Co si vzít na intr?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Terisatkova
Povídálka 12 příspěvků 26.08.18 16:41
Co si vzít na intr?

Ahoj :D, zachvilku jdu na SŠ 8o. Půjdu na intr, a tak nějak nevím co si vzít. Samozřejmě takové ty základní potřeby a tak, ale stejně by jste mi mohli poradit že :D. Taky mám otázku. Do čeho si mám vzít ty věci? Nějaká taška či třeba malý kufr? :oops: Děkuji za všechny rady :palec:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

vlcacek01
Ukecaná baba ;) 1275 příspěvků 26.08.18 16:49

TaTak do kufru to naskládâš asi líp.Moc to nepřehâněj,stejně budeš na víkend jezdit domů.Nezapomeň osušku a ručník,sprcháč a toaleťák-dâvali nám jen drsnej obyč..ble.pokud jsi zvyklá mít víc pod hlavou,tak polštářek.Ať se ti tam líbí a máš bezva spolubydlící :hug:

Mollify83
Zasloužilá kecalka 540 příspěvků 26.08.18 16:51

Já vezla anatomickej polštář, sluchátka, knížku. Víc není třeba. Uvidíš jestli ti sedne povlečení nebo matrace, nebo bude stačit deka. To vše doladis postupně po prvním týdnu ;) jo a já vozila tašku, líp se složila do malého prostoru ve skříni, měly jsme nízké postele, tam se kufr nevešel a do skříně taky moc ne ;)

Ennny
Ukecaná baba ;) 1516 příspěvků 26.08.18 17:22

Ahoj nezapomeň kartáček toaleťák sprcháč a aspoň jeden ručník a osušku . Brávala jsem notebook knížku a i nějaké jídlo (polívky do hrnečku nějaké mlsky a já nevím co trvanlivého máš ráda) A teplé oblečení na internetu (tepláky mikca bývá tam kosa večer) Já brala kufr na kolečkách :mavam:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.18 17:29

Hlavně ochranu :mavam:

vertunka
Závislačka 4638 příspěvků 26.08.18 17:56

Můj muž prej nejvíc využil noviny. Na první den. Byl na intru dřív, nikde nikdo, tak seděl na posteli a četl si noviny. Ale to bylo za dob krále klacka, to nebyly mobily ani tablety :mrgreen: :mrgreen:.

vertunka
Závislačka 4638 příspěvků 26.08.18 17:56
@Anonymní píše:

Proč anonym???

radka.ce
Nováček 5 příspěvků 26.08.18 18:03

Nevím co ti tu psali přede mnou ale za mě - vlastní prostěradlo a povlečení, nějakou misku,hrníček,pří­bor, nějakou čínskou polévku nebo ovesnou kaši na zalití když je hnusná večeře :lol: ,roztrojku,pro­dlužovačku,ně­jakou knížku,notebo­ok,malý zrcátko, nějakou malou taštičku ve který si budeš nosit věci do sprch..když mě ještě něco napadne tak připíšu.

radka.ce
Nováček 5 příspěvků 26.08.18 18:06

Jo a sportovní tašku líp složíš do skříně, protože s místem to u vás taky nebude asi žádná sláva ;) a polštářků tam vozim 5 :lol: ale já jich potřebuju mít kolem sebe vždycky hodně :lol:

maliso
Kecalka 138 příspěvků 26.08.18 18:14

@vertunka Myslím to dobře,jen bych nerada aby se do mě někdo navážel.Je to bohužel na většině diskuzích :( Když nevyužije,může půjčit :hug:

Litta
Extra třída :D 13485 příspěvků 26.08.18 18:16
@maliso píše:
@vertunka Myslím to dobře,jen bych nerada aby se do mě někdo navážel.Je to bohužel na většině diskuzích :( Když nevyužije,může půjčit :hug:

Ale jen půjčit, pak vrátit! :lol:

Ketris
Echt Kelišová 9451 příspěvků 26.08.18 18:17
@Anonymní píše:
:lol: :palec:

B4RC3LON4
Zasloužilá kecalka 722 příspěvků 26.08.18 18:18

intr je nejvetsi sracka:Dbyl jsem tammesic ale nesnasel jsem to clovek dojde ze skoly a prej samostudium jeste ze byla blizko hospoda :roll:

radka.ce
Nováček 5 příspěvků 26.08.18 18:20
@B4RC3LON4 píše:
intr je nejvetsi sracka:Dbyl jsem tammesic ale nesnasel jsem to clovek dojde ze skoly a prej samostudium jeste ze byla blizko hospoda :roll:

Ale co se dá dělat když někdo nemá možnost dojíždět ;)

B4RC3LON4
Zasloužilá kecalka 722 příspěvků 26.08.18 18:24
@radka.ce píše:
Ale co se dá dělat když někdo nemá možnost dojíždět ;)

jo jasne to je jasne ale ja jsem treba ucnak mel max 20 min pesky a zakladku tak 5 min na tu vidim z baraku a dojel jsem poprve na intr tak me stoho hrabalo uplne

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Články z Expres.cz

15 let života v pěti taškách. Hokejista Tomáš Plekanec je zpátky doma!

Tomáš Plekanec splnil svůj slib a vrátil se do Česka. V úterý krátce po... číst dále >

Šafářová oslavila Fed Cup s parťačkami i přáteli. Plekanec ale pořád nikde!

Tenisovou kariéru sice pomalu končí, přesto si Lucie Šafářová náramně... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >