Vadilo by vám to taky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
_0812_
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 15.10.18 11:05
Vadilo by vám to taky?

Ahoj, tenhle víkend mě můj drahoušek mírně velice nas.. :lol: což jsem jeho chování trošku nepochopila, protože normálně toto nedělá. Byli jsme posedět s jeho kolegy a přihnala se tam jedna co s ní pracoval, ale ona se odstěhovala někam daleko a sem přijela na návštěvu za rodinou. Když pominu chování hodné nějakého brigoše, tak normálně přišla, sedla si vedle mojeho manžela, začala se po něm plazit, pověsila se mu kolem krku, že ho malém umačkala a začala ho pusinkovat na tvář a on drží jak stepní koza. Tak jsem dala decentně najevo, že tam teda jaksy pořád jsem. Jí to asi docvaklo, tak vyskočila a začala se mi omlouvat, že ho má mého manžela jenom strašně moc ráda a ať si nemyslím, že ho balí :nevim: no dle mého výrazu už pak na něj radši ani nepromluvila. Tam jsem na sobě nedala nic znát a bavila se dál normálně, ale když jsme šli s manželem ven na cigaretu tak jsem mu pěkně od plic řekla svoje. A víte co mi řekl? Že jako o co mi jde, že on nic neudělal a co jako řeším. Tak mu říkám to ti přijde normální nechat jí tak po sobě lézt a pusinkovat se, když ještě sedím půl metru od tebe? Tak prý jo, je to normální a ať se vzpamatuju, že on to narozdíl ode mě bere dospěle a jde tedy dost vidět, že si vzal mladší holku co o životě nic neví. Mě táhne na 30, jemu je lehce přes 30. A že je to bývalá kolegyně, tak co. Tak říkám, takže proto, že je to kolegyně, tak to se může? Tak v tom případě já když se takhle budu plazit po kolegovi bude to tedy v pohodě? Tak prý zkus jednou a skončila jsi. No já prostě čumím jak puk ještě teď, protože takhle se nikdy nechoval a doposud byl opravdu normální. Jako já opravdu nic nemám proti puse na přivítanou nebo přátelské objetí, ale ona se opravdu po něm plazila jak liána, objímala ho, že jsem myslela, že ho udusí a ještě ho pusinkovala na tvář. To už mi prostě v pořádku nepřijde. Jo a ještě mi miláček řekl, že manželství není nemoc. Tak by mě zajímalo, jestli by vám tohle také vadilo, nebo by jste s tím byly v pohodě? Jako já nevím, ale třeba já bych si něco takového prostě nedovolila. Manžel je jinak úplně normální a v pohodě, chová se ke mě hezky, pomáhá mi doma a je na mě odjakživa moc hodný a proto tohle nějak nepobírám. A pro lepší finále se tam ta jeho oblíbenkyně tak ožrala, že nemohla chodit a jaksy přišla s nedostatkem financí, takže si zaplatila jen něco, pak chtěla po druhé manželově kolegyni, ať jí něco zaplatí, jenže ta sebou taky asi neměla majlant, takže prostě něco nezaplatila, nikomu nic neřekla a my, jelikož jsme odcházeli poslední jsme to museli doplatit, takže kromě zkaženého večera nás stála pěkných pár stovek navíc…ale ne drahoušek se diví, co se vztekám… druhý den už byl zase úplně normální, takže nevím, jestli to nepřičíst tomu, že normálně moc nepije, občas max dvě piva, ale ten večer už jich měl podstatně víc, tak jestli prostě to nebrat tak, že měl upito a hráblo mu.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
Reakce:
Lalelale
Závislačka 2701 příspěvků 15.10.18 11:10

Ano, chování tvého manžela by me velice urazilo a ponizilo verejne pred lidmi. Proti tomu, co bych udělala já, tvoje reakce byla velmi mírná a slušná :) přijde mi, že pokud tvůj muž jinak funguje normálně, tak si chtěl pred chlapy nacechrat ego, že to je jako chtěný chlapak - jenže za cenu ponížení manzelky. Dost bych byla v pokušení mu toto nic vrátit. Jak by se tvářil on, kdyby tě před ním objímal cizi chlap? Také by mu to nevadilo? :lol:

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20069 příspěvků 15.10.18 11:14

No tak plazící se liána by mi vadila (už jen kvůli neúčtě vůči tobě jako manželce si to holka mohla odpustit), manželovi bych řekla svoje, že chápeš, že „on je v tom nevinně“, ale mohl by si svoje telecí kolegyňky držet na uzdě. Že tě fakt nebavilo koukat se, jak mu nějaká blbka leze skoro až do poklopce.
Otočila bych očima a tím bych to asi uzavřela.
Spíš bych vystartovala poté, co by mi řekl, jak si psala: Tak prý zkus jednou a skončila jsi!
No to jako pardooon.

Na druhou stranu, jestli hodně přebral alkoholu, tak je pak každej chytrej jak rádio, takže pokud to byla takováhle jednorázovka, tak bych si zanadávala, pak zavolala kámošce, se kterou bych to probrala u vína :jazyk: a nechala to bejt.

_0812_
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 15.10.18 11:22

@Lalelale no vytočil mě pořádně. Víš co, já teď byla 4 roky doma s prckem, takže ode mě mu ,,nic nehrozilo,, a přijde mi, že si je moc jistý. Ale příští měsíc nastupuju do nové práce, takže nebudu tvrdit, že nejsem v mírném pokušení mu za tohle nadzvednout mandle. Nechtěla jsem tam dělat divadlo před ostatními, ale za něj to bylo v pohodě, však spolu pracovali.

Valkýra88
Kecalka 103 příspěvků 15.10.18 11:24

Tak me by uz nastvala ta jeho odpoved na to..,,zkus jednou a skoncila jsi". Tak ze asi to tak normalni neni,kdyz by mu vadilo to, ze by ses zachovala jako ta plazici se kamaradka. No mel by jsi to chlapec urovnat,kdyz sam se protireci.

Janli
Kelišová 6273 příspěvků 15.10.18 11:24

Vadilo by mi to. Já bych se ale chovala jako dáma a k celé situaci bych se vyjádřila tak, abych ze sebe neudělala hysterku a manžela před ostatními neshodila. Žárlivé scény bych si zásadně schovala na doma. Pak by se mi nestalo, že manžel, co se vyjímečně opije, bude přehnaně reagovat taky ;) .

Maiandra
Kecalka 392 příspěvků 15.10.18 11:28

Největší prů… je ta jeho reakce, že je to všechno n pořádku, ale „zkus jednou a skončila jsi“. Jak řeším vše v klidu, tohle mi zvedlo tlak, jenom to čtu, a nechápu, že tys na to naopak nereagovala hodně ostře, protože to je fakt vrchol. Tak buď je to nevinný a logicky stejný pravidla platí pro oba, protože ty dopr… nejsi nějaký jeho majetek, NEBO to nevinný není, vadí mu to, a pak to teda naprosto pochopitelně vadí oboustranně. Pro mě by tím řekl, že mě nebere jako sobě rovnou (a taky že je alibistickej pokrytec).

Příspěvek upraven 15.10.18 v 11:29

chlap40
Povídálka 32 příspěvků 15.10.18 11:29

Jéééé - neber to tak vážně ..

to jí jako má shodit na zem, to by vypadalo ještě blbějc ?

Ztrapnila se ta fúrie … tak to neřeš …

Lalelale
Závislačka 2701 příspěvků 15.10.18 11:29
@_0812_ píše:
@Lalelale no vytočil mě pořádně. Víš co, já teď byla 4 roky doma s prckem, takže ode mě mu ,,nic nehrozilo,, a přijde mi, že si je moc jistý. Ale příští měsíc nastupuju do nové práce, takže nebudu tvrdit, že nejsem v mírném pokušení mu za tohle nadzvednout mandle. Nechtěla jsem tam dělat divadlo před ostatními, ale za něj to bylo v pohodě, však spolu pracovali.

Kdybych si na to místo měla dosadit svého, tak bych mu i zpětně řekla, že mě ponížil pred lidmi a že me jeho chování hluboce zklamalo a že jsem ted verejne za debila. Můj muž by si sypal popel na hlavu a styděl se. Pokud by si ten tvůj stále trval na tom, že jsi hysterka, ale běda jak zkusíš něco podobného - tak bych si sla udělat nové vlasy, nakoupila krásné stylové oblečení a lodičky do nové práce a dala mu to sežrat s tím, jak se těším, až zase budu chodit ven s kolegy na vínko. A hned první den bych to udělala, i kdybych měla místo toho vinka do deseti sedět v parku :lol:

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 15.10.18 11:31

Vadilo by mi chování tvého manžela, především to, jak s tebou mluví. Pokud se po něm plazila opravdu nevhodně, měl jí sundat on, ne ty.
S kamarády (zvlášť těmi, které dlouho nevidím) se objímám, s některými i pusa, vše na přátelské úrovni, to mi přijde v pořádku. Ale neplazim se jak liána.

Maiandra
Kecalka 392 příspěvků 15.10.18 11:31
@chlap40 píše:
Jéééé - neber to tak vážně ..

to jí jako má shodit na zem, to by vypadalo ještě blbějc ?

Ztrapnila se ta fúrie … tak to neřeš …

To víš že jo, rovnou fúrie je to. :roll: Možná, je to taková odvážná myšlenka, se mohl normálně odtáhnout. Anebo aspoň pak říct „nojo, mně to bylo nepříjemný, ale co jsem měl dělat“ a zasmát se tomu, místo aby ženskou sprdnul, že je to úplně normální, pokud by se to teda ovšem někdy náhodou netýkalo jí, to by to bylo špatně. :poblion:

_0812_
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 15.10.18 11:32

@Mar__tanka1983 tak já jsem jí viděla poprvé v životě a doufám, že naposledy. Sice ano, měl upito, protože normálně vypije tak dvě piva a tam jak se to stalo, už jich měl dobrých pět, takže trošku přebral. On se jinak před kolegy, se kterými chodíme normálně ke mě chová moc hezky. Drží mě za ruku nebo kolem ramen atd. A prostě tohle jsem nějak nepobrala a fakt to přehnal. I když ona celkově měla chování… no budu radši slušná. Ta jeho věta mě také pěkně zvedla ze židle. Jsem mu na to řekla, takže ty můžeš a já ne? Tak co jako, on nic neudělal a já jsem zlá hysterka. Jo tohle mi řekl. Ale ví, že to přehnal, protože jak se z toho vyspal, tak byl jak míliusek a miláčku ťuťu ňuťu a kdybych řekla, že chci nosit po bytě na zádech, tak to udělá i když takhle to nepřizná. Ale to on na druhou stranu nikdy, kdykoliv něco udělá nebo udělá chybu, tak to nepřizná a otočí to proti tomu druhému. To je asi jediná věc, která mě na jeho povaze neskutečně štve.

zoidberg
Extra třída :D 12044 příspěvků 15.10.18 11:35

Mě se stalo nedávno to samé, teda jako že jsem byl v roli té políbené oběti, ale dopadlo to dobře. Holčina byla vynesena v zubech, já musel druhý den klečet v koutě, ale stálo to za to :oops:

Lalelale
Závislačka 2701 příspěvků 15.10.18 11:36
@zoidberg píše:
Mě se stalo nedávno to samé, teda jako že jsem byl v roli té políbené oběti, ale dopadlo to dobře. Holčina byla vynesena v zubech, já musel druhý den klečet v koutě, ale stálo to za to :oops:

To klečení v koutě, nebo chvilka slávy? :mrgreen:

zoidberg
Extra třída :D 12044 příspěvků 15.10.18 11:38
@Lalelale píše:
To klečení v koutě, nebo chvilka slávy? :mrgreen:

To, že jí nejsem ještě ukradený.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Cajthamlová se přirovnala k Farné a říká: Žena se mění celý život

Dietoložka, internistka a hvězda pořadu DoktorKA Kateřina Cajthamlová (56) se... číst dále >

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >