Co si o tom myslíte? (O tchýni)

Anonymní
18.8.19 21:59

Co si o tom myslíte? (O tchýni)

Dobrý večer, zajímá mě prosím názor na mou tchýni, chodí hlídat 1× týdne na dvě hodiny a vždy za to něco dostala, nápad partnera ( netuším jestli si o něco říkala, ne peníze nicméně drobné dárky) a minuly týden partner podotkl když ji odvážel domu, ze by se nám hodilo občas ještě někdy v týdnu kromě těch dvou hodin… odpověď : tak podívej synu, konečně mám svůj život, svoje děti pryč a když byli ony malé nikdo mi nepomáhal… docela mi to vrtá hlavou :think: prosím anonym kvůli části rodiny co sem chodí.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1745
18.8.19 22:01

Co si o tom mame myslet? Ze to tak proste je, ze nekteri prarodice pravidelne hlidat nechteji. Nepises ani jak stare dite a proc by melo byt hlidani potreba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3643
18.8.19 22:02

Že má právo na svůj život :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
122
18.8.19 22:02

Kdybych byla na tvém místě a tohle slyšela od tchýně, tak bych jí své dítě nedávala ani na ty dvě hodiny. Dál bych to nerozebírala a neřešila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
324
18.8.19 22:04

Ze hlidat neni jeji povinnost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1399
18.8.19 22:05

Co je na tom divného? Někdo nehlídá ani ty dvě hodiny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16445
18.8.19 22:05
@Anonymní píše:
Dobrý večer, zajímá mě prosím názor na mou tchýni, chodí hlídat 1× týdne na dvě hodiny a vždy za to něco dostala, nápad partnera ( netuším jestli si o něco říkala, ne peníze nicméně drobné dárky) a minuly týden partner podotkl když ji odvážel domu, ze by se nám hodilo občas ještě někdy v týdnu kromě těch dvou hodin… odpověď : tak podívej synu, konečně mám svůj život, svoje děti pryč a když byli ony malé nikdo mi nepomáhal… docela mi to vrtá hlavou :think: prosím anonym kvůli části rodiny co sem chodí.

má svůj život a nebaví jí hlídat, bud ráda za ty dvě hodiny týdne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.8.19 22:06

Že ji to očividně už obtěžuje a hlídat nechce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1524
18.8.19 22:06

Naprosto tchýni chápu. Hlídat vnoučata není povinnost, je to jen o chuti, dobré vůli a prioritách každé babičky či dědečka. Nevím, co myslíte těmi dárky. Ona vám ani miminku nic nedává?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
834
18.8.19 22:07

Moji rodice nehlidali dve hodiny za cele tri roky co mam dceru… tchyne taky tak… proste naznačila ze hlidat nechce… co jineho by sis mela myslet?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5940
18.8.19 22:08

Má na to plné právo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1406
18.8.19 22:11

Me by zajimslo, kolik z nas bude hlidat nase vnoucata. Ted se rodi i pozdeji, takze budem i starsi babicky. A pri dnesnim shonu, kdy se pracuje od rana do vecera, si myslim, ze i kdyz bysme chtely, budem rady, ze jednou za mesic zvladnem vikend s vnoucatama :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2887
18.8.19 22:11

Pro někoho by byl luxus i to hlídání jednou týdně. Prostě v dnešní době už je normální, že babičky jsou i kolem té šedesátky hodně aktivní, spoustu z nich chodí ještě i do práce, sportují, užívají si kultury, cestují… A malé děti dokážou vyčerpat, nepíšeš teda, jak staré je (jsou) tvoje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.8.19 22:13
@Lenka76 píše:
Me by zajimslo, kolik z nas bude hlidat nase vnoucata. Ted se rodi i pozdeji, takze budem i starsi babicky. A pri dnesnim shonu, kdy se pracuje od rana do vecera, si myslim, ze i kdyz bysme chtely, budem rady, ze jednou za mesic zvladnem vikend s vnoucatama :lol:

s porodností 1,4 a výhledem na její snižování budeme asi rády za vůbec nějaké vnouče

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39150
18.8.19 22:13

Pokud bych měla možnost, o hlídání už bych jí nepožádala. Mě tchýně při narození dítěte oznámila - nepočítej s tím, že budu hlídat, já už mám svý odhlídáno. Vztah k malé nemá žádný a to je jeí 3,5 roku. Dneska malá plakala, že k ní nechce na návštěvu. Takže jsou i horší ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama