Co s tím vzduchem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.17 19:50
co s tím vzduchem?

Ahojky holky, mám takový trapný dotaz, bohužel mě dost obtěžuje problém, a ten je že když spím s partnerem tak mám ve vagíně vzduch a dělá to takové to prdění, nejvíce je to u polohy zezadu jinak jsem to nepostřehla, jsou to fakt hnusný a trapný zvuky, partner teda to nějak neřeší jo, ale pro mě je to šíleně trapný nepřijemný, a nedokážu si to při tomto užít, polohu ze zadu máme moc rádi a skrz tento problém bychom ju neradi nedělali. Nevíte prosímvás jak ten vzduch dostat ven, nebo nějaký cvik cokoliv? moc děkuji za rady

Reakce:

sisk
Ukecaná baba ;) 1772 příspěvků 01.02.17 19:53

No jako stává se to, obvykle jsem měla potřebu říct, ze to byl vzduch, aby si nemyslel :nevim: :lol: nikdy to nikdo nijak neřešil, ze by si snad myslel, ze prdim :mrgreen:
Vzhledem k tomu, ze nemáš vydechy na zádech, to musí jít stejnou cestou ven no.

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.17 19:59

Asi spolu nejste moc dlouho… my se tomu vždy zasmějeme nebo když to začvachtá :mrgreen:

Koty
Závislačka 3801 příspěvků 01.02.17 20:13

Zkuset do toho zezadu tak nebušit. Při ladných pomalých pohybech by to dělat nemělo. Jinak mi to příjde normální, občas se stane, no :lol: :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.17 21:11

„trápí“ mě stejný problém…taky jen ze zadu, manželovi to nevadí říká, ale je to opravdu hodně hlasitý a mně je trapně…on ví, že neprdím, ale stejně :oops:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.17 21:13
@Anonymní píše:
„trápí“ mě stejný problém…taky jen ze zadu, manželovi to nevadí říká, ale je to opravdu hodně hlasitý a mně je trapně…on ví, že neprdím, ale stejně :oops:

ano, přesně tak

warita
Echt Kelišová 8215 příspěvků 01.02.17 21:17

Polohu ze zadu nema rada prave kvuli temto zvukum… v jine pozici to nemivam, ale ze zadu prdim jako po kotli hrachu. Mimo jine to taky trochu boli, takze se te poloze vyhybam… ale vite jak to je, co chlap nemuze mit to ho nejvic rajcuje :mrgreen:

Jinak, radu asi nemam zadnou… pokud to vadi, zkuste jinou polohu.

Pipet
Generální žvanilka 24108 příspěvků 01.02.17 21:18

To ne já, to ona! :nevim:
Chlapovi to neva, tak to neřeš, zasmějte se a dobrý 8)

warita
Echt Kelišová 8215 příspěvků 01.02.17 21:19

A co takto zblunkani, kdyz se clovek pred sexem poradne napije, to je taky zabava.

AnnieTRoj
Kecalka 203 příspěvků 01.02.17 21:44

My se tomu teda smejem i na zacatku chozeni jsme se smali :D. Jestli ti to pomuze, tak za to muze on ne ty :D

Včelička992
Závislačka 3399 příspěvků 01.02.17 22:19

.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >