Sestra mě nemá ráda?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.19 15:02
Sestra mě nemá ráda?

Mám sestru Kristýnu, narozenou 24.7., tj. narozeniny i svátek jeden den. Koupila jsem a udělala jí dárkový balíček Manufactura, dala jsem tam pleťovou vodu, fluid, sérum, krém a sprchový gel, bylo to okolo 1200 Kč. To sérum bych i já sama chtěla, ale bylo to kolem 590 Kč, tak jsem si řekla, že si to koupím k Vánocům, a vůbec i ten sprcháč je i tak pro mě drahý. Dnes jsem u ní byla, daly jsme si kafčo a zákusek. Na podlahu se nám něco vylilo, a ona vzala kbelík, hadr, do kbelíku prskla trochu toho Manufactura gelu a umyla to. Já jí říkám, proč tam nedá Jar a ona na to, že se jí vždycky sejde sprcháčů, že neví, co s tím, tak je používá takhle 8o. Na Vánoce ode mě dostala krom jiného Dornfelder výběr z hroznů a udělala z něj svařák :roll:. Myslím, že to asi dělá schválně, aby mě naštvala a ponížila. Musí dobře vědet, že jsou to dárky ode mě. Ona je o 14 let starší, je polorodá, otec společný. Co tenkrát bylo, za to já nemůžu. Jak to máte vy, když někoho obdarujete? Čekáte trochu vděku, nebo já vám jedno, jak s dárkem naloží?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:
ka2ka
Neúnavná pisatelka 16257 příspěvků 14.08.19 15:05

Třeba neví jak je to drahý a jaká je to „vzácnost“ třeba já tenhle typ dárků nenávidím

Ou
Echt Kelišová 9024 příspěvků 14.08.19 15:08

A nebo prostě dáváš dary podle sebe a nenapadne tě přemýšlet, co skutenčě chce obdarovaný.

A pak jsi ještě paranoidní, že ti to dělá naschvál a že není dostatečně vděčná.

Uživatel je onlineBubla Bůčková
Echt Kelišová 8487 příspěvků 14.08.19 15:08

Ráda tě má a ty dávej na co máš a ať děláš radost, nepřepočitavej dárky na peníze a vděk ;)

Keyllah
Extra třída :D 13200 příspěvků 14.08.19 15:08
@Anonymní píše:
Mám sestru Kristýnu, narozenou 24.7., tj. narozeniny i svátek jeden den. Koupila jsem a udělala jí dárkový balíček Manufactura, dala jsem tam pleťovou vodu, fluid, sérum, krém a sprchový gel, bylo to okolo 1200 Kč. To sérum bych i já sama chtěla, ale bylo to kolem 590 Kč, tak jsem si řekla, že si to koupím k Vánocům, a vůbec i ten sprcháč je i tak pro mě drahý. Dnes jsem u ní byla, daly jsme si kafčo a zákusek. Na podlahu se nám něco vylilo, a ona vzala kbelík, hadr, do kbelíku prskla trochu toho Manufactura gelu a umyla to. Já jí říkám, proč tam nedá Jar a ona na to, že se jí vždycky sejde sprcháčů, že neví, co s tím, tak je používá takhle 8o. Na Vánoce ode mě dostala krom jiného Dornfelder výběr z hroznů a udělala z něj svařák :roll:. Myslím, že to asi dělá schválně, aby mě naštvala a ponížila. Musí dobře vědet, že jsou to dárky ode mě. Ona je o 14 let starší, je polorodá, otec společný. Co tenkrát bylo, za to já nemůžu. Jak to máte vy, když někoho obdarujete? Čekáte trochu vděku, nebo já vám jedno, jak s dárkem naloží?

tak hlavně jestli jí ten svařák chutnal, ne? co já vím, třeba nemá ráda víno a ten sprcháč ji prostě nevoněl. Zkus za tím nic nehledat, přijde mi to hodně sebestředné a hned mluvit o tom, že tě nemá ráda, protože si udělala z vína svařák??? bych zapracovala na svém sebevědomí a se ségrou trochu víc pokecala a třeba zjistíš, že sprcháče ani víno fakt nemusí, tak zkus trošku víc pořešit její zájmy a oblíbené věci, než koupíš něco, co třeba nemusí ;)

divine woman
Extra třída :D 12733 příspěvků 14.08.19 15:09

@ka2ka Přesně. Mně kdyby dal někdo nějakou superdrahou kosmetiku, tak ani nevím, čím mě uctil. Kromě Diora a Chanelu se ve značkách nevyznám. A jestli není sestra vinařka, tak neví, co je výběr z hroznů. Zakladatelko a sestra je normální nebo jednoduchá?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.19 15:11

@ka2ka
Já zas myslím, že jsou to hezké dárky. Co taky jiného? Čokoládu nechce, aby nepřibrala. Keramika, skleničky, toho má dost dle vlastního výběru. Zážitkové dárky - tam se tak nemusíš trefit do vkusu. A i s tím vínem mě to bylo líto, že ho dala do svařáku, přitom bylo tak kvalitní. Dlouho jsem ho vybírala.

Uživatel je onlinej.a.n.i1
Hvězda diskuse 67838 příspěvků 14.08.19 15:13

Uprimne, o vine i sprchacich si myslim, ze jsou darky typu „nechce se mi řešit, co dotycnemu koupit“, takze nemam potrebu byt za ne vdecna.

Ou
Echt Kelišová 9024 příspěvků 14.08.19 15:13
@Anonymní píše:
@ka2ka
Já zas myslím, že jsou to hezké dárky. Co taky jiného? Čokoládu nechce, aby nepřibrala. Keramika, skleničky, toho má dost dle vlastního výběru. Zážitkové dárky - tam se tak nemusíš trefit do vkusu. A i s tím vínem mě to bylo líto, že ho dala do svařáku, přitom bylo tak kvalitní. Dlouho jsem ho vybírala.

Co má ráda, co ji těší, co ji dělá radost- o to se zajímej a podle toho vybírej dárky.

Ne kosmetiku a nebo víno, když jí zjevně suché nechutná. Pokud nevíš, jaké víno má ráda, tak se nediv že si ho osladí a okoření.

Nesmyslná keramika a „zážitky“ ze slevomatu jsou ještě větší zlo, než sprcháč.

Příspěvek upraven 14.08.19 v 15:14

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.19 15:13

@divine woman
Sestra pracuje v cestovním ruchu, mluví několika cizími jazyky a myslím, že jednoduchá není :mrgreen: Možná trochu namyšlená…

Uživatel je onlineBábrdl
Generální žvanilka 24644 příspěvků 14.08.19 15:14
@Anonymní píše:

Tak sprcháč já taky beru užitkově. :nevim: I ty, co dostanu jako dárek, dávám do zásobníku na mytí rukou atd.

Ale možná bys to mohla ségře nějak opatrně říct. Třeba si to vůbec neuvědomuje. Škoda si kvůli tomu kazit vztahy.

Uživatel je onlineBábrdl
Generální žvanilka 24644 příspěvků 14.08.19 15:15
@j.a.n.i1 píše:
Uprimne, o vine i sprchacich si myslim, ze jsou darky typu „nechce se mi řešit, co dotycnemu koupit“, takze nemam potrebu byt za ne vdecna.

Tak to prrr.
Takové dobré víno… :srdce: :srdce: :srdce:

Alušáček
Závislačka 4041 příspěvků 14.08.19 15:16

Zařídila bych se podle toho, příšte bych takovou sestru o darovala jarem nebo levným vínem když kvalitu nepozná, neocení :lol:

Jana525
Kelišová 5869 příspěvků 14.08.19 15:16

Koupila bych ji priste obycejne vino a obycejny sprchac. Myslim, ze to moc resis. Dulezite je, ze jste treba spolu na tom kaficku, ne ;) zrejme se ma dobre a ma vse, co potrebuje, no.
Nebo ji priste pozvi treba do restaurace nebo do kina zkratka ji dej spolecny cas

ka2ka
Neúnavná pisatelka 16257 příspěvků 14.08.19 15:17
@Anonymní píše:
@ka2ka

prostě jsou to dárky typu no něco jsem dala a hotovo, tak třeba má nějaký koníček, poukaz na welnes nebo nevím znáš jí, ale tohle prostě jako dárek neberu

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek
Reklama