Čekám dítě s exmanželem - co s tím mám dělat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 14:45
Co s tím mám teď dělat?

V létě 2017 jsem si po tříleté známosti vzala kluka. Jo byl trošku jiný než ostatní, já jsem hodně emocionální a on ne. Neumí dávat emoce najevo, říkat jak tě má rád. A ani ty maličkosti moc ne. Ale prostě věděla jsem tak nějak že je nám spolu dobře. Po předchozích zkušenostech to byl první chlap co na mně byl fakt hodnej. A já se zamilovala fakt šíleně moc. Čekali jsme spolu dítě, ale já potratila. Vzali jsme se. Dva měsíce po svatbě mi řekl, že mě má sice moc rád. Ale že mě nemiluje. Když mi tohle řekl, všechno ve mně se najednou zhroutilo. Řekl mi, že semnou je protože je nám fajn. Ale nemiluje. Šíleně mě to ranilo. Odešla jsem. Byla dlouho sama a pak si našla někoho jinýho. Mám dotyčného moc ráda a vím, že on mě miluje, že by pro mně udělal první poslední, i když má své mouchy. A je to s ním těžký. Možná o to víc stále myslím na svého manžela. Teď už ex manžela. Ale stýská se mi. Vím že mě nemiluje. nebo možná už jo. Jak říká, že to že jsem odešla mu otevřelo oči, ale až po roce. Bohužel. Nicméně se stalo, to, že v listopadu jsem se nynějším přítelem dost hadáli a šli jsme na chvíli do sebe. V té době jsme si s manželem nějak psali a scházeli se. Vůbec to nebylo o tom vrátit se k sobě. Jen asi jsme si chyběli nevím. Před vánoci jsme se spolu vyspali. Bohužel… Jenže jsem si obá řekli, že to byla blbost a kravina. I když jsme si šíleně chyběli. Tak prostě my nejsem schopní spolu fungovat. A je v tom hodně věcí. Nicméně kolem silvestra jsme to nějak slepili s mým nynějším přítelem. A já včera zjistila, že jsem těhotná s exmanželem. :zed: :zed:
Ale co teď? Vím, že exmanžel by to malé chtěl. Ale neumím si to teď představit. Když jsem byla těhotná tenkrát, tak pořád vedl řeči typu, že on půjde na mateřskou protože já vydělávám víc. A nebo že se nám o malé bude starat jeho máma (se kterou se nesnášíme)
Práci nechtěl změnit aby měl víc peněz atd atd. A to jsou i jedny z důvodů proč prostě si to s ním neumím představit. Nevím proč nebo co na něm stále miluji, nebo mě tak přitahuje. Ale, taky nevím co mám teď dělat. Děti jsem chtěla vždy moc. Šíleně moc. :pocitac: :pocitac: :zed:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Martina84
Ukecaná baba ;) 2239 příspěvků 07.01.19 14:48

Hmm, užij si to :potlesk:

Rive
Ukecaná baba ;) 1872 příspěvků 07.01.19 14:53

Tak ty opustiš manžela, protože tě nemiluje a najdeš si kluka, který tě miluje, ale ty jeho ne?
Karma…

Kriss Tina
Extra třída :D 11136 příspěvků 07.01.19 14:55

A s tím novým přítelem bys to dítě nechtěla??

Tecumseh
Zasloužilá kecalka 949 příspěvků 07.01.19 15:02
...

Ty budeš asi taky kvíteček. Jinak papírově to dítě bude manželovo, když jste se nerozvedli.

Kačula2412
Kecalka 135 příspěvků 07.01.19 15:03

@Rive neřekla jsem že toho nového nemiluju. Ale jsme spolu krátce a já se neumím zamilovat na první pohled. Prostě to trvá. Ale mám ho ráda moc ráda, šíleně ráda.

Lenísek 1989
Stálice 88 příspěvků 07.01.19 15:05

Jednu takovou diskuzi jsem četla nedávno ze neví skym to dítě má zda s ex nebo “kamarádem” přijde mí to ze to píše ta stejná zakladatelka :zed: :zed:

Markéta80
Hvězda diskuse 45293 příspěvků 07.01.19 15:07

:potlesk: :potlesk: šikula. s tím novým těhotná být nemůžeš? Pokud si dítě necháš tak po porodu testy otcovství nebo jestli ten nový otec být nemůže tak je to jasné. Napřed se s ním rozejdeš a pak se s ním vyspíš i když už máš jiného :?

Rive
Ukecaná baba ;) 1872 příspěvků 07.01.19 15:09
@Kačula2412 píše:
@Rive neřekla jsem že toho nového nemiluju. Ale jsme spolu krátce a já se neumím zamilovat na první pohled. Prostě to trvá. Ale mám ho ráda moc ráda, šíleně ráda.

Ale řekla: „Mám dotyčného moc ráda a vím, že on mě miluje, že by pro mně udělal první poslední, i když má své mouchy. A je to s ním těžký.”

Jako je to tvůj boj, tady ti máme říct co? Chováš se nefér ke všem.

Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30752 příspěvků 07.01.19 15:21
@Martina84 píše:
Hmm, užij si to :potlesk:

psala, že jdou do sebe, tak to asi tak bylo do puntíku :mrgreen:
co antikoncepce, selhala? ;)

Terisos
Zasloužilá kecalka 697 příspěvků 07.01.19 15:42

Test DNA, zařídit alimenty, být single máma sama s dítětem, než budeš připravená na vztah.

Náměsíčná
Závislačka 4430 příspěvků 07.01.19 15:51

Máš spoustu možností.
můžeš být s manželem a dítětem
můžeš být s přítelem a dítětem teda pokud on bude chtít tebe a cizí dítě
můžeš být s kýmkoliv jiným s dítětem
můžeš být bez dítěte s kýmkoliv
můžeš být sama s dítětem i bez dítěte

Jogy
Kecalka 213 příspěvků 07.01.19 16:12

Co tu čtu za příběhy tak mam dojem že lidé se ve vztazích chovají jako kdyby byly děti. A to jsem si myslel ze ty příběhy v telenovele jsou na hlavu ale ne, to v reálnom životě se lidé chovají mnohem více na hlavu :roll:

luloinka
Zasloužilá kecalka 653 příspěvků 07.01.19 21:11

No co už, stalo se tak by bylo fajn postavit se k tomu čelem. Exmanželovi bych řekla že ta naše noc měla následky a zároveň mu jasně a důrazně sdělila, že se SVÝM miminkem si budu na mateřské sama. Proč by se proboha měla starat jeho máma 8o a buď to bude respektovat a zkusíme to spolu jako rodina, nebo budu s mimčem sama. Co se současným přìtelem, asi nic, ten to nejspíš utne sám až zjistí co jsi mu provedla…

e-Surfařka
Ukecaná baba ;) 1060 příspěvků 07.01.19 21:31
@luloinka píše:
No co už, stalo se tak by bylo fajn postavit se k tomu čelem. Exmanželovi bych řekla že ta naše noc měla následky a zároveň mu jasně a důrazně sdělila, že se SVÝM miminkem si budu na mateřské sama. Proč by se proboha měla starat jeho máma 8o a buď to bude respektovat a zkusíme to spolu jako rodina, nebo budu s mimčem sama. Co se současným přìtelem, asi nic, ten to nejspíš utne sám až zjistí co jsi mu provedla…

Rozumný názor,asi nejlepší řešení (když už ta situace je blbá)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama