Jak snížit libido v těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lusí94
Nováček 9 příspěvků 12.08.18 20:41
Jak snizit libido v tehotenstvi?

Ahoj, mam problem jsem 22+4 a mam strasne velkou chut na sex :oops: uz se to neda vydrzet… pritel mi absolutne nestiha. Uz jsme z toho oba zoufaly. Nevite jak by se to dalo utlumit? Budu vdecna za jakoukoliv radu.

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.18 21:40

udělat si to občas sama :-) já to měla v posledním těhotenství, ale příteli to vyhovovalo:-)

Bubla_Bučková
Závislačka 3782 příspěvků 12.08.18 21:45

pomoz si sama :nevim: víš, ono jestli jsi takhle lehce ovlivnitelná hormonama, tak aby zas po porodu nebyl opačný problém a přítel „zoufalý“ a ty ses sakra nedivila :roll:

S.Berankinová
Kecalka 289 příspěvků 13.08.18 14:57

jo to jsem taky zažila, ve druhým trimestru jsem nemyslela na nic jinýho, měla jsem šílený chutě, bohužel s manželem jsem nemohla počítat, protože na začátku těhotenství jsem trochu zašpinila a on měl o mimčo hrozný strach, tak na mě celé těhotenství nesáhnul, no tak jsem si pomáhala sama, několikrát denně :mrgreen: jako fakt, každý den, ráno v poledne a večer, hrůůůza :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Češky se potí na Fed Cupu... A Slovenky? Takhle se vystavuje jejich hvězda Cibulková!

Ve světě tenisu je nyní tématem číslo jedna Fed Cup. Češky na něm zdolaly... číst dále >

Prototyp dnešní ženy v dobrém i zlém: Tajnůstkářka Daniela Písařovicová

Sice se to po úvodní čače z prvního soutěžního večera nezdálo, ale nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje nemoc měla smysl, říká Katka. Ve 22 letech porazila rakovinu

Ve dvaadvaceti se Kateřina Vacková dozvěděla, že trpí rakovinou vaječníků. Na... číst dále >

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >