Reklama

Jak snížit libido v těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lusí94
Nováček 7 příspěvků 12.08.18 20:41
Jak snizit libido v tehotenstvi?

Ahoj, mam problem jsem 22+4 a mam strasne velkou chut na sex :oops: uz se to neda vydrzet… pritel mi absolutne nestiha. Uz jsme z toho oba zoufaly. Nevite jak by se to dalo utlumit? Budu vdecna za jakoukoliv radu.

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.18 21:40

udělat si to občas sama :-) já to měla v posledním těhotenství, ale příteli to vyhovovalo:-)

Bubla_Bučková
Závislačka 3083 příspěvků 12.08.18 21:45

pomoz si sama :nevim: víš, ono jestli jsi takhle lehce ovlivnitelná hormonama, tak aby zas po porodu nebyl opačný problém a přítel „zoufalý“ a ty ses sakra nedivila :roll:

S.Berankinová
Kecalka 285 příspěvků 13.08.18 14:57

jo to jsem taky zažila, ve druhým trimestru jsem nemyslela na nic jinýho, měla jsem šílený chutě, bohužel s manželem jsem nemohla počítat, protože na začátku těhotenství jsem trochu zašpinila a on měl o mimčo hrozný strach, tak na mě celé těhotenství nesáhnul, no tak jsem si pomáhala sama, několikrát denně :mrgreen: jako fakt, každý den, ráno v poledne a večer, hrůůůza :lol:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama