Co si teď mám myslet?

Anonymní
2.11.19 21:37

Co si teď mám myslet?

Ahoj, potřebuju slyšet váš názor. Před ňákou dobou jsme se dali do kontaktu s jedním známim. Už sme se jako znali trochu předtím, ale jen opravdu tak okrajově. No a on mi před ňákou dobou napsal na fb. Nejdřív jsem tomu nevěnovala moc pozornosti, ale postupem casu jsem si to naše psaní fakt začala užívat a on také. Opravdu z té konverzace cítím, že je to oboustranné nebo tedy možná cítila. Já nežiji už delší dobu Česku, takže jsme bohužel neměli možnost si zajít hned na drink. On mi ale jednoho dne napsal že by mě opravdu rád viděl a že by za mnou na ten drink přiletěl. A opravdu si koupil letenku a přiletí na dva dny. Má přiletet za 10 dní, ale najednou už není v těch konverzacích aktivní jako dřív. Zobrazí si moji zprávu a odepíše třeba až večer. Nevím co se děje, takhle přepl když si koupil tu letenku. Zase si ale říkám že by přece neutrácel takové peníze kdyby o mě zájem neměl. Nevím nerozumím tomu a jsem z toho docela vystresovaná, protože ho začínám mít ráda. Čím myslíte že by to mohlo být? :( 8o

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19491
2.11.19 21:42

Začínáš ho mít ráda? když jste se ještě ani nesetkali? :zed: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1378
2.11.19 21:45

Treba nema ted moc casu. napis mu co se deje a budes znat odpoved primo od zdroje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2249
2.11.19 22:14

Na to my ti tady odpověď asi nedáme. Co se ho na to zeptat? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29226
2.11.19 22:17
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebuju slyšet váš názor. Před ňákou dobou jsme se dali do kontaktu s jedním známim. Už sme se jako znali trochu předtím, ale jen opravdu tak okrajově. No a on mi před ňákou dobou napsal na fb. Nejdřív jsem tomu nevěnovala moc pozornosti, ale postupem casu jsem si to naše psaní fakt začala užívat a on také. Opravdu z té konverzace cítím, že je to oboustranné nebo tedy možná cítila. Já nežiji už delší dobu Česku, takže jsme bohužel neměli možnost si zajít hned na drink. On mi ale jednoho dne napsal že by mě opravdu rád viděl a že by za mnou na ten drink přiletěl. A opravdu si koupil letenku a přiletí na dva dny. Má přiletet za 10 dní, ale najednou už není v těch konverzacích aktivní jako dřív. Zobrazí si moji zprávu a odepíše třeba až večer. Nevím co se děje, takhle přepl když si koupil tu letenku. Zase si ale říkám že by přece neutrácel takové peníze kdyby o mě zájem neměl. Nevím nerozumím tomu a jsem z toho docela vystresovaná, protože ho začínám mít ráda. Čím myslíte že by to mohlo být? :( 8o

Asi maká, aby vydělal zpět na letenku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3950
2.11.19 22:18

Tak asi buduje napětí než přijede :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.11.19 22:25

@Martha03 Myslíš že je to možné?

• Citovat
  • Nahlásit
32861
2.11.19 22:27

Ne, ma pocit, ze to je domluveny, tak do tebe nehusti. Fakt za tim nic nehledej a tes se :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3950
2.11.19 22:33
@Anonymní píše:
@Martha03 Myslíš že je to možné?

Co já vím, já ho neznám. Počkej si až přijede a uvidíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7413
2.11.19 22:43

Viděla jsi tu letenku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1378
3.11.19 10:05

A kam ma az letet? nevim moc bych to vazne nebrala. treba ma rozjednanych vice slecen a vybira ktera bude ta vyvolena

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16925
3.11.19 10:13

Panebože tohle vypisovani, a on neodpověděl hned, a zobrazil si to a nereagoval… jak puberťačky střižený PMSkou :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
lebambule
3.11.19 10:27
@pohledzdruhestrany píše:
Panebože tohle vypisovani, a on neodpověděl hned, a zobrazil si to a nereagoval… jak puberťačky střižený PMSkou :zed:

Jj, zlatý papírový dopisy 😁

• Citovat
  • Nahlásit
16925
3.11.19 10:31
@lebambule píše:
Jj, zlatý papírový dopisy 😁

Tuhle mi říkala kolegyně, že za komoušu hráli korespondenční šachy, to jsi čekala na tah i čtvrt roku :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
lebambule
3.11.19 10:36
@pohledzdruhestrany píše:
Tuhle mi říkala kolegyně, že za komoušu hráli korespondenční šachy, to jsi čekala na tah i čtvrt roku :)
😆 tak to jsem nikdy neslyšela. Telegram by byl rychlejší, ne? :wink: No přijde mi dost hrozný, jak chce každej všechno hned a teď a jakou vlastně má zakladatelka kontrolu, ona i vi, ze si to zobrazil a dovolil si neodpovědět! Jde z toho mráz po zádech, jsem ráda, že jsem se s chlapem dala dohromady jako člověk a ne robot a ze se mě tyhle dnešní vztahove hruuuuuzy netýkají… :roll:
  • Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat