Reklama

Nadýmání, křeče, průjem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ZukaP
Povídálka 28 příspěvků 13.08.18 15:54
Nadýmání, křeče, průjem

Ahoj, vím, že už to tu určitě bylo. Jsem po 3.těhotná momentálně 18tt. a už ze tři dny mě trápí nadýmání a křeče po jídle. Ve směs jen po obědě po teplém. Ráno se nasnídám a v pohodě, ale jak si mám dát oběd můžu jít klidně 2× na wc někdy klasika stolice někdy řidší…je to normální? Zobu černé uhlí to od průjmy pomůže. Ale občas cítím jak střeva pracují. Není to teda až nějaké extrém je to spíš takové nepříjemné :/ už na začátku těhotenství jsem se s tým setkala a teď zas…jestli je to tým jak pracují hormony nebo jak se roztahuje děloha a mimčo roste tak to dostává vše zabrat. Příští týden jdu na kontrolu tak o tom řeknu i doktorce. Jen mě zajímají zkušenosti ostatních. děkuji a pěkný den

Reklama

Reakce:

P4ja
Kelišová 5381 příspěvků 13.08.18 15:56

No, já zkušenost nemám. Ale na nadýmání pomáha Espumisa, jen rozbíjí bublinky ve střevech, třeba by ti to mohlo pomoci. Případně nějaka probiotika.

ZukaP
Povídálka 28 příspěvků 13.08.18 16:00

@P4ja probiotika mám v plánu

Margery
Echt Kelišová 7820 příspěvků 13.08.18 16:06

@ZukaP měla jsem to podobně, pak se to uklidnilo, ale musela jsem hodně zdietnit stravu a celkem často beru hylak :nevim:

ZukaP
Povídálka 28 příspěvků 13.08.18 16:12

@Margery já su z toho právě taková nešťastná u těch dvouch jsem to nezažila, ale teď je to sranda teda…si to asi vybírám, abych o tom těhotenství věděla či co…a to mě ještě trápí pomalu od začátku těhotenství výtok, který se občas změní na takový hlen, ale to prý je taky normálka :?

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19313 příspěvků 13.08.18 16:45

Já nedám dopustit na Iberogast. Přírodní, bylinné, účinné.
Jen co se týče toho těhotenství, tak v příbalovém letáku píší:
Těhotenství a kojení
Pro použití v těhotenství a období kojení nelze dovodit z dostupných údajů o toxicitě žádné nebezpečí. Nicméně, přípravek se nedoporučuje užívat v těhotenství a při kojení. Lékař by měl být konzultovánpřed užitím přípravku Iberogast během těhotenství a kojení.

Jestli se to nedoporučuje jen proto, že nejsou studie na těhotných (askorutin se také oficiálně nedoporučuje, nicméně mnoho těhotných ho zobe) a tak se automaticky říká „raději ne“? Nejspíš jo…ale nejsem doktor. Zkusila bych doktorce zavolat a zeptat se jí, jestli si to můžeš vzít bez starostí…

Margery
Echt Kelišová 7820 příspěvků 13.08.18 17:18

@Mar__tanka1983 iberogast taky beru, podle dr se to nedoporučuje kvůli alkoholu :think:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama