Průzkum - dětské vozíčky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.17 18:05
Průzkum - dětské vozíčky

Hezký večer.
Chtěla bych v letošním roce připravit jeden neziskový projekt zaměřený na invalidní vozíky pro děti/dospívající.
Zajímalo by mě, co dětem, popř. Vám - rodičům, u vozíčků schází. Zdají se Vám dostatečné po stránce praktické/funkční či vizuální?
Uvítali by Vaše děti nebo Vy nějaká vylepšení či úpravu?
Mockrát děkuji za názory.

Prosím ponechat anonym, aby můj nick nebyl spojován s tímto potenciálním projektem. V případě realizace by bylo velmi jednoduché dohledat mé osobní informace a taky bych nerada, aby toto vyznělo jako reklama. Děkuji.

Reakce:
kotyk
Echt Kelišová 7944 příspěvků 30.01.17 18:22

Třeba za hranicema je běžné, že se dají sehnat elektrické vozíčky i pro batolata a často bezplatně k zapůjčení. Jsou tam projekty jako GoBabyGo, co těm úplně pidi umožňují zvykat si na řízení v upravených elektrických autíčkách. No a taky po půjčovnách není moc vozíků v dětských velikostech, když někdo potřebuje jen dočasně.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.17 18:27

@kotyk
Moc děkuji za užitečný podnět. :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Říká si o místo na kandidátce? Jaromírovi věřím, vzkazuje Musil z nemocnice!

Moderátor Honza Musil se stále zotavuje z vážného úrazu, který si před Vánoci... číst dále >

Z horníka vohráblem: Po Dukle 61 Mikluš boduje jako strážmistr Topinka

Ostravský rodák Robert Mikluš (36) se sice z regionu příliš nevzdaloval, jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >