42

Proc se hadate? Osobne bych taky nebyla v takovem vztahu a hledala nehadajiciho se partnera :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5267
19.8.19 08:44

Vyreste to proc se hadate a kdyz se hadat nebudete, tak budete oba spokojeni a nebude muaet hledat jinde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1931
19.8.19 08:45

Řešíš něco, co ti řekl ve stresu při hádce a vu4bec neřešíš důvod hádky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3351
19.8.19 08:57
@Anonymní píše:
Ahoj holky s pritelem jsme spolu 5 let a docela casteji se ted hadame… Rekl mi pri hadce vcera „a proto tak dopadaji vztahy, ze si jeden z nich najde jinou nebo podvede, protoze se hadaji“ to mam jak mu ted verit, ze si nenajde jinou nebo me nepodvede? Dal mi totiz najevo, ze se to muze stat u nej a po tom jsem mu prestala uz verit. Jak by jste reagovaly vy? Je to hnusne, jak vubec mi. Neco takoveho muze rict…

Noooo, asi to bylo varování. Je trochu naivní si myslet, že te partner nemůže pověst a ještě naivnejsi přestat mu věřit, když v hádce řekne to, co ti řekl. Měli byste na vztahu zapracovat. Přestaňte se hádat a začněte spolu mluvit. Nic jiného nepomůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7368
19.8.19 11:54
@Anonymní píše:
Ahoj holky s pritelem jsme spolu 5 let a docela casteji se ted hadame… Rekl mi pri hadce vcera „a proto tak dopadaji vztahy, ze si jeden z nich najde jinou nebo podvede, protoze se hadaji“ to mam jak mu ted verit, ze si nenajde jinou nebo me nepodvede? Dal mi totiz najevo, ze se to muze stat u nej a po tom jsem mu prestala uz verit. Jak by jste reagovaly vy? Je to hnusne, jak vubec mi. Neco takoveho muze rict…

Bych mu rekla pokud bude vyhrozovat tak si najdu nekoho ja!!jinak hada se asi vetsina lidi nekdo vic nekdo min.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48769
19.8.19 16:15

Když jste se pohádali - museli jste se i usmiřovat. Zkusila ses ho na to zeptat? 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama