Co si sbalit do tašky?

30
13.8.18 19:41

Co si zbalit do tašky?

Ahoj, témata už tady sice jsou ale roky staré.. Prosím co si zbalit do porodnice :) jsem z Krnova kdyby někdo věděl co dávají v porodnici..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5312
13.8.18 19:55
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3599
13.8.18 20:01

@Vejull Ahoj, obecně - věci běžné potřeby, pár jednorázových podložek, plenky, poporodní vložky, síťované kalhotky, vložky do podprsenky, kojící podprsenky, noční košile (já měla místo toho několikery jednoduché šaty), přezůvky, voda, kojící čaj. Příp. oblečky (u nás v porodnici měli erár, využila jsem). Můj tip: vlastní jídlo (záleží, jak se stravuješ) a papírové utěrky (používala jsem místo ručníku, byla jsem furt ve sprše).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3029
13.8.18 20:05

@Vejull A co se podívat na stránky přímo této porodnice?? V každé se to liší… :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
13.8.18 20:07

Nenapadlo me ze by to mohlo byt na stránkách nemocnice :lol: hledala jsem to na stránkách… Děkuji za rady :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19149
13.8.18 20:45

Sbal si i něco na čtení. Mě obě děti pořád spaly a bez knížky bych se fakt nudila :mrgreen: .

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
546
13.8.18 21:32

To je opravdu v každé porodnici jinak. Já jsem třeba v Ústí fasovala erár na mimčo i košile na sebe a pleny, kosmetiku na mimčo a poporodní vložky mi vyšly taky ty nemocniční na celý pobyt ve špitále. Potřebovala jsem vlastně jen ručníky pro sebe, podprsenky a vložky do nich, síťované kalhotky, pantofle a vlhčené ubrousky na malého…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
459
13.8.18 21:37

@Vejull ahojky co není na seznamu porodnice… kruh na sezení+ hema gel- pro případné poporodního zranění-nástřih, intimní vlčené ubrousky+intimní gel, papírové utěrky, kosmetiku pro miminko-nejlépe na olejové bázi a neparfemovanou, vlastní oblečky-ty v podnice se perou v desinfekci a mě se obě děti osypali, popřípadě homeopatika na lepší hojení a podporu kojení…na porodní box-bazám na rty,neperlovou vodu,ústní vodu,hroznový cukr,kapky do nosu?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19149
13.8.18 22:05

@růžový achát 8o ty kráso! Procesí jak o božím těle. No za mnou byl primář jen jednou a žoviálně mi tvrdil, že ledvinová kolika je horší než porod (měla jsem za sebou koliky tři). Tak jsem se ho zeptala, netuše, že je to primář, jestli má osobní zkušenost a že si s ním o tom moc ráda pokecám :mrgreen: Zbytek vizity se málem zkácel smíchy. Pak už nepřišel… :think: .

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8325
13.8.18 23:42

Můj tip, kromě výše zmíněného - sbal si propisku. Rodila jsem třikrát jsem ji zapomněla a třikrát mi chyběla. Na pokoji sice jednu erární měli, ale byly jsme tam dvě nebo tři, takže jedna propiska byla málo. A furt tam chtějí něco vyplňovat - jak čůrá, kaká, pije, atd atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat