Reklama

Marcipánová figurka, zdá se mi jiná než na předloze

Fotoalbum tématu (12) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

králíček 777
Kecalka 130 příspěvků 01.02.17 12:40
marcipánová figurka, zdá se mi jiná než na předloze

Nechala jsem si dělat od paní marcipánový figurky na dort. Paní mi poslala obrázek svý Elsy. Líbil se mi tak jsem kývla. a dnes mi poslala fotky na kterých je postavička ale jiná, už se mi po pravdě tak nelíbí. Vím že je to těžký udělat z marcipánu Elsu, ale tak jsem náročná? Je to dobrý? Líbí se Vám? První e předloha (právě že paní tvorba jak psala) a druhý je výsledek

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

loppy
Kecalka 238 příspěvků 01.02.17 12:44
@králíček 777 píše:
Nechala jsem si dělat od paní marcipánový figurky na dort. Paní mi poslala obrázek svý Elsy. Líbil se mi tak jsem kývla. a dnes mi poslala fotky na kterých je postavička ale jiná, už se mi po pravdě tak nelíbí. Vím že je to těžký udělat z marcipánu Elsu, ale tak jsem náročná? Je to dobrý? Líbí se Vám? První e předloha (právě že paní tvorba jak psala) a druhý je výsledek [/citace Prvni je trochu jina, vyraznejsi nez ta druha, ale jde poznat, ze je to Elsa.Me se to libi, ale popravde ta prvni vice.

mischelinka
Kelišová 6509 příspěvků 01.02.17 12:45

Tak úplně stejné to není, ale neřešila bych to, věřím, že dcerka bude mít radost i tak a kdyžtak se zasmějete ne?

Paralenka červená
Ukecaná baba ;) 1048 příspěvků 01.02.17 12:45

Tak to první asi nedělala ta paní, ne? A popravdě, je to dost velký rozdíl.

Kikuška90
Neúnavná pisatelka 19137 příspěvků 01.02.17 12:46

@králíček 777 Nelíbí se mi, ta předloha vypadá o dost jinak (o dost lépe). Já bych to teda nebrala :nevim:

loppy
Kecalka 238 příspěvků 01.02.17 12:47

Kdybys ukazala jen druhou figurku, ani si nevsimnu, ze je neco spatne

dadulam
Kecalka 396 příspěvků 01.02.17 12:47

Je to fakt velký rozdíl, má úplně jinak vlasy. Pokud ti to vadí, tak jí prostě neber. :nevim:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.17 12:47

To je humus, styděla bych se to dát na dort, ale je to i tím že máme úplně precizní paní co nám dělá dorty, to se nedá srovnat… a to první určitě dělal někdo jiný

Paralenka červená
Ukecaná baba ;) 1048 příspěvků 01.02.17 12:48

Ne nebrala bych to. Tvar obličeje se třeba nemusí povést stejný, ale detaily, jako šaty a vlasy by mělý být stejné - jiný typ šatů, nevyukuje noha, nejsou vidět ruce, to jsou obtížnější detaily, s tím se teda nemazala… Jediný co sedí jsou namíchaný barvy :(

loppy
Kecalka 238 příspěvků 01.02.17 12:49

@Doe_Jane Taky si myslím, že to není od jedné osoby

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22824 příspěvků 01.02.17 12:50

@králíček 777 oproti předloze je to rozdílné, nicméně věřím, že dcera bude mít radost tak jak tak. Ono opravdu vymodelovat cokoliv takhle složitého z marcipánu, není žádná sranda.

Stálice 88 příspěvků 01.02.17 12:50

Je to tedy rozdíl :-) asi bych chtěla tu první pokud ji paní dělala ta druhá je uplně jiná

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22824 příspěvků 01.02.17 12:52

Upřímně mě se nelíbí ani ta předloha, ta noha je takový divně disproporční…

Fima
Nadpozemská drbna 29218 příspěvků 13 inzerátů 01.02.17 13:01

Upřímně? Mně se teda nelíbí ani jedna. :nevim:
Ale věřím, že dítku to radost udělá a o to jde v hlavní řadě.
Možná bych se jí zeptala, proč nevypadá jako ta první? :mrgreen:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.17 13:03
@lleennttiillkkaa píše:
@králíček 777 oproti předloze je to rozdílné, nicméně věřím, že dcera bude mít radost tak jak tak. Ono opravdu vymodelovat cokoliv takhle složitého z marcipánu, není žádná sranda.

paní to asi dělá na kšeft a chce za to peníze takže to je fakt ostuda, pokud by něco takového udělala zakladatelka doma jako amatér na první pokus, tak super, ale jinak určitě nic co by se prodalo třeba někde v cukrárně… ale jo dcerka asi bude mít radost :)

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama