Reklama

Co s tím chlapem mám dělat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.18 20:19
Co s tím chlapem mám dělat?

Budeme spolu 3 roky, dcera má rok a půl a druhé mimčo na cestě. Něco se změnilo. Těhotenství mě vyčerpává. Doma už není tak naklizeno, odpoledne si potřebuju lehnout. Čekala jsem pomoc ze strany partnera. Spletla jsem se.
Ani předtím mi moc nepomáhal. Sám si nenamaže ani chleba, všude po něm zůstává bordel (špinavé ponožky vedle koše na prádlo, nedojezené zbytky na talíři, papírky od sladkostí atd.). Na mě je úklid, vaření, péče o dceru. On po práci spí, do noci hraje na PS. Když se špatně vyspí, tak mi nadává, vyhrožuje fyzickým násilím. Pak řekne, že byl rozespalej a že si to nepamatuje. Každý den mám na talíři, že „šu*ám někde jinde“. Dělá se to, co chce on. Slibuje hory doly (svatbu, výlet, že si konečně udělá řidičák, ať ho nemusím vozit do práce) a nic se neděje. Jednou za měsíc jde s dcerou na procházku, občas nás vezme do restaurace. Ale jakmile zavolá nějaký kamarád, všechny naše dohody padnou.
Kolikrát si říkám, že by mi bylo líp bez něho. Odpadne mi jeden bordelář/hladový krk. Přemýšlím, že bych na čas odešla, ať vidí, že nic doma se nedělá „samo“.
Zároveň se stydím o tom s někým mluvit. Co myslíte, co mám dělat?
Je to citlivé téma, snad pochopíte anonym.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

pannda
Kelišová 6473 příspěvků 31 inzerátů 18.07.18 20:22

Dvě děti s tímhle „plemenem“? dřív jsi tohle neviděla? …se říká, že starého psa novým kouskům nenaučíš, takže o takového chlapa se nikdy opřít nelze..Hlavně s ním nejdi do svatby.

Nmdl
Ukecaná baba ;) 1871 příspěvků 18.07.18 20:26

A takovéhle hovado byl už po prvním dítěti, nebo čarymáryfuk a stal se takový až teď během tvého dalšího těhotenství?
Jinak rada, co dělat je jednoduchá, jestli je tebe hrubý a vyhrožuje ti, tak pryč od něj. Tam není nad čím dumat. To není pořádný chlap, ale hovado.

vonajebohyne
Echt Kelišová 9526 příspěvků 18.07.18 20:26

Chyba je na samem zacatku, dite hned v dobe ruzovych bryli. On se asi nezmenil, nezmenilo ho dite a druhe take ne. Bohuzel. Tady asi neni moc co radit.
Proc jste sli do druheho v takove situaci?

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28554 příspěvků 18.07.18 20:27
@Anonymní píše:
Budeme spolu 3 roky, dcera má rok a půl a druhé mimčo na cestě. Něco se změnilo. Těhotenství mě vyčerpává. Doma už není tak naklizeno, odpoledne si potřebuju lehnout. Čekala jsem pomoc ze strany partnera. Spletla jsem se.
Ani předtím mi moc nepomáhal. Sám si nenamaže ani chleba, všude po něm zůstává bordel (špinavé ponožky vedle koše na prádlo, nedojezené zbytky na talíři, papírky od sladkostí atd.). Na mě je úklid, vaření, péče o dceru. On po práci spí, do noci hraje na PS. Když se špatně vyspí, tak mi nadává, vyhrožuje fyzickým násilím. Pak řekne, že byl rozespalej a že si to nepamatuje. Každý den mám na talíři, že „šu*ám někde jinde“. Dělá se to, co chce on. Slibuje hory doly (svatbu, výlet, že si konečně udělá řidičák, ať ho nemusím vozit do práce) a nic se neděje. Jednou za měsíc jde s dcerou na procházku, občas nás vezme do restaurace. Ale jakmile zavolá nějaký kamarád, všechny naše dohody padnou.
Kolikrát si říkám, že by mi bylo líp bez něho. Odpadne mi jeden bordelář/hladový krk. Přemýšlím, že bych na čas odešla, ať vidí, že nic doma se nedělá „samo“.
Zároveň se stydím o tom s někým mluvit. Co myslíte, co mám dělat?
Je to citlivé téma, snad pochopíte anonym.

Budu upřímná, stěžovat si můžeš tak leda na sebe.Ve všem to byla Tvoje volba.Nikdo Tě nenutil s blbcem žít a počít s ním dvě děti.Bože, kam dáváte, ženské, při výběru chlapa rozum?Tady je to nekonečný příběh.

PeknyVlasy
Kecalka 210 příspěvků 18.07.18 20:31

TO si děláš pr.el ne? No, jen si dál anonymně stěžuj po fórech a pak sklápěj krovky před tim svym vysněnym princátkem. Jen je mi líto dětí, z jednoho bude nejspíš vypatlanej vocas jako ten tvůj a z dcery uťápnutá chudinka bez sebevědomí jako ty.

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18131 příspěvků 18.07.18 20:33

A já prostě nevěřím, že tohle si někdo nevymyslel. A jestli ne - každý strůjcem svého štěstí. Na tohle není rada. Nebo jediná - jestli jsi to dovedla až sem a musíš se ptát, co máš dělat, pak ti odpovím - buď milá, měj navaříno, naklizíno, neotravuj, aby u toho fyzického násilí nezůstalo jen u vyhrožování.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28554 příspěvků 18.07.18 20:33
@PeknyVlasy píše:
TO si děláš pr.el ne? No, jen si dál anonymně stěžuj po fórech a pak sklápěj krovky před tim svym vysněnym princátkem. Jen je mi líto dětí, z jednoho bude nejspíš vypatlanej vocas jako ten tvůj a z dcery uťápnutá chudinka bez sebevědomí jako ty.

no, řekla bych to poněkud akademičtěji, s obsahem však souhlasím.

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2030 příspěvků 18.07.18 20:36

Tak jasně, teď teprv se odkopává, co je vlastně zač. Vždyť jste spolu nebyli ani rok a hned dítě :nevim: Druhé dítě v takové situaci byl nerozum. Co ti asi tak poradit no, jdi od něj, pokud máš kam a za co. Lepší to nebude a jestli doufáš, že tvým dočasným odchodem zázračně prozře a bude se kát, tak to já si spíš myslím, že bude rád, že má chvíli pokoj od povinností a „buzerace“ (z jeho pohledu) a mohlo by se mu to tak zalíbit, že se nebudeš mít kam vracet :nevim:

Nmdl
Ukecaná baba ;) 1871 příspěvků 18.07.18 20:36

Nemá cenu ji tu kázat, že udělal blbost už při výběru, jestli je hloupá, tak hloupou zůstane. Tady jediná dobrá rada je, co nejdřív odejít, ať alespoň děti nevyrůstají s takovým despotickým volem, bůhví kam by to za nedlouho vygradovalo - zatím jsou to „jen“ výhrůžky…

Deluxe27
Stálice 60 příspěvků 18.07.18 20:37

Běž pryč od něho,pak tě bude mlátit no super ne ? … a to první dítě ti je jedno? že se musí dívat na takové hovado? :poblion:
a pokud se tak začal chovat až u druhého těhotenství,tak ví moc dobře, že s dvěma dětma si chlapa lehce nenajdeš čili opět - jít pryč :roll:

magdickakocicka
Kecalka 481 příspěvků 18.07.18 20:43

Neboj, druhej mimísek ho změní :potlesk: :roll:

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28554 příspěvků 18.07.18 20:46
@magdickakocicka píše:
Neboj, druhej mimísek ho změní :potlesk: :roll:

nebo třetí :mrgreen:

prue22
Zasloužilá kecalka 969 příspěvků 12 inzerátů 18.07.18 20:46

Utíkej pryč dokud ti jen vyhrožuje. Těžko se změní k lepšímu. Mysli hlavně na ty prcky.

Lalelale
Ukecaná baba ;) 1903 příspěvků 18.07.18 20:47
@hanka.br. píše:
A já prostě nevěřím, že tohle si někdo nevymyslel. A jestli ne - každý strůjcem svého štěstí. Na tohle není rada. Nebo jediná - jestli jsi to dovedla až sem a musíš se ptát, co máš dělat, pak ti odpovím - buď milá, měj navaříno, naklizíno, neotravuj, aby u toho fyzického násilí nezůstalo jen u vyhrožování.

Taky nevěřím. Spíš si myslím, že kdyby odtajnili anonym, tak to bude profil s jedním příspěvkem. Pokud to je pravda, tak taková hloupost se jentak nevidí a chudáci její děti.

Příspěvek upraven 18.07.18 v 20:47

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Evropa zaspala, měla se inspirovat v Perském zálivu, říká arabista Pelikán

Že si s migrační vlnou Evropská unie ukrojila mnohem větší krajíc, než může... číst dále >

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Reklama