Reklama

Nemáte prosím kontakt?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

s.y.p.t.a
Zasloužilá kecalka 577 příspěvků 31.01.17 15:08
Nemáte prosím kontakt?

Nemáte někdo kontakt na tu paní, co tu zakládala diskusi, že poskytne pobyt ve Španělsku za knihy pro krajany? Máme tolik knih, i od příbuzných, tak jsem si říkala, že to může někomu prospět. Než jsem stihla zareagovat, admini diskusi smazali. Když tak info prosím do soukromé zprávy. Děkuji.

Reklama

Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 12663 příspěvků 1 inzerát 31.01.17 15:19

Jmenovala se ana maria, škoda že to smazali, diskuze které jsou naprosto o hov.. ne nechávají a tahle kde by se dalo pomoct knížkama je smazaná

Snilek88
Ukecaná baba ;) 1899 příspěvků 31.01.17 15:29

A víte někdo proč to smazali?

Paralenka červená
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 31.01.17 15:30

Jo, to neví ani admini :mrgreen:

Koty
Závislačka 3796 příspěvků 31.01.17 15:46
@Paralenka červená píše:
http://webcache.googleusercontent.com/search?…

Jaks to dohledala? 8o

Paralenka červená
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 31.01.17 15:54

@Koty @Koty
Přes gůgl jako když hledáš cokoli jiného.

Uživatel je onlinepikola
Neúnavná pisatelka 18958 příspěvků 31.01.17 16:09

Nechci remcat, ale termin fakt naprd :mrgreen: Navic nevim, jak tam pani chce ty knihy dovezt

Snilek88
Ukecaná baba ;) 1899 příspěvků 31.01.17 16:13

@pikola psala to tam, poštou:-) pořád si myslím, že Tě to vyjde levněji než ubytování.. mě to přišlo jako super nápad:-)

Uživatel je onlinepikola
Neúnavná pisatelka 18958 příspěvků 31.01.17 16:16
@Snilek88 píše:
@pikola psala to tam, poštou:-) pořád si myslím, že Tě to vyjde levněji než ubytování.. mě to přišlo jako super nápad:-)

No, to pochybuju. Navic letenky pocitej tak 7tis osoba, levnejsi pokud by jsi letela z Bratislavy Ryanair a mas hodne velkou sanci, ze bude vetsinu casu prset, aspon kolem listopadu.

Snilek88
Ukecaná baba ;) 1899 příspěvků 31.01.17 16:17

@pikola já tam nechci, ani 100 knih nemám:) ale stejně se mi to líbilo:-) tak letenky by platili i kdyby se ubytovali jinde:-) a samozřejmě se počítá s tím, že ty knížky máš doma a nechce se ti je jen tak vyhodit:-) a do antikvariátu už je třeba prodat nejde, nebo jen za pakatel:-)

Uživatel je onlinepikola
Neúnavná pisatelka 18958 příspěvků 31.01.17 16:23

@Snilek88 Jo, napad pekny, ale za cca 8 tis na postovnem pokud pocitam balik 3×30kg celkem uz tam mimo sezonu muzes pomalu bydlet v Kenpinskim. Ja nechci nikoho shazovat, ale

*v terminu do konce kvetna nebo od zacatku rijna. * je mi celkem naprd ze maji v lete bazen :think:

Snilek88
Ukecaná baba ;) 1899 příspěvků 31.01.17 16:32

@pikola asi máš pravdu :) já to nějak nezkoumala, ale nápad se mi líbil :) třeba nabízí i jiné termíny, jen už jsou zaplněne ;) kdo ví :)

Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 10892 příspěvků 31.01.17 21:29

@s.y.p.t.a

Dobrý den,

napište nám SZ, kontakt na paní vám předáme.

Přeji hezký den :kytka:
Andrea

ka2ka
Extra třída :D 12663 příspěvků 1 inzerát 31.01.17 21:32

@admin a proč bylo téma smazané?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama