Reklama

Co si sbalit do tašky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vejull
Nováček 6 příspěvků 13.08.18 19:41
Co si zbalit do tašky?

Ahoj, témata už tady sice jsou ale roky staré.. Prosím co si zbalit do porodnice :) jsem z Krnova kdyby někdo věděl co dávají v porodnici..

Reklama

Reakce:

rozand
Závislačka 2853 příspěvků 13.08.18 19:55

http://bfy.tw/JOMP

:roll:

vjerunqa
Závislačka 3033 příspěvků 13.08.18 20:01

@Vejull Ahoj, obecně - věci běžné potřeby, pár jednorázových podložek, plenky, poporodní vložky, síťované kalhotky, vložky do podprsenky, kojící podprsenky, noční košile (já měla místo toho několikery jednoduché šaty), přezůvky, voda, kojící čaj. Příp. oblečky (u nás v porodnici měli erár, využila jsem). Můj tip: vlastní jídlo (záleží, jak se stravuješ) a papírové utěrky (používala jsem místo ručníku, byla jsem furt ve sprše).

Katus44
Ukecaná baba ;) 1541 příspěvků 13.08.18 20:05

@Vejull A co se podívat na stránky přímo této porodnice?? V každé se to liší… :?

Vejull
Nováček 6 příspěvků 13.08.18 20:07

Nenapadlo me ze by to mohlo byt na stránkách nemocnice :lol: hledala jsem to na stránkách… Děkuji za rady :oops:

Janli
Kelišová 5642 příspěvků 9 inzerátů 13.08.18 20:45

Sbal si i něco na čtení. Mě obě děti pořád spaly a bez knížky bych se fakt nudila :mrgreen: .

růžový achát
Závislačka 4238 příspěvků 13.08.18 21:26
@Janli píše:
Sbal si i něco na čtení. Mě obě děti pořád spaly a bez knížky bych se fakt nudila :mrgreen: .

Moje děti taky spaly, tak jsem si vzala hlavně špunty do uší proti těm náletům, které neustále rušily můj klid,, byly to : dětské vizity, ženské vizity, matrikářka, sociálka, fyzioterapeutka, nutriční poradkyně, sanitářka, laktační poradkyně, návštěvy, fotografka - umělkyně, fotografka pro denní tisk, uklízečka, primář :roll:

Medičkaa
Kecalka 106 příspěvků 7 inzerátů 13.08.18 21:32

To je opravdu v každé porodnici jinak. Já jsem třeba v Ústí fasovala erár na mimčo i košile na sebe a pleny, kosmetiku na mimčo a poporodní vložky mi vyšly taky ty nemocniční na celý pobyt ve špitále. Potřebovala jsem vlastně jen ručníky pro sebe, podprsenky a vložky do nich, síťované kalhotky, pantofle a vlhčené ubrousky na malého…

nelinka204
Kecalka 458 příspěvků 5 inzerátů 13.08.18 21:37

@Vejull ahojky co není na seznamu porodnice… kruh na sezení+ hema gel- pro případné poporodního zranění-nástřih, intimní vlčené ubrousky+intimní gel, papírové utěrky, kosmetiku pro miminko-nejlépe na olejové bázi a neparfemovanou, vlastní oblečky-ty v podnice se perou v desinfekci a mě se obě děti osypali, popřípadě homeopatika na lepší hojení a podporu kojení…na porodní box-bazám na rty,neperlovou vodu,ústní vodu,hroznový cukr,kapky do nosu?…

Janli
Kelišová 5642 příspěvků 9 inzerátů 13.08.18 22:05

@růžový achát 8o ty kráso! Procesí jak o božím těle. No za mnou byl primář jen jednou a žoviálně mi tvrdil, že ledvinová kolika je horší než porod (měla jsem za sebou koliky tři). Tak jsem se ho zeptala, netuše, že je to primář, jestli má osobní zkušenost a že si s ním o tom moc ráda pokecám :mrgreen: Zbytek vizity se málem zkácel smíchy. Pak už nepřišel… :think: .

růžový achát
Závislačka 4238 příspěvků 13.08.18 22:54

Tal ja od začátku věděla co chci, .Chtěla jsem porodit a vypadnout.

Hoa Mai
Kelišová 5637 příspěvků 16 inzerátů 13.08.18 23:42

Můj tip, kromě výše zmíněného - sbal si propisku. Rodila jsem třikrát jsem ji zapomněla a třikrát mi chyběla. Na pokoji sice jednu erární měli, ale byly jsme tam dvě nebo tři, takže jedna propiska byla málo. A furt tam chtějí něco vyplňovat - jak čůrá, kaká, pije, atd atd.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >