Co se může stát?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
2018anonym
Nováček 6 příspěvků 16.10.18 08:16
Co se může stát?

Dobrý den, můžete mi prosím poradit? Manžel měl románek v práci s kolegyní z vedlejšího oddělení. Kolegyně nejprve nechtěla, kvůli tomu, že jsou právě kolegové. Manžel jí přes mobil psal, že to nevadí, že to dokáže oddělit. Nakonec jeho kolegyně kývla a on se po práci jednou za ní vydal. Od té doby jí nic nepsal a už spolu nic neměli. Po roce se stal jejím šéfem. Neprodloužil jí smlouvu a ona skončila. Nyní mu píše, že má kopie jeho zpráv a nechápe jeho chování vůči ní. To neprodloužení smlouvy bylo na základě pracovních věcí a měl podporu i ve svém šéfovi.
Myslíte, že může ta bývalá kolegyně něco provést? Manžela někde popotahovat a dělat mu problémy? Moc děkuji. PP

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Celina
Závislačka 3621 příspěvků 16.10.18 08:22

Chudák, co? A ta potvora prohnaná mu chce dělat problémy :cert:
A ty jsi kdo? Jo, jeho manželka? Tak to si počkám na rozuzlení :lol:
Zasloužil by nakopat, ale ty mu evidentně budeš foukat bebí, gratuluji :pankac:

pikola
Neúnavná pisatelka 19441 příspěvků 16.10.18 08:25

A to je jeho verze nebo její? On ti predpokladam tvrdí, že s ní nespal :mrgreen:

P4ja
Kelišová 6618 příspěvků 16.10.18 08:27

@2018anonym A co bys na jejím místě dělala a myslela si o tom ty? A buď k sobě upřímná :lol:

Tvůj manžel nerespektuje.. Co je v domě…, Tak nevím proč se divíte.

Příspěvek upraven 16.10.18 v 08:28

2018anonym
Nováček 6 příspěvků 16.10.18 08:27

Spal s ní a přiznal se mi…

2018anonym
Nováček 6 příspěvků 16.10.18 08:28

mě jde spíše o to, zda mu může ublížit nějak pracovně…zbytek si s ním řeším.

P4ja
Kelišová 6618 příspěvků 16.10.18 08:33
@2018anonym píše:
mě jde spíše o to, zda mu může ublížit nějak pracovně…zbytek si s ním řeším.
Řekla bych, že výpověď může napadnout u soudu.
Filzefina
Stálice 91 příspěvků 16.10.18 08:35

No.. může. To si měl rozmyslet. Pokud bude pomstychtivá tak něco vymyslí. Ale strach o to co a jak by měl mít on a ne ty :(

2018anonym
Nováček 6 příspěvků 16.10.18 08:36

no ona teda přišla sama že jí chce ukončit, protože věděla, že jí smlouvu nechce prodloužit. Ta jí končila na konci roku…

Netopýr1
Zasloužilá kecalka 663 příspěvků 16.10.18 08:38

Pochybuju. Pokud ji skončila smlouva, tak ji prostě skončila a hotovo. To, že ji neprodlouzili, asi těžko může nějak napadnout, jako kdyby ji třeba propustili při smlouvě na dobu neurčitou. Vůbec bych si z toho nedělala hlavu.

nostress
Extra třída :D 13618 příspěvků 16.10.18 08:39
@2018anonym píše:
Dobrý den, můžete mi prosím poradit? Manžel měl románek v práci s kolegyní z vedlejšího oddělení. Kolegyně nejprve nechtěla, kvůli tomu, že jsou právě kolegové. Manžel jí přes mobil psal, že to nevadí, že to dokáže oddělit. Nakonec jeho kolegyně kývla a on se po práci jednou za ní vydal. Od té doby jí nic nepsal a už spolu nic neměli. Po roce se stal jejím šéfem. Neprodloužil jí smlouvu a ona skončila. Nyní mu píše, že má kopie jeho zpráv a nechápe jeho chování vůči ní. To neprodloužení smlouvy bylo na základě pracovních věcí a měl podporu i ve svém šéfovi.
Myslíte, že může ta bývalá kolegyně něco provést? Manžela někde popotahovat a dělat mu problémy? Moc děkuji. PP

Na mě tvůj příspěvek působí dost neosobně, jako když popisuješ příběh někoho cizího.Krom toho mám pocit, že máš vůči němu nekriticky ochranitelské sklony,spíše jako jeho matka, než manželka.Předně, on je dospělý a svéprávný. Pokud pominu fakt, že tě sprostě podvedl,ještě si zavařil románkem s kolegyní, což v jeho postavení vždy hrozí průšvihem.Osobně bych mu nevěřila, že to bylo poprvé, a pouze jednou.Jestli je on ještě natolik nekompletní, že píše do soukromých zpráv věci, které ho mohou ohrozit, pak je možné, že ona se mu bude chtít mstít. Jak se říká, není nic horšího, než zhrzená milenka.

Netopýr1
Zasloužilá kecalka 663 příspěvků 16.10.18 08:41

A co by jako měla vymyslet? Pokud šéf stojí ještě k tomu za ním? Že ukáže smsky kolegynim, no tak se o tom bude chvíli zvanit, pak to pretluce zas jiná aféra.

zzzjancena
Závislačka 2647 příspěvků 16.10.18 08:42

Jestli měla smlouvu na určito nezmůže slečna vůbec ale vůbec nic… ;)

2018anonym
Nováček 6 příspěvků 16.10.18 08:47

měla jí na dobu určitou a jen se domluvili, že jí ukončí dříve, takže to šlo na dohodu. Jen nevím, jestli mu z toho opravdu nemůže něco ona zavařit…byť je hlupák - slušně napsáno, ale to si s ním vyřeším…

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1394 příspěvků 16.10.18 08:50
@2018anonym píše:
měla jí na dobu určitou a jen se domluvili, že jí ukončí dříve, takže to šlo na dohodu. Jen nevím, jestli mu z toho opravdu nemůže něco ona zavařit…byť je hlupák - slušně napsáno, ale to si s ním vyřeším…

Jezis. Dohoda je dohoda obou stran. Takze logicky nezmuze nic.
A i kdyby ho napadla , tak je to slovo proti slovu. Dohodu podepsali oba.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Divoká jízda po StarDance: Mišík na koloběžce, Onder nese zapomenuté střevíce

A je to za námi. Devátá řada taneční show StarDance má nového krále tanečního... číst dále >

Eben s Kostkovou původně do StarDance nechtěli! „Když Marek řekl ano, šla jsem!“

Taneční soutěž StarDance u nás patří k nejúspěšnějším televizním pořadům.... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >