Reklama

Co s tím, tři dotazy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.10.18 08:36
Co s tim, tri dotazy

Ahoj, mam tri konkretni dotazy a zajima me, jak je resit.

1. obcas mi ujizdi nervy na syna (prostredni, necelych 5l), dnes rano se zase nechtel oblekat, tak to skoncilo tak, ze jsem mu dala na zadek a on zacal vyvadet, ze chce jine rodice, ze my s muzeme jsme hrozni
  2. v takovych momentech se ho segra (nejstarsi, 6l) zacne zastavat a utoci na me/muze
  3. asi tri roky se mi libi jeden muze, na zacatku byly oboustranne sympatie, ted uz jen z me strany, nikdy k nicemu nedoslo, ale nedokazu ho dostat z hlavy. Je to typ co „ojel“ kdejakou, dobre vypada, hodne penez apod., bude to zmetek, ted uz ho neberu a ja nechapu, proc ho neumim mit u PR*** a jak to udelat, abych mela

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineradkka
Generální žvanilka 20487 příspěvků 03.10.18 08:42

Sečteno podtrženo, asi je u vás něco dost špatně, takže bych se zamyslela nad tím, jestli nemají děti pravdu.

pikola
Neúnavná pisatelka 19057 příspěvků 03.10.18 08:43

Nechápu co předchází tomu co tak hrozného musel udělat aby dostal na zadek, že se ho sestra zastává :nevim: měla by jsi asi hlavně pracovat na sobě a sklidnit se.

Ty nemáš manžela?

Uživatel je onlineradkka
Generální žvanilka 20487 příspěvků 03.10.18 08:46
@pikola píše:
Nechápu co předchází tomu co tak hrozného musel udělat aby dostal na zadek, že se ho sestra zastává :nevim: měla by jsi asi hlavně pracovat na sobě a sklidnit se.Ty nemáš manžela?

Píše, že útočí na ni a muže, takže má.

Hobitka
Závislačka 3230 příspěvků 03.10.18 08:48
  1. oblekla bych ho ja, taky deti rano oblekam (i sestiletou) v ramci urychleni a snizeni stresu a mnozstvi pokynu. Oblikaj se sami odpoledne, do pyzama, o vikendu, kdyz nespechame.

cimz by se mozna vyresil i bod 2)

Ja na zadek davala vetsinou jen v pripade, ze slo o zdravi (vbehli do vozovky, skocili ze dvou metru…).

1. vyhybala bych se jakemukoliv kontaktu, pokud je to mozne

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.10.18 08:50

Manzela mam.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.10.18 08:51

@Hobitka diky :kytka:

Helileli
Závislačka 2850 příspěvků 03.10.18 09:02

1. já děti oblékla, když nechtěly. Nebyl to žádný něžný láskyplný proces, zkrátka jsem je do oblečení nacpala i přes protesty. Brzo pochopily a když jsem se k nim blížila, tak řvaly, že se oblíknout samy :mrgreen:
2. Asi má pocit, že si to může dovolit.
3. Tři děti s malým věkovým odstupem a ty máš ještě roupy na jinýho chlapa. Řekla bych, že potřebuješ víc fyzické aktivity. Třeba jít kopat kanály :cert: A nebo si hezky vizualizovat, co by bylo, kdyby k něčemu došlo a muž na to přišel…

chaela
Ukecaná baba ;) 1156 příspěvků 03.10.18 09:13

1. Dělám úplně stejně, jak Helileli. Barvu ho do toho násilím a on už dobře ví že je lepší se obléct sám anebo mi normálně říct, ať mu pominu, to to potom uděláme hezky spolu a bez protestů.
2. Asi ho má ráda a nechce, aby mu bylo ubližováno. Normální u sourozenců, co se mají rádi. Jen je blbý, že ho musí bránit proti vlastním rodičům, pokud by to byly normální výchovné kroky, tak holka tu potřebu asi nemá.
3. Sejde z očí, sejde z mysli.

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 786 příspěvků 03.10.18 09:53

Co udělal syn kromě toho, že se nechtěl oblékat? Jaký máš vztah s mužem? Co od toho, kdo se ti líbí, očekáváš? Když píšeš, že ojede každou, tak kromě nějakého vášnivého zážitku by tě s ním nic nečekalo. Určitě by se nevázal (a i kdyby, tak by ti zahýbal zase s dalšími) a určitě by nechtěl být tatínkem několika nevlastním dětem. Prostě se vzpamatuj, řekni si, že jsi matka, a pokud neumíš udržet nervy na uzdě, začni na sobě pracovat (knihy, psycholog, meditace, jóga…), abys začala být vyrovnanější k dětem i v partnerství.

kacakaca
Závislačka 2555 příspěvků 03.10.18 10:25

Mas tyto varianty:

1. Serez decka vsecky a jdi, kam te „srdce“ tahne.

2. Zklidni se a raduj se z veci, ktere jsou v tvem zivote dobre. Zatni zuby a snaz se vylepsit vztahy s detmi a manzelem. Napriklad se zkus vcitit do 4leteho ditete, ocekavas od nej chovani dospeleho, ktere tobe taky ne vzdy jde.

3. Napis aspon jeden z tech konkretnich dotazu.

DanielaD
Ukecaná baba ;) 1697 příspěvků 03.10.18 12:03
@Anonymní píše:
Ahoj, mam tri konkretni dotazy a zajima me, jak je resit.
  1. obcas mi ujizdi nervy na syna (prostredni, necelych 5l), dnes rano se zase nechtel oblekat, tak to skoncilo tak, ze jsem mu dala na zadek a on zacal vyvadet, ze chce jine rodice, ze my s muzeme jsme hrozni
  2. v takovych momentech se ho segra (nejstarsi, 6l) zacne zastavat a utoci na me/muze
  3. asi tri roky se mi libi jeden muze, na zacatku byly oboustranne sympatie, ted uz jen z me strany, nikdy k nicemu nedoslo, ale nedokazu ho dostat z hlavy. Je to typ co „ojel“ kdejakou, dobre vypada, hodne penez apod., bude to zmetek, ted uz ho neberu a ja nechapu, proc ho neumim mit u PR*** a jak to udelat, abych mela
  1. to chce klid, křičením, pár na zadek nic nevyřešíš, jen houstne atmosféra
  1. dcera se cítí také ohrožená
  1. z hlavy ho nemůžeš dostat, protože ti vrtá v hlavě, proč tě už neobletuje, nedostala si co si chtěla. Když víš, že je to takový zmetek, nestojí za tvůj čas a energii, tu věnuj dětem.

Měla by ses snažit, aby bylo doma víc pohody.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >