Někdy nevím, co si myslet.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 13:07
Někdy nevím, co si myslet.

Když jsem potkala svého současného přítele, vypadalo to na milenecký vztah. On měl manželku, já přítele, se kterým byl rozchod na spadnutí. Říkala jsem si, že chce bokovku, tak co bych se taky nepobavila (prosím neukamenujte mě, bývalý přítel mě soustavně podváděl a já už v tu dobu věděla, že se nejspíš rozejdeme). Potom jsme ale odjeli na společný víkend a vyjasňovali si, co od toho vlastně očekáváme. On mi řekl, že už s manželkou nějakou dobu nežije a že si myslel, že by chtěl být se mnou, pokud budu chtít i já. Já se po tomto víkendu do něj zamilovala a bývalého opustila. Většinu času je všechno perfektní, jen se vídáme tak 3× do týdne, vzhledem k tomu, že máme oba dost časově náročná povolání, kterými žijeme. Vlastně když jsme spolu je to vždycky perfektní, ale když se nevidíme, kolikrát se mi ani neozve nebo neodpoví na smsku, nezvedá telefon..tvrdí mi, že nemá kolikrát náladu všímat si telefonu..ale když mu napíšu, jestli nechce přijet, že mám čas..a on napíše až za 3 dny a dělá jako kdybych mu ani nepsala, nepříjde mi to úplně OK. Do včerejška měl vyřešit ještě nějaké věci s manželkou, tak jsem mu napsala jak to dopadlo, vidím, že si to hned přečetl, ale odpověď dodnes žádná..Tak nevím, jestli jsem někdy hysterická zbytečně nebo co si o tom mám myslet..Podotýkám, že jsme spolu půl roku a je mezi námi docela dost velký věkový rozdíl..

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineTarjei
Závislačka 4330 příspěvků 07.01.19 13:10

Nestojí o Tebe.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 11562 příspěvků 07.01.19 13:10

Asi se do rozvodu moc nezene. Osobně bych mu přestala psat a pockala, jestli projeví zájem on.

Lalelale
Závislačka 3138 příspěvků 07.01.19 13:12

Z popisu mi přijde, že stále ještě žije s manželkou a nežijí odděleně, jak tvrdil. Proto se nemůže ozvat nebo odepsat. Ale to je jen domněnka. Bylas někdy u něj, nebo jen on u tebe?

Tunrida
Hvězda diskuse 48323 příspěvků 07.01.19 13:12

Já myslím, že víš, co si máš myslet, ale nechceš ;)

Markéta80
Hvězda diskuse 41302 příspěvků 07.01.19 13:13

no když randíš se ženáčem tak co se divíš že nemá čas. No jasně, nerozumí si a vlastně spolu už ani nežijí. A vždycky se najde nějaká co na to skočí. Jsi prostě milenka a napíše až se mu bude chtít a jistě se najde nějaká výmluva proč to není vyřešené a rozvod hned tak nebude. kdyby jsi mu hned na začátku řekla at se ozve po rozvodu tak se vsaď že už by se neozval.

ontar
Ukecaná baba ;) 1507 příspěvků 07.01.19 13:13

Zaláskovaná ženská, to je horší než přelet sarančat…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 13:15

@Lalelale ona se od něj odstěhovala, normálně k němu jezdívám

Uživatel je onlineivašot.
Kelišová 6874 příspěvků 07.01.19 13:16
@Markéta80 píše:
no když randíš se ženáčem tak co se divíš že nemá čas. No jasně, nerozumí si a vlastně spolu už ani nežijí. A vždycky se najde nějaká co na to skočí. Jsi prostě milenka a napíše až se mu bude chtít a jistě se najde nějaká výmluva proč to není vyřešené a rozvod hned tak nebude. kdyby jsi mu hned na začátku řekla at se ozve po rozvodu tak se vsaď že už by se neozval.

Souhlasím. Zakladatelka je úplně normální milenka, na kterou holt není někdy čas. A navíc v tomhle případě myslím, že je už i milenka, která se už chlapovi omrzela.

Markéta80
Hvězda diskuse 41302 příspěvků 07.01.19 13:17

@ivašot. asi ano, jinak by alespoň odepsal hned ;) nejspíš se už nabažil :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 13:18

Ano, jsem zaláskovaná ženská, ale proč když normálně komunikujeme není tam ani náznak toho, že by se mnou nechtěl být? Ba naopak mi říká, že ví moc dobře co chce?..To že s tou manželkou nežije vím jistě, máme kupu společných známých..

Markéta80
Hvězda diskuse 41302 příspěvků 07.01.19 13:23
@Anonymní píše:
Ano, jsem zaláskovaná ženská, ale proč když normálně komunikujeme není tam ani náznak toho, že by se mnou nechtěl být? Ba naopak mi říká, že ví moc dobře co chce?..To že s tou manželkou nežije vím jistě, máme kupu společných známých..

tak spolu začněte bydlet ne ;) . jen tak poznáš jaký ten vztah bude ;)

Petrusska007
Ukecaná baba ;) 1233 příspěvků 07.01.19 13:29
@Anonymní píše:

On s tebou je jen, když chce on. Odpoví jen, když chce on. Tvoje potřeby jsou mu lhostejné = jsi jen milenka = není zamilovaný = nepotřebuje tě v dennodenním životě. I když je pryč od manželky, potřebuje tě jen na to jedno :nevim: … vsadím se, že časem potká někoho, do koho se zamiluje a bude s ní chtít být, každý den… ty to ale nejsi, bohužel :think: :hug:

Klára-z-Prahy
Kecalka 279 příspěvků 07.01.19 13:33

Ehm, no, napadají mne tři možnosti:

1. Teď se rozešel s manželkou a třeba zrovna potřebuje oraz od toho běžného „ihned odpovídání“, prostě potřebuje mít pocit, že se teď nemusí hned nikomu zpovídat, když je sám.
  1. Potřebuje nějaký prostor sám pro sebe a nehrne se do dalšího pevnějšího svazku. Když je s tebou, naplno se ti věnuje, ale nechce, aby jsi si nárokovala i jeho čas mimo to, potřebuje k tomu třeba dozrát. V podstatě ti to tím tak trochu dává najevo, že mu vyhovuje mít tě za občasnou milenku.
  1. Když není s tebou, věnuje se něčemu nebo někomu, kdy nemá náladu/čas/možnost ti odpovídat hned.

Závěr: aplikovala bych to samé, přestala ho bombardovat a naopak jeho zprávy taky nechala třeba den uležet.

Kralikcek
Ukecaná baba ;) 1463 příspěvků 07.01.19 13:33
@ontar píše:
Zaláskovaná ženská, to je horší než přelet sarančat…

A Ty bys radeji zenskou,ktera s Tebou bude z rozumu?

Zakladatelko,treba chce volnejsi vztah…kolik let byl s manzelkou?Uzit si i troch volna,svobody :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Autor hitu Sladké mámení bojuje o život! Textař Poštulka (75) upadl na sněhu, museli ho ihned operovat

Známý textař Vladimír Poštulka (75), který se podepsal například pod hit... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >