Co sháníte na eshopech, internetu?

740
29.5.18 12:48

Co sháníte na eshopech, internetu?

Ahoj všichni, chtěla jsem se zeptat co nejčastěji sháníte na internetu pro sebe, partnera, miminko, děti… Zda jde hlavně hledání levných produktu? A co obvykle hledáte? Mám to do školy. Nejvyhledávanější produkty na internetu. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1159
29.5.18 13:03

Často kupuji ponožky z Wayfarer, miluju ty jejich vzory :) pak hlavně blbosti z ebaye jako kryty na mobil atd. Kdybysme měli možnost nákupu potravin(košík, rohlík. cz) hodně bych využívala i to :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4927
29.5.18 13:06

Ja hodne knizky. Nemam cas s detma brouzdat po knihkupectvi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19026
29.5.18 13:12

Ja víceméně vsechno :D prostě věci co nejsou v beznych obchodech dostupny nebo jsou moc objemny/tezky abych je tahala sama nekde z nakupaku a pak samozrejme veci co se cenove vyplati :mrgreen: no a jinak třeba blbinky z aliexpress nebo wish tipu bizu, doplňky do bytu apod. Obcas vyuziju treba i objednání a dovoz potravin domu. Akorat obleceni si moc netroufám kupovat bez vyzkouseni, max pro dite ze vezmu o velikost větší a kdyztak do toho doroste :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19853
29.5.18 13:13

UM, pleny, hračky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3798
29.5.18 13:16
@Leo44 píše:
Ahoj všichni, chtěla jsem se zeptat co nejčastěji sháníte na internetu pro sebe, partnera, miminko, děti… Zda jde hlavně hledání levných produktu? A co obvykle hledáte? Mám to do školy. Nejvyhledávanější produkty na internetu. :D

Kupuji spodní prádlo, mají i větší velikosti a dále parfémy ne žádné napodobeniny, ale originály.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3501
29.5.18 13:17

Oblečení pro dítě, pleny, dárky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14079
29.5.18 13:19

Já si často objednávám nákupy, nemám čas ztrácet čas po krámech a navíc nesnáším nakupování s dětmi :mrgreen: pak letenky, hotely, z běžných věcí pleny, UM, ubrousky. Nakupuji i hadry, ale z UK a pak přes jednu FB skp.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18488
29.5.18 13:20

Hracky, darky, latky, prizi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1897
29.5.18 13:23
@Leo44 píše:
Ahoj všichni, chtěla jsem se zeptat co nejčastěji sháníte na internetu pro sebe, partnera, miminko, děti… Zda jde hlavně hledání levných produktu? A co obvykle hledáte? Mám to do školy. Nejvyhledávanější produkty na internetu. :D

Všechno? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
395
29.5.18 13:28

Veškerou výbavičku pro mimčo - kosmetika, oblečení, pleny, kočárek, autosedacku a veškeré doplňky co mimčo potřebuje. Pro sebe většinou nějaký blbosti na aliexpress. Jídlo na damejidlo… kupovala bych nejradši všechno jen přes net. Ale jsou věci, které si prostě musím ozkoušet, osahat. Nesnasim nakupování v přeplněných obchodech :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
248
29.5.18 13:58

Já snad skoro všechno, kromě drobných nákupů potravin. Oblečení pro děti, boty, hračky, kola, autosedačky.. pak jako dárky parfémy, ty jsou přes net rozhodně levnější. Taky hodně využívám rohlík. cz na větší a těžší nákupy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
796
29.5.18 14:40

Plíny, kosmetika, sportovní oblečení a obuv

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3844
29.5.18 15:42

Hracky a elektroniku, kosmetiku jenom obcas, u vuni si nejsem jista jestli dostanu original. Obleceni ne, musim si vyzkouset a nebavi me vyrizovat reklamace. Boty jenom Crocsy a Rieker, protoze vim jak mi sedi jejich velikosti a pripadnou reklamaci muzu resit na prodejne. Knihy vyjimecne, knihkupectvi miluju. Jidlo kupuju od lokalnich prodejcu, obcas si necham dovezt bedynku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
726
29.5.18 16:12

Vše od oblečení ze zahraničí, elektrotechniku, CD, DVD a pak blbosti a sladkosti :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama