33tt mírné křeče a tlaky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Meggynka
Ukecaná baba ;) 1220 příspěvků 11.08.18 18:39
33tt mírne křeče a tlaky.

Ahoj holky, včera jsem skončila 33tt a měla jsem celý den drobné křeče, tlaky a tvrdnutí břicha. Ráno už nic. Poslední dobou mi neustále tvrdne břicho. U prvního tohle neznám. Měla jste to některá taky tak a porodila jste dřív? Nebo to jsou jen klasické poslíčky?

Reakce:
AnnaNuvoletta07
Kecalka 447 příspěvků 11.08.18 20:49

Jsem 30tt a tvrdnutí břicha, sem tam křeče, tlaky mám. Doktor vše kontroloval a říkal, že to není nic nenormálního, pokud se to neděje často a neodchází plodová voda. Ale tak určitě není problém zajít k lékaři aby vás vyšetřil. Můžou to být první poslíčci, přeci jen už to máte „za pár“. Do frndy vám bohužel ale nevidíme, když to tak řeknu na hulváta, tak neváhejte navštívit gynekologa ať máte jistotu. :) ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Ondráček vyhrožuje ředitelce Supraphonu, že to „roztočí“: Dej to právníkům!

Českou hudební scénou otřásá nevídaný spor. Na sociálních sítích se do sebe... číst dále >

Pařmenka měsíce: V jakém stavu opouštěla Schneiderová večírek StarDance?

Jitka Schneiderová nepatří jen k nejkrásnějším českým herečkám, ale bezesporu... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >