Co si myslíte o...

9950
2.2.16 16:32

Co si myslíte o ...

Co si myslíte o tomto článku, zajímá mě názor spíše mužů, ale ocením i ženy :kytka:
http://prozeny.blesk.cz/…vsimnou.html?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

189
2.2.16 16:42

@veverka 5 Ahoj, já jsem žena, ale i tak ti odpovím :D Podobné články mi přijdou stupidní. Omílají se tam obecně předpokládané věci, akorát se to prezentuje jako převratný návod. Myslím, že normální žena dokáže být i bez čtení takových článků aspoň průměrná milenka :mrgreen: Anebo to v sobě nemá a nějaké čtení nepomůže. Toť můj názor :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5411
2.2.16 16:44

Ja si myslim to samy. Nekolik chlapu mi to i takhle presne reklo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33965
2.2.16 16:59

Já si myslím to samé jako @Anne87 pokud mám muže svést řídím se svými pocity a hlavně si na nic nehrát a být přirozená :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.2.16 18:18

Tak jsem to dala přečíst mému chlapovi a jeho odpověď: Miláčku ty to vážně čteš? Ty se musíš hodně nudit. Podle mého chlapa to je, jak už psaly holky, stupidní člínek s naprosto známými fakty. Na otázku: čeho si na mně při sexu všimne, říká, že jednoznačně pohledu, ze kterého lze vyčíst vše. A obecně řečeno, portneři by se měli znát tak dobře, být tak sehraní, že neverbální komunikace musí fungovat na 99,9%, jinak by se mnou nemohl být. A v sexu se to ukáže dobře, jestli si rozumíme nebo ne. A je samozřejmé, že i při sexu je co objevovat, každý má rád něco jiného, můj partner třeba podvazky, což mu i splňuji, opět pohdled, výraz ukáže, jestli si v tom člověk cítí a jaký je.

Toto jsou názory mého chlapa (Jelikož se nejedná o mě, o mé názory, žádám tedy o anonymitu - vztahy, intimní postřehy)

• Nahlásit
  • Citovat
3798
2.2.16 18:27
@Anonymní píše:
Tak jsem to dala přečíst mému chlapovi a jeho odpověď: Miláčku ty to vážně čteš? Ty se musíš hodně nudit. Podle mého chlapa to je, jak už psaly holky, stupidní člínek s naprosto známými fakty. Na otázku: čeho si na mně při sexu všimne, říká, že jednoznačně pohledu, ze kterého lze vyčíst vše. A obecně řečeno, portneři by se měli znát tak dobře, být tak sehraní, že neverbální komunikace musí fungovat na 99,9%, jinak by se mnou nemohl být. A v sexu se to ukáže dobře, jestli si rozumíme nebo ne. A je samozřejmé, že i při sexu je co objevovat, každý má rád něco jiného, můj partner třeba podvazky, což mu i splňuji, opět pohdled, výraz ukáže, jestli si v tom člověk cítí a jaký je.Toto jsou názory mého chlapa (Jelikož se nejedná o mě, o mé názory, žádám tedy o anonymitu - vztahy, intimní postřehy)

Tak hlavně chlap si všímá jiných věcí u partnerky, jiných u milenky a jiných u jednorázovky. 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49236
2.2.16 18:29
@Fofrník píše:
Tak hlavně chlap si všímá jiných věcí u partnerky, jiných u milenky a jiných u jednorázovky. 8)
:P a čeho si všímá u té jednorázovky? jak nejrychleji zmizet? :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33965
2.2.16 18:37
@Fofrník píše:
Tak hlavně chlap si všímá jiných věcí u partnerky, jiných u milenky a jiných u jednorázovky. 8)

myslím, že to ženská má podobné..jediný co musí mít všichni společného je vysoká hladina testosteronu :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3798
2.2.16 18:41
@jdukolem píše: :P a čeho si všímá u té jednorázovky? jak nejrychleji zmizet? :lol:

Záleží na situaci. I ta se může posunout (pokud uspěje) na post milenky. :lol: :lol: Jak nejrychleji zmizet platí vždy, když se blíží „nebezpečí“ bez ohledu na kategorii do které je dotyčná zařazena. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49236
2.2.16 18:43
@Fofrník píše:
Záleží na situaci. I ta se může posunout (pokud uspěje) na post milenky. :lol: :lol: Jak nejrychleji zmizet platí vždy, když se blíží „nebezpečí“ bez ohledu na kategorii do které je dotyčná zařazena. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ale tak mi teda vysvětli co chlap sleduje u partnerky, milenky a jednorázovky… fakt mě to zajímá :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33965
2.2.16 18:49

@Fofrník a mě zajímá co je takové to první co na ženský sleduješ a co tě zároven přitahuje a druhá věc co tě na ženský nejvíc přitáhne co je defacto signálem „jde se na věc“ děkuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3798
2.2.16 18:59
@jdukolem píše:
ale tak mi teda vysvětli co chlap sleduje u partnerky, milenky a jednorázovky… fakt mě to zajímá :kytka:

Tak to by bylo fakt na dlouho. Taky je to hodně subjektivní. A jinak to vnímá chlap co hledá partnerku (popř. zoufale partnerku) a jinak ten co si krátí čas, bere to jako sport a je to pro něj „lov beze zbraně“ a na futra si doma dělá čárky. :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9950
2.2.16 19:01
@Fofrník píše:
Tak to by bylo fakt na dlouho. Taky je to hodně subjektivní. A jinak to vnímá chlap co hledá partnerku (popř. zoufale partnerku) a jinak ten co si krátí čas, bere to jako sport a je to pro něj „lov beze zbraně“ a na futra si doma dělá čárky. :lol: :lol: :lol:

tak to ber podle toho, co přitahuje tebe :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49236
2.2.16 19:02
@Fofrník píše:
Tak to by bylo fakt na dlouho. Taky je to hodně subjektivní. A jinak to vnímá chlap co hledá partnerku (popř. zoufale partnerku) a jinak ten co si krátí čas, bere to jako sport a je to pro něj „lov beze zbraně“ a na futra si doma dělá čárky. :lol: :lol: :lol:

tak se rozvykládej.. nestyd se.. já mám času 8) :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3798
2.2.16 19:07
@Denisa76 píše:
@Fofrník a mě zajímá co je takové to první co na ženský sleduješ a co tě zároven přitahuje a druhá věc co tě na ženský nejvíc přitáhne co je defacto signálem „jde se na věc“ děkuji :kytka:

Tak dneska už nic Denisko. Jsem spokojený s tím co mám. Ale dobře, dřív chůze, jak se pohybuje a také přirozená vůně. To je to, co jsem vnímal jako první. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama