Sama ve 34 letech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.18 09:28
sama ve 34

Ahoooj,

nějak to na mě dolehlo, dnes,,slavím,, 34 narozeniny, ovšem sama.

Jsem sama už druhým rokem, jak to tak bývá většina lidí kolem mě rodí, vdává se, žení atd. a já jsem se ocitla na Marsu, kde nikdo jiný asi nežije…

Děti miluju, moc ráda hlídám i kamarádkám, ale sama paradoxně jsem prostě na chlapy měla smůlu. Respektive bud děti nechtěli, nebo to byl chlap, který sám byl totální dítě.

Nepotřebuji tady rozebírat, zda jsem blbá kariéristka, nafoukaná nána atd.

Ale zajímalo by mě, zda je tady taky nějaká holka v podobném věku a podobném,,stavu,,? :nevim:

Jak to dáváte?

Já se přiznám, že mě to dneska totálně položilo.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
terinka4444
Hvězda diskuse 68559 příspěvků 15.10.18 09:34

všechno nejlepší k narozeninám. Zkušenost s tím nemám, tak jen :hug: :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.18 09:38

Sice nejsem v tom samem stavu jako ty,ale slova utechy pro Tebe mam :) asi tak tri roky zpatky na me vsichni tlacily,ze uz mam vek na svatbu a dite (bylo mi 25 8o ),ale ja se misto toho zahazuji uz pet let se zenacem,ktery nevi,co chce,takze bych ho mela nechat byt a najit si nekoho jineho .. coz o to,rozum by to udelal,ale srdce nechtelo :nevim: casto jsem na tohle tema vtipkovala,ze kdo vi,treba budu za rok vdana a zbouchnuta,ze to proste neresim,ale priznam se,ze jsem tomu sama neverila a v noci,kdyz jsem byla sama doma,tak jsem brecela do polstare a byla rozhodnuta to utnout a odjet jako au-pair do Anglie,abych nic nemela na ocich a dala se dohoromady :( no a nakonec se to vsechno sebehlo tak rychle,ze si rikam,ze to ani neni mozny - zadost o ruku,deset mesicu na to svatba,v lednu otehotneni a v rijnu porod nasi uzasne princezny :srdce: takze urcite neni vsem dnum konec,zvedni hlavu,usmivej se a treba se do toho Tveho usmevu nekdo brzy zamiluje :kytka: preji hodne stesti :hug: :srdce:

Heivka
Závislačka 3271 příspěvků 15.10.18 09:44

V rodině máme podobný případ až na to že má syna s nefunkčním tatínkem. Ale může si za to sama svým přístupem, protože ve 42 pořád hledá ve vztahu tu jiskru, jenomže tu bohužel mají jenom takoví co jsou k normálnímu životu nepoužitelní. Nedávno odmítla po asi třech týdnech randění super chlapa s vyřešenou minulostí, že byl málo romantický a dostala od něj jenom jednu kytku a v posteli to neklapalo na první dobrou. To že jí zkontroloval auto jestli je na něm všechno v pořádku, všiml si, že jí v kuchyni nedrží madlo lednice a opravil jí prý nejsou romantická gesta. Takže doporučuji udělat to,co moje příbuzná neudělala, srovnat si priority co člověk od partnera doopravdy chce, třeba se v okolí potuluje někdo, kdo při prvním výběru vypadne, ale ve skutečnosti by to byl skvělý parťák pro život.

Půáček
Kecalka 287 příspěvků 15.10.18 09:53

Bylo mi čerstvě 34, pul roku po rozchodu po 8 letech vztahu. Takže sama, v hlavě přesně ty myšlenky co mas ty. Ze budu sama a bez dětí a bez rodiny. V tu dobu mě kolega v práci (tykali jsme si a sympatie tam byly) vytáhl na den lyžovat do Spindlu. Ze je to první rande mi došlo až někdy pozdě odpoledne :-) celý den jsem jen koukala, že je to úplně jiný člověk, než jsem si myslela. No zkratim to. . .v lednu mi bude 40, jsme manželé a máme 2 male deti. Tak nehazej flintu do žita a neodmitej ani pozvání od kamarádů :-) rozhlizej se kolem sebe, ten pravý tam někde určitě je! Mám ještě asi 3 kamarádky, které se vdaly a měly děti kolem 35 let. Nic není ještě ztraceno :*

Zwetta
Kecalka 464 příspěvků 6 inzerátů 15.10.18 09:54

Všechno nejlepší ;) :kytka:
Jinak.., také si často připadám jak z jiné planety, nejsi v tom sama :hug:

lupilka.cz
Ukecaná baba ;) 1550 příspěvků 15.10.18 09:55

Mám hodně kamarádek, které v tomto věku jsou už rozvedene, a hodně takových, co nemá děti ani stálého partnera. Věřím, že brzy se někdo objeví a věřím, že je někde blízko tebe

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.18 10:00

Ahojky, doufám, že ti vleju do žil trochu optimismu - já svého současného manžela, se kterým čekáme miminko, potkala právě ve 34, byla to láska na první pohled a každý den děkuji, že se probouzím a usínám vedle někoho tak úžasného. Takže neztrácej naději, ten tvůj pravý na tebe někde čeká. Těš se.

Gosi
Kelišová 5801 příspěvků 15.10.18 10:21

Vsecko nejlepsi… A osobni zkusenost nemam, ale mati tatu potkala v 37, po roce a par mesicich jsem se narodila ja a za dalších 15 mesicu segra… Takze jeste nic nemusi bejt ztraceny… No a i kdyby to neklaplo, dobrej zivot nezavisi jen na (vlastnich, nebo adoptovanych) detech a chlapovi…

sediza
Ukecaná baba ;) 1663 příspěvků 15.10.18 10:33

Moje máma má v práci kolegyni, která našla toho praveho az před padesatkou a prvni dize měla přesně v padesáti. V porodnici kroutili hlavou, ale ona je šťastná. Nebrala bych to tal tragicky na Vašem místě. Chlapi jsou, ale je to o štěsti na někoho narazit…na někoho, kde je ta shoda a jiskra. Přeji Vám, at ho najdete tento rok!!!

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33520 příspěvků 10 inzerátů 15.10.18 10:45

:kytka: :kytka: Vše nejlepší k narozeninám. Nevěš hlavu, ještě nejsi žádný odstřelový kus, jsi stále mladí ženská, navíc teď už s nějakými životními zkušenostmi. Věř tomu, že kdo si počká, ten se dočká a aktivně nějakého partnera hledej. Přeji hodně štěstí, teď už ho musíš mít.

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 15.10.18 10:55
@Heivka píše:
V rodině máme podobný případ až na to že má syna s nefunkčním tatínkem. Ale může si za to sama svým přístupem, protože ve 42 pořád hledá ve vztahu tu jiskru, jenomže tu bohužel mají jenom takoví co jsou k normálnímu životu nepoužitelní. Nedávno odmítla po asi třech týdnech randění super chlapa s vyřešenou minulostí, že byl málo romantický a dostala od něj jenom jednu kytku a v posteli to neklapalo na první dobrou. To že jí zkontroloval auto jestli je na něm všechno v pořádku, všiml si, že jí v kuchyni nedrží madlo lednice a opravil jí prý nejsou romantická gesta. Takže doporučuji udělat to,co moje příbuzná neudělala, srovnat si priority co člověk od partnera doopravdy chce, třeba se v okolí potuluje někdo, kdo při prvním výběru vypadne, ale ve skutečnosti by to byl skvělý parťák pro život.

Když na to přijde, auto mi zkontroluje automechanik, madlo si předělám sama, ale nosit na rukou se sama neumím. Naprosto jí chápu, vztah bez jiskry není vztah, já jiskru našla a manžel není žádný blb, je to nejlepší chlap na světě a ona si svého taky najde. Že ty se spokojíš s málem neznamená, že to tak musí mít každý.

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 15.10.18 10:57

Všechno nejlepší, užij si svůj den a nevěš hlavu, jsi mladá holka :hug:

Heivka
Závislačka 3271 příspěvků 15.10.18 11:06

@radkka Tak když někomu stačí když chlap umí jenom gesta, tak ať je spokojený, já mám radši když je muž opravdový chlap a ne romantický chlapeček. Ještě že každému vyhovuje něco jiného aspoň se nebudeme všechny tahat o jednoho chlapa. Problém nastává když někdo chce něco jiného než ve skutečnosti potřebuje, pak to nemívá dobré konce.

Maui52
Ukecaná baba ;) 1061 příspěvků 15.10.18 11:18

Ale prosím te, 34 neni zádný vek. Ja se trosku bojím o některé své kamarádky/kolegyně, kterým je třeba 37-38 a reálně jeste zádný vážný vztah neměly (ve smyslu ze by s dotyčným třeba žily), protože to bud byly milenky nebo prožily dávné a dlouhé vztahy na dálku. Tam potom trosku skřípe, když maji s někým začít žít. Jeste trochu ztížené to maji jedináčci. Ale tam pouze nastupují mírné obavy, rozhodne je nějak neodepisuju jako nepoužitelné. Navíc ve vztazích po 30 uz jde všechno tak nějak “rychleji”, takže příští narozeniny uz můžeš slavit s manzelem tehotna na nealku… stejne jako aktuálne zadané kamarádky pracující na dítěti můžou byt za rok samy. Tak si bez užit jeste trochu te nevazanosti a poradně to oslav :hug: všechno nejlepší!

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Nemá ruku a chce 63 milionů korun! Za dublérku Milly Jovovich se modlí i Milla

Přežila skoro vlastní smrt, teď žádá odškodné! Krásná kaskadérka Olivia... číst dále >

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >