Co si to vůbec dovoluje!

Anonymní
17.11.20 23:21

Co si to vůbec dovolujee

Co si vůbec dovoluje sousedka očekávat že já ji budu zdravit když ona mě nepozdravila nikdy? Dnes kolem ní projdu a ona zabuci, neměla jsem daleko abych ji něco řekla.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7173
17.11.20 23:26

Příště na ni upři zrak a když dle její zvyklosti nepozdraví, zabuč taky :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17559
17.11.20 23:27

Ná pipi, ná…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
627
17.11.20 23:46
@Anonymní píše:
Co si vůbec dovoluje sousedka očekávat že já ji budu zdravit když ona mě nepozdravila nikdy? Dnes kolem ní projdu a ona zabuci, neměla jsem daleko abych ji něco řekla.

Ten příspěvek by nečel napsat trochu normálně?

Kolik je sousedce a kolik tobě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2981
17.11.20 23:52
@Anonymní píše:
Co si vůbec dovoluje sousedka očekávat že já ji budu zdravit když ona mě nepozdravila nikdy? Dnes kolem ní projdu a ona zabuci, neměla jsem daleko abych ji něco řekla.

existuje nějaká etiketa toho, kdo zdraví první, nevím kolik je tobě, kolik jí, ale příště bych jí řekla, něco jako hurá konečně jste odkryla svou pravou identitu, já už si dlouho myslela, že jste kr…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
627
17.11.20 23:55
@welovefashion píše:
existuje nějaká etiketa toho, kdo zdraví první, nevím kolik je tobě, kolik jí, ale příště bych jí řekla, něco jako hurá konečně jste odkryla svou pravou identitu, já už si dlouho myslela, že jste kr…

Proč jí to říkat?
Pokud je zakladatelka mladší, má pozdravit první, je to slušnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29126
17.11.20 23:55
@Anonymní píše:

Zdravit by mela jako první ta mladší. Pokud jste stejně staré, tak ta společensky významnější. :)

Každopádně pokud mě mladší nepozdravi, pozdravim já ji. To je její problém, že nemá vychování.

Bučení a podobné věci jsou. domémou sorty lidí typu "výměna manželek'.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
627
18.11.20 00:06
@Bábrdl píše:
Zdravit by mela jako první ta mladší. Pokud jste stejně staré, tak ta společensky významnější. :)

Každopádně pokud mě mladší nepozdravi, pozdravim já ji. To je její problém, že nemá vychování.

Bučení a podobné věci jsou. domémou sorty lidí typu "výměna manželek'.

Bučení je hnusný, ale nepozdravit jako mladší taky.
A psát sem výlevy typu co si to vůbec dovoluje očekávat, že já budu…, to je jak od pyšné princezmy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7173
18.11.20 00:09
@milami píše:
Proč jí to říkat?

A stejně tak je slušnost na pozdrav odpovědět. Pokud se stane pravidlem, že já - mladší pozdravím vždy, druhý na pozdrav nikdy neodpoví, asi mě to zdravení taky přestane bavit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29126
18.11.20 00:13

@Petule030 Jenom kvůli tomu, že je někdo nevychovaný, nepřestanu být vychována já :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
627
18.11.20 00:13
@Petule030 píše:
A stejně tak je slušnost na pozdrav odpovědět. Pokud se stane pravidlem, že já - mladší pozdravím vždy, druhý na pozdrav nikdy neodpoví, asi mě to zdravení taky přestane bavit.

To souhlasím. Říká se pozdravit je slušnost, odpovědět je povinnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1064
18.11.20 00:15
@Anonymní píše:
:nevim: Měla jsi zabučet taky :nevim:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2981
18.11.20 00:16
@milami píše:
Proč jí to říkat?

Ale netušíme, kdo je mladší… Navíc tohle je fakt dost hulvatské… Já třeba zdravím v domě všechny, kolikrát i mladou holku pozdravím, a třeba 10 % ani neodpoví, ale rozhodně bych na ně nebučela, ale prostě je jen začala po čase ignorovat… Mám přece úroveň a slušné vychování;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1064
18.11.20 00:20
@Petule030 píše:
A stejně tak je slušnost na pozdrav odpovědět. Pokud se stane pravidlem, že já - mladší pozdravím vždy, druhý na pozdrav nikdy neodpoví, asi mě to zdravení taky přestane bavit.

Jeden soused taky na pozdrav neodpovídal. To mě vytáčelo. Jenže on je starší, řekla bych tak 60, a pajdá. Tak jsem si řekla, že třeba kromě pajdání i špatně slyší, takže jsem ho jednou pozdravila hodně nahlas. Asi se lekl a hluchý není, protože od té doby na pozdrav odpovídá :mrgreen: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
627
18.11.20 00:21
@welovefashion píše:
existuje nějaká etiketa toho, kdo zdraví první, nevím kolik je tobě, kolik jí, ale příště bych jí řekla, něco jako hurá konečně jste odkryla svou pravou identitu, já už si dlouho myslela, že jste kr…
@welovefashion píše:
Ale netušíme, kdo je mladší… Navíc tohle je fakt dost hulvatské… Já třeba zdravím v domě všechny, kolikrát i mladou holku pozdravím, a třeba 10 % ani neodpoví, ale rozhodně bych na ně nebučela, ale prostě je jen začala po čase ignorovat… Mám přece úroveň a slušné vychování;)

Právě proto, že máš úroveň a slušné vychování, nechápu, proč jí říkat tu větu o tom, že odkryla svou pravou identitu, že je kráva. Nepřijde mi to ani slušný, ani vtipný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat