Co s tím vzduchem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.17 19:50
co s tím vzduchem?

Ahojky holky, mám takový trapný dotaz, bohužel mě dost obtěžuje problém, a ten je že když spím s partnerem tak mám ve vagíně vzduch a dělá to takové to prdění, nejvíce je to u polohy zezadu jinak jsem to nepostřehla, jsou to fakt hnusný a trapný zvuky, partner teda to nějak neřeší jo, ale pro mě je to šíleně trapný nepřijemný, a nedokážu si to při tomto užít, polohu ze zadu máme moc rádi a skrz tento problém bychom ju neradi nedělali. Nevíte prosímvás jak ten vzduch dostat ven, nebo nějaký cvik cokoliv? moc děkuji za rady

Reakce:
sisk
Ukecaná baba ;) 1773 příspěvků 01.02.17 19:53

No jako stává se to, obvykle jsem měla potřebu říct, ze to byl vzduch, aby si nemyslel :nevim: :lol: nikdy to nikdo nijak neřešil, ze by si snad myslel, ze prdim :mrgreen:
Vzhledem k tomu, ze nemáš vydechy na zádech, to musí jít stejnou cestou ven no.

Doe_Jane
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.17 19:59

Asi spolu nejste moc dlouho… my se tomu vždy zasmějeme nebo když to začvachtá :mrgreen:

Koty
Závislačka 3814 příspěvků 01.02.17 20:13

Zkuset do toho zezadu tak nebušit. Při ladných pomalých pohybech by to dělat nemělo. Jinak mi to příjde normální, občas se stane, no :lol: :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.17 21:11

„trápí“ mě stejný problém…taky jen ze zadu, manželovi to nevadí říká, ale je to opravdu hodně hlasitý a mně je trapně…on ví, že neprdím, ale stejně :oops:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.17 21:13
@Anonymní píše:
„trápí“ mě stejný problém…taky jen ze zadu, manželovi to nevadí říká, ale je to opravdu hodně hlasitý a mně je trapně…on ví, že neprdím, ale stejně :oops:

ano, přesně tak

warita
Echt Kelišová 9368 příspěvků 3 inzeráty 01.02.17 21:17

Polohu ze zadu nema rada prave kvuli temto zvukum… v jine pozici to nemivam, ale ze zadu prdim jako po kotli hrachu. Mimo jine to taky trochu boli, takze se te poloze vyhybam… ale vite jak to je, co chlap nemuze mit to ho nejvic rajcuje :mrgreen:

Jinak, radu asi nemam zadnou… pokud to vadi, zkuste jinou polohu.

Pipet
Generální žvanilka 24199 příspěvků 01.02.17 21:18

To ne já, to ona! :nevim:
Chlapovi to neva, tak to neřeš, zasmějte se a dobrý 8)

warita
Echt Kelišová 9368 příspěvků 3 inzeráty 01.02.17 21:19

A co takto zblunkani, kdyz se clovek pred sexem poradne napije, to je taky zabava.

AnnieTRoj
Kecalka 239 příspěvků 01.02.17 21:44

My se tomu teda smejem i na zacatku chozeni jsme se smali :D. Jestli ti to pomuze, tak za to muze on ne ty :D

Včelička992
Závislačka 3433 příspěvků 01.02.17 22:19

.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Koukalová myslí na návrat po vzoru Jágra. Nesaháš mu po kotníky, soptí fanoušci!

Do května se rozhodnu! To, o čem se už dlouho ve světě sportu mluví, se možná... číst dále >

Průšvih s gentlemanem: Hanzlíkův film do kin přilákal méně lidí než Lego příběh!

Herecké obsazení v čele s Jaromírem Hanzlíkem a Lucií Vondráčkovou slibovalo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >