Reklama

Drobné krádeže

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lavergne
Kecalka 325 příspěvků 01.02.17 06:52
Drobné krádeže

V poslední době se setkávám se staronovým heslem „kdo nekrade, okrádá vlastni rodinu“. Z tohoto důvodu se ptám, zda také tímto způsobem vylepšujete rozpočet. Nemyslím krádež v obchodě, ale situace kdy berete toaletní papír na záchodě v práci místo toho, abyste ho šli koupit atd. A pokud ano, co Vas k tomu vede? Je to skutečně pouze fin. situace? Díky všem za příspěvky, samozřejmě chápu, ze když už se někdo přizná, tak anonymně

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Reakce:

Šťastná.máma.4
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 01.02.17 06:55

@Lavergne tak jsem s tím jsem se ještě nesetkala :lol: jako s neodvodem dani ano, ale nic víc.

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 01.02.17 07:01

@Lavergne nedělám a dělat nebudu - nejsem socka - já si to můžu koupit :lol: :lol: přijde mi trapný vzít např v práci hajzlpapír :lol: bych se hambou propadla sama před sebou..

Lavergne
Kecalka 325 příspěvků 01.02.17 07:02

@Šťastná.máma­.4 Vážně nesetkala? Ja v jeden čas denně - právě ten toaletak, mizely velké role, takže bylo jasné, ze to nebyla normální spotřeba. Balené cukry po tuctech, čaje pro volné použití po krabičkách atd…

Šarlota4
Echt Kelišová 9646 příspěvků 01.02.17 07:04
@martina.se píše:
@Lavergne nedělám a dělat nebudu - nejsem socka - já si to můžu koupit :lol: :lol: přijde mi trapný vzít např v práci hajzlpapír :lol: bych se hambou propadla sama před sebou..

Zvlast pokud by na to nekdo prisel

Šarlota4
Echt Kelišová 9646 příspěvků 01.02.17 07:06

@Lavergne nechapu. Nezamestnanost uz snad nemuze byt mensi. Levny toaletak ci cukr si snad muze dovolit kazdy. Hlavne ta ostuda.

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 01.02.17 07:08
@Šarlota4 píše:
Zvlast pokud by na to nekdo prisel
čéče, i kdyby nepřišel.. tohle je prostě proti mým zásadám.. já si takové věci radši koupím :think: už jen pro ten pocit atd.. navíc cukry, čaje, toaleťáky, propisky, fixy a milion dalších věcí - používají se v práci ty nejobyčejnější z obyčejných, to já nemám ráda :think:

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1640 příspěvků 01.02.17 07:21

Ja jsem to nikdy neudělala. Ale moje bývalá tchýně čas od času uklizela ve škole a pravidelně si tam odlivala čistící prostředky a z nemocnice si taky nosila slušné zásoby. Prostě někteří lidé takoví jsou.
I když teď jsem si vzpomněla, jednou jsem si vzala domů jednu kridu :-)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.17 07:22

Dělám ve zdravotnictví…ně­jaké to obinadlo, léky, si berou všichni (sestry, lékaři, pomocný personál). Zrovna tady tohle mi nepříjde nějaké divné. P. S. nemizí to samozřejmě po tuctech :mrgreen:
Zachovat anonym, nebo smazat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.17 07:22

Myslím, že tohle nedělají lidé ve finanční nouzi. Spíš je to záležitost toho, že je to volně dostupné, tudíž zadarmo tak proč to nevzít. U mámy v práci zaměstnavatel např. kupoval kafe - už nekupuje. Kafe zmizlo. A třeba můj švagr je na to hrdý, když něco čórne a ještě se tím chlubí :roll: Např. ukradl zapalovač do auta, když šel pořídit nové auto. A to ani nekouří. Nemluvím o benzínu(dělá v dopravě) a podobných jiných výstřelkách. Trochu ho doma podezříváme, jestli není kleptoman.
Anonym - rodinný příslušník

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.17 07:33

Moje máma bere z práce toaleťáky, sešity, tužky… Toaleťák není pak důvod ani kupovat. Anonym prosím zachovat, nebo to smažte. Přeci jen nepíšu o sobě.

Lavergne
Kecalka 325 příspěvků 01.02.17 07:37

Tak pokud je to v rámci obecně tolarovane situace viz to zdravotnictví a prostě si někdo vezme domu jedno obinadlo a ne balík, tak to chápu. Ale účelové brani „veřejných“ věci je přece jen něco jineho

Paralenka červená
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 01.02.17 07:48

Jestli se bere to, že si v práci vytisknu barevně nějaké fotky, tak to dělám. Kradu tím papír, toner i elektřínu. To si v práci nabíjím i mobil… A dělám to účelově.

terrka83
Zasloužilá kecalka 638 příspěvků 01.02.17 07:52
@Lavergne píše:
@Šťastná.máma­.4 Vážně nesetkala? Ja v jeden čas denně - právě ten toaletak, mizely velké role, takže bylo jasné, ze to nebyla normální spotřeba. Balené cukry po tuctech, čaje pro volné použití po krabičkách atd…

Tak to nechápu, vždyť toaleťák stojí pár korun, ne? 8o Jen by mě zajímalo, to si tu roli strčí ženský do kabelky nebo jak ji pronesou, aby si toho nikdo nevšiml?

terrka83
Zasloužilá kecalka 638 příspěvků 01.02.17 07:54
@Paralenka červená píše:
Jestli se bere to, že si v práci vytisknu barevně nějaké fotky, tak to dělám. Kradu tím papír, toner i elektřínu. To si v práci nabíjím i mobil… A dělám to účelově.

Ty jo, tak to já taky, a ještě navíc si volám soukromě ze služebního telefonu, ale to mám dovolené (máme neomezené tarify). Ani jsem nevěděla, že jsem zlodějka, měla bych se nad sebou asi zamyslet :oops: :oops: :oops:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Telefon za volant nepatří! Snad to byla u Patricie Solaříkové jen výjimka

Používání mobilního telefonu za volantem je sice od roku 2002 na českých... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama