Marcipánová figurka, zdá se mi jiná než na předloze

1.2.17 12:40

marcipánová figurka, zdá se mi jiná než na předloze

Nechala jsem si dělat od paní marcipánový figurky na dort. Paní mi poslala obrázek svý Elsy. Líbil se mi tak jsem kývla. a dnes mi poslala fotky na kterých je postavička ale jiná, už se mi po pravdě tak nelíbí. Vím že je to těžký udělat z marcipánu Elsu, ale tak jsem náročná? Je to dobrý? Líbí se Vám? První e předloha (právě že paní tvorba jak psala) a druhý je výsledek

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
238
1.2.17 12:44
@králíček 777 píše:
Nechala jsem si dělat od paní marcipánový figurky na dort. Paní mi poslala obrázek svý Elsy. Líbil se mi tak jsem kývla. a dnes mi poslala fotky na kterých je postavička ale jiná, už se mi po pravdě tak nelíbí. Vím že je to těžký udělat z marcipánu Elsu, ale tak jsem náročná? Je to dobrý? Líbí se Vám? První e předloha (právě že paní tvorba jak psala) a druhý je výsledek [/citace Prvni je trochu jina, vyraznejsi nez ta druha, ale jde poznat, ze je to Elsa.Me se to libi, ale popravde ta prvni vice.
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6538
1.2.17 12:45

Tak úplně stejné to není, ale neřešila bych to, věřím, že dcerka bude mít radost i tak a kdyžtak se zasmějete ne?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1.2.17 12:45

Tak to první asi nedělala ta paní, ne? A popravdě, je to dost velký rozdíl.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19198
1.2.17 12:46

@králíček 777 Nelíbí se mi, ta předloha vypadá o dost jinak (o dost lépe). Já bych to teda nebrala :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
238
1.2.17 12:47

Kdybys ukazala jen druhou figurku, ani si nevsimnu, ze je neco spatne

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
425
1.2.17 12:47

Je to fakt velký rozdíl, má úplně jinak vlasy. Pokud ti to vadí, tak jí prostě neber. :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
1.2.17 12:47

To je humus, styděla bych se to dát na dort, ale je to i tím že máme úplně precizní paní co nám dělá dorty, to se nedá srovnat… a to první určitě dělal někdo jiný

  • Citovat
  • Upravit
1.2.17 12:48

Ne nebrala bych to. Tvar obličeje se třeba nemusí povést stejný, ale detaily, jako šaty a vlasy by mělý být stejné - jiný typ šatů, nevyukuje noha, nejsou vidět ruce, to jsou obtížnější detaily, s tím se teda nemazala… Jediný co sedí jsou namíchaný barvy :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
238
1.2.17 12:49

@Doe_Jane Taky si myslím, že to není od jedné osoby

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
27265
1.2.17 12:50

@králíček 777 oproti předloze je to rozdílné, nicméně věřím, že dcera bude mít radost tak jak tak. Ono opravdu vymodelovat cokoliv takhle složitého z marcipánu, není žádná sranda.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
88
1.2.17 12:50

Je to tedy rozdíl :-) asi bych chtěla tu první pokud ji paní dělala ta druhá je uplně jiná

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
27265
1.2.17 12:52

Upřímně mě se nelíbí ani ta předloha, ta noha je takový divně disproporční…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29436
1.2.17 13:01

Upřímně? Mně se teda nelíbí ani jedna. :nevim:
Ale věřím, že dítku to radost udělá a o to jde v hlavní řadě.
Možná bych se jí zeptala, proč nevypadá jako ta první? :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
1.2.17 13:03
@lleennttiillkkaa píše:
@králíček 777 oproti předloze je to rozdílné, nicméně věřím, že dcera bude mít radost tak jak tak. Ono opravdu vymodelovat cokoliv takhle složitého z marcipánu, není žádná sranda.

paní to asi dělá na kšeft a chce za to peníze takže to je fakt ostuda, pokud by něco takového udělala zakladatelka doma jako amatér na první pokus, tak super, ale jinak určitě nic co by se prodalo třeba někde v cukrárně… ale jo dcerka asi bude mít radost :)

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová