Nadýmání, křeče, průjem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ZukaP
Povídálka 43 příspěvků 13.08.18 15:54
Nadýmání, křeče, průjem

Ahoj, vím, že už to tu určitě bylo. Jsem po 3.těhotná momentálně 18tt. a už ze tři dny mě trápí nadýmání a křeče po jídle. Ve směs jen po obědě po teplém. Ráno se nasnídám a v pohodě, ale jak si mám dát oběd můžu jít klidně 2× na wc někdy klasika stolice někdy řidší…je to normální? Zobu černé uhlí to od průjmy pomůže. Ale občas cítím jak střeva pracují. Není to teda až nějaké extrém je to spíš takové nepříjemné :/ už na začátku těhotenství jsem se s tým setkala a teď zas…jestli je to tým jak pracují hormony nebo jak se roztahuje děloha a mimčo roste tak to dostává vše zabrat. Příští týden jdu na kontrolu tak o tom řeknu i doktorce. Jen mě zajímají zkušenosti ostatních. děkuji a pěkný den

Reakce:
P4ja
Echt Kelišová 7673 příspěvků 1 inzerát 13.08.18 15:56

No, já zkušenost nemám. Ale na nadýmání pomáha Espumisa, jen rozbíjí bublinky ve střevech, třeba by ti to mohlo pomoci. Případně nějaka probiotika.

ZukaP
Povídálka 43 příspěvků 13.08.18 16:00

@P4ja probiotika mám v plánu

Margery
Extra třída :D 10234 příspěvků 1 inzerát 13.08.18 16:06

@ZukaP měla jsem to podobně, pak se to uklidnilo, ale musela jsem hodně zdietnit stravu a celkem často beru hylak :nevim:

ZukaP
Povídálka 43 příspěvků 13.08.18 16:12

@Margery já su z toho právě taková nešťastná u těch dvouch jsem to nezažila, ale teď je to sranda teda…si to asi vybírám, abych o tom těhotenství věděla či co…a to mě ještě trápí pomalu od začátku těhotenství výtok, který se občas změní na takový hlen, ale to prý je taky normálka :?

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20485 příspěvků 13.08.18 16:45

Já nedám dopustit na Iberogast. Přírodní, bylinné, účinné.
Jen co se týče toho těhotenství, tak v příbalovém letáku píší:
Těhotenství a kojení
Pro použití v těhotenství a období kojení nelze dovodit z dostupných údajů o toxicitě žádné nebezpečí. Nicméně, přípravek se nedoporučuje užívat v těhotenství a při kojení. Lékař by měl být konzultovánpřed užitím přípravku Iberogast během těhotenství a kojení.

Jestli se to nedoporučuje jen proto, že nejsou studie na těhotných (askorutin se také oficiálně nedoporučuje, nicméně mnoho těhotných ho zobe) a tak se automaticky říká „raději ne“? Nejspíš jo…ale nejsem doktor. Zkusila bych doktorce zavolat a zeptat se jí, jestli si to můžeš vzít bez starostí…

Margery
Extra třída :D 10234 příspěvků 1 inzerát 13.08.18 17:18

@Mar__tanka1983 iberogast taky beru, podle dr se to nedoporučuje kvůli alkoholu :think:

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Předražené boty Gucci: Kdo z našich celebrit by skočil po ošuntělých teniskách?

Nedlouho po skandálním rasistickém svetru módní dům Gucci představil nové... číst dále >

Antalová o skvělém manželství: Z premiéry půjdeme do hotelu jako milenci!

Herečka Alena Antalová (46) je jednou z hlavních hvězd nového filmu Jiřího... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >