Co s tím vzduchem?

Anonymní
1.2.17 19:50

co s tím vzduchem?

Ahojky holky, mám takový trapný dotaz, bohužel mě dost obtěžuje problém, a ten je že když spím s partnerem tak mám ve vagíně vzduch a dělá to takové to prdění, nejvíce je to u polohy zezadu jinak jsem to nepostřehla, jsou to fakt hnusný a trapný zvuky, partner teda to nějak neřeší jo, ale pro mě je to šíleně trapný nepřijemný, a nedokážu si to při tomto užít, polohu ze zadu máme moc rádi a skrz tento problém bychom ju neradi nedělali. Nevíte prosímvás jak ten vzduch dostat ven, nebo nějaký cvik cokoliv? moc děkuji za rady

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

1776
1.2.17 19:53

No jako stává se to, obvykle jsem měla potřebu říct, ze to byl vzduch, aby si nemyslel :nevim: :lol: nikdy to nikdo nijak neřešil, ze by si snad myslel, ze prdim :mrgreen:
Vzhledem k tomu, ze nemáš vydechy na zádech, to musí jít stejnou cestou ven no.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
1.2.17 19:59

Asi spolu nejste moc dlouho… my se tomu vždy zasmějeme nebo když to začvachtá :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
3836
1.2.17 20:13

Zkuset do toho zezadu tak nebušit. Při ladných pomalých pohybech by to dělat nemělo. Jinak mi to příjde normální, občas se stane, no :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.2.17 21:11

„trápí“ mě stejný problém…taky jen ze zadu, manželovi to nevadí říká, ale je to opravdu hodně hlasitý a mně je trapně…on ví, že neprdím, ale stejně :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.2.17 21:13
@Anonymní píše:
„trápí“ mě stejný problém…taky jen ze zadu, manželovi to nevadí říká, ale je to opravdu hodně hlasitý a mně je trapně…on ví, že neprdím, ale stejně :oops:

ano, přesně tak

• Nahlásit
  • Citovat
14177
1.2.17 21:17

Polohu ze zadu nema rada prave kvuli temto zvukum… v jine pozici to nemivam, ale ze zadu prdim jako po kotli hrachu. Mimo jine to taky trochu boli, takze se te poloze vyhybam… ale vite jak to je, co chlap nemuze mit to ho nejvic rajcuje :mrgreen:

Jinak, radu asi nemam zadnou… pokud to vadi, zkuste jinou polohu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24400
1.2.17 21:18

To ne já, to ona! :nevim:
Chlapovi to neva, tak to neřeš, zasmějte se a dobrý 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14177
1.2.17 21:19

A co takto zblunkani, kdyz se clovek pred sexem poradne napije, to je taky zabava.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
430
1.2.17 21:44

My se tomu teda smejem i na zacatku chozeni jsme se smali :D. Jestli ti to pomuze, tak za to muze on ne ty :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.2.17 22:19

.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie