Reklama

33tt mírné křeče a tlaky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Meggynka
Ukecaná baba ;) 1217 příspěvků 11.08.18 18:39
33tt mírne křeče a tlaky.

Ahoj holky, včera jsem skončila 33tt a měla jsem celý den drobné křeče, tlaky a tvrdnutí břicha. Ráno už nic. Poslední dobou mi neustále tvrdne břicho. U prvního tohle neznám. Měla jste to některá taky tak a porodila jste dřív? Nebo to jsou jen klasické poslíčky?

Reklama

Reakce:

AnnaNuvoletta07
Kecalka 383 příspěvků 11.08.18 20:49

Jsem 30tt a tvrdnutí břicha, sem tam křeče, tlaky mám. Doktor vše kontroloval a říkal, že to není nic nenormálního, pokud se to neděje často a neodchází plodová voda. Ale tak určitě není problém zajít k lékaři aby vás vyšetřil. Můžou to být první poslíčci, přeci jen už to máte „za pár“. Do frndy vám bohužel ale nevidíme, když to tak řeknu na hulváta, tak neváhejte navštívit gynekologa ať máte jistotu. :) ;)

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >