Reklama

Průzkum - dětské vozíčky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.17 18:05
Průzkum - dětské vozíčky

Hezký večer.
Chtěla bych v letošním roce připravit jeden neziskový projekt zaměřený na invalidní vozíky pro děti/dospívající.
Zajímalo by mě, co dětem, popř. Vám - rodičům, u vozíčků schází. Zdají se Vám dostatečné po stránce praktické/funkční či vizuální?
Uvítali by Vaše děti nebo Vy nějaká vylepšení či úpravu?
Mockrát děkuji za názory.

Prosím ponechat anonym, aby můj nick nebyl spojován s tímto potenciálním projektem. V případě realizace by bylo velmi jednoduché dohledat mé osobní informace a taky bych nerada, aby toto vyznělo jako reklama. Děkuji.

Reklama

Reakce:

kotyk
Echt Kelišová 7863 příspěvků 30.01.17 18:22

Třeba za hranicema je běžné, že se dají sehnat elektrické vozíčky i pro batolata a často bezplatně k zapůjčení. Jsou tam projekty jako GoBabyGo, co těm úplně pidi umožňují zvykat si na řízení v upravených elektrických autíčkách. No a taky po půjčovnách není moc vozíků v dětských velikostech, když někdo potřebuje jen dočasně.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.17 18:27

@kotyk
Moc děkuji za užitečný podnět. :kytka:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama