Jít do takového vztahu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.18 08:53
Jít do takového vztahu?

Ahoj maminky,

kamarádka mi dohodila seznámení se svým kamarádem. Já ale už po svých zkušenostech mám strach. Jsem sama, mám 6 letou dceru. Máme svůj byt, já práci, jsme soběstačné.
Ten muž má 5 letého syna a z předchozího vztahu 11 letou dceru, která ale není biologicky jeho (ta žena mu ji prý nechala a na dva roky se vypařila když měla ta holčička rok).
Ten muž žije ještě s bývalou přítelkyní, se kteou se rozešli v červenci a která už má nového přítele. Shání si byt, ale říká, že je vše drahé. Na mé bydlení se neptal.
O malou chce bojovat u soudu a chce střídavou péči.
Jít do vztahu s takovým člověkem? Který nemá vyřešené bydlení, vztah a ani styk s dítětem?
Máte nějaké názory na toto?
 Díky

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

cecetka
Kelišová 7353 příspěvků 15.10.18 08:57

Proc hned mluvit o vztahu? Muzete se zatim jen kamaradit a poznavat. :nevim:

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 1970 příspěvků 15.10.18 08:58

Do tohoto bych šla jen tak, že to bude kamarád s výhodou. Ne vztah naplno. Jestli si to zaslouží vztah, to poznáš cirka do roka, zda dotáhli oddělení s tou ženou.
Pak ještě jak bude s exkou vycházet, do konfliktní minulosti bych se nehrnula.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.18 08:59
@cecetka píše:
Proc hned mluvit o vztahu? Muzete se zatim jen kamaradit a poznavat. :nevim:

Již jsme se viděli a on by chtěl vztah. Je hodný, milý. Ale děsí mě ta nevyřešená minulost, nerada bych byla „převozníkem“
Navíc se mi zdá, že po dvou měsících od rozchodu po 7 letech jít hned do nového vztahu…

Helca83
Kecalka 208 příspěvků 15.10.18 09:02

Asi bude můj názor působit drsně, ale co s takovým chlapem? Jasné, asi měl smůlu, ale z toho, co o něm píšeš, mi pripada, ze ma dost starosti sám se sebou a svými dvěma dětmi, prací, bydlením… nerozumím kdy byste chtěli nějaký případný vztah (být třeba jen kamarádství) rozvíjet… bude na to vůbec mít čas? Nebo mu jde jen o “přátelství s výhodami”? Mozna časem, až si třeba vyřeší aspoň bydlení a dcerku ? :nevim:

Lama Lama
Hvězda diskuse 49041 příspěvků 15.10.18 09:02
@Anonymní píše:
Ahoj maminky,kamarádka mi dohodila seznámení se svým kamarádem. Já ale už po svých zkušenostech mám strach. Jsem sama, mám 6 letou dceru. Máme svůj byt, já práci, jsme soběstačné.
Ten muž má 5 letého syna a z předchozího vztahu 11 letou dceru, která ale není biologicky jeho (ta žena mu ji prý nechala a na dva roky se vypařila když měla ta holčička rok).
Ten muž žije ještě s bývalou přítelkyní, se kteou se rozešli v červenci a která už má nového přítele. Shání si byt, ale říká, že je vše drahé. Na mé bydlení se neptal.
O malou chce bojovat u soudu a chce střídavou péči.
Jít do vztahu s takovým člověkem? Který nemá vyřešené bydlení, vztah a ani styk s dítětem?
Máte nějaké názory na toto?
Díky

ne, je to příšerný. Až to bude vyřešený.

Helca83
Kecalka 208 příspěvků 15.10.18 09:03
@Anonymní píše:
Již jsme se viděli a on by chtěl vztah. Je hodný, milý. Ale děsí mě ta nevyřešená minulost, nerada bych byla „převozníkem“
Navíc se mi zdá, že po dvou měsících od rozchodu po 7 letech jít hned do nového vztahu…
Tím spis bych do toho nesla, pripada mi to neuvazene rychle

Lama Lama
Hvězda diskuse 49041 příspěvků 15.10.18 09:04
@Helca83 píše:
Asi bude můj názor působit drsně, ale co s takovým chlapem? Jasné, asi měl smůlu, ale z toho, co o něm píšeš, mi pripada, ze ma dost starosti sám se sebou a svými dvěma dětmi, prací, bydlením… nerozumím kdy byste chtěli nějaký případný vztah (být třeba jen kamarádství) rozvíjet… bude na to vůbec mít čas? Nebo mu jde jen o “přátelství s výhodami”? Mozna časem, až si třeba vyřeší aspoň bydlení a dcerku ? :nevim:

Přesně,, absolutně nebude mít energii, kterou by mohl investovat do vztahu s tebou.
Všechno bude lejt na tebe a nebo to bude držet mimo tebe, ale pak to nebude moc vztah o sdíletní společných věcí. Nemá vyřešenýho sám sebe a do toho ještě řešit nový vztah… :roll:

Jar Jar
Ukecaná baba ;) 1176 příspěvků 15.10.18 09:08

Já ti nevím :-) Od mládí znám jednoho takového, který vždycky fungoval přesně stejným způsobem, že se nechal jen tak postrkovat životem. Teď už je asi třikrát rozvedený, protože to s ním žádná dlouho nevydržela, má asi osm dětí s šesti ženami, ani přesně neví které jsou doopravdy jeho a vlastně ho to moc nezajímá, o některé se částečně stará, s některými ty holky zdrhly a už se neukázaly, on to ale neřeší, jak to přijde, tak to bere. Všechno co vydělá jde na alimenty, bydlí v nějaké kůlně nebo co, ale zase to neřeší. Pro mě naprosto nepřijatelný bohém, ale on je v pohodě. Že jsou z něj všichni na nervy, to opět neřeší :-) No a to hlavní sdělení: nikdy ho to nepřešlo, nezměnil se, už je mu přes padesát a je to pořád stejné.

Safrik
Kecalka 201 příspěvků 1 inzerát 15.10.18 09:16

Je to naprd. Tohle chce cas..

LBureska
Kecalka 158 příspěvků 15.10.18 09:28

Nešla bych. Potřebuješ muže s vyřešenou minulostí

Denisa56
Kelišová 6313 příspěvků 15.10.18 09:36

Do toho bych nešla. Jsi sama s malou, soběstačná, tímhle bys tu vaši pohodu, kterou máte, ztratila. Chtě nechtě bys byla vrbou pro jeho problémy, kterými bude teď procházet, děti si vzájemně nemusí sednout a můžou být konflikty…

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25027 příspěvků 15.10.18 09:39

Ne.

ivašot.
Kelišová 6559 příspěvků 15.10.18 09:40

Za mě rozhodně ne…
Možná jako kamarád s výhodami. Docela mě překvapuje, že on hned hledá vztah. Skoro bych se bála, že je to z jeho strany vypočítavost a shání někoho, kdo mu vyřeší alespoň část problémů - třeba bydlení.

sediza
Ukecaná baba ;) 1588 příspěvků 15.10.18 09:43

Pro mě by nebylo překážkou to, jak to je, ale to, jak to bere. Pokud by se z toho hroutil a při každé schůzce byste řešili jeho problémy, tak by mi to vadilo. Ale pokud je to psychicky silnej chlap, tak proč ne? Evidentně má zájem o děti, to že u něj stále bydlí ex je spíš výsledek toho, že je hodnej a nechce ji vykopnout na dlažbu. A hlavně je to záležitost jednoho víkendu ji odstěhovat. Pokud je Vám s ním dobře, proč to utínat…Jsou důležité věci, jako jestli má slušnou práci, je hodný, bere život s humorem, je Vám s ním dobře, zodpovědný, spolehlivý…ale to, jestli mu nevyšel vztah a on se ted stará o děti a chce pro ně to nejlepší je jako hendikep??

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >