Láska nebo ne

Anonymní
2.11.19 20:53

Láska nebo ne

Ahoj holky/kluci:) Ani nevím kde začít, ale pár měsíců chodím do práce, dělám ve firmě a hned vedle nás jsou cizinci, co dělají to co my. Nedávno sem přicestoval jeden, kterej se mi neskutecne moc libi. Je mi 20 a jemu 26. Neustále po tom druhém “nenápadně” koukame, celkem se na sebe i usmíváme. Do kontaktu spolu přijdeme jen, kdyz sedim zrovna u pc a on potrebuje udelat papir na bednu. Kdyz mu ho udelam, rekne “dekuju” a to je cela nase konverzace. Uci se cesky, ale jde mu to pomaleji, (je to armenec). Poslala jsem mu zadost na fb a asi mi to nechce přijmout. Veškeré informace mam od jeho nadřízené. Je mi to strasne blbe za nim prijit a zacit treba na neho mluvit anglicky. Abych rekla pravdu, tak jsem se i zamilovala.. 3 dny jsem nebyla v praci a vsechno bylo ok, ale prisla jsem zpatky a zase vsechno bylo pri starym. Nevim co s tim mam delat :think: jsem hrozne stydliva a on na pohled taky tak vypada.. :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29240
2.11.19 21:01

Proč to sem cpeš víckrát? Prostě se oťukávejte, okukujte a pak se ho třeba něco zeptel. Když se chytne a nebude ňouma, třeba se na nějaké kafe dopracujete. Ale jako cizinec tady možná na moc dlouho není, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat