1. screening Karlovy Vary

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.18 10:01
1. screening Karlovy Vary

Ahoj holky :)
Našla jsem tu podobné téma, ale už starší.. zajímalo by mě jak je to aktuálně :)
v září jsem objednaná na 1. screening do Karlových Varů. Máte některá aktuální zkušenosti? Četla jsem, že v ceně je i fotografie.. někde píší, že i DVD? musím si o to vše dopředu říct? a může semnou přítel?
Omlouvám se jestli jsou mé otázky nějak hloupé, ale je to vše pro mě poprvé a nevím co mám čekat :D

Anonym proto, že rodina a kamarádi zatím o ničem neví. Vše chceme oznámit až bude po konci 3. měsíce :D

Moc děkuji za odpovědi :hug:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Myšové mizerní
Nováček 8 příspěvků 11.08.18 11:07

Ahoj, já byla na screeningu 2016. Fotky jsem dostala 2. Manžel byl se mnou. Platila jsem 1000,– (zpětně lze žádat u zdravotní pojišťovny, ať to proplatí). Snad nekecám, už si to moc nepamatuju :-)

Štembinka
Kecalka 185 příspěvků 11.08.18 11:10

Taky se tam chystám, tak jsem zvědavá..
@Myšové mizerní zkusili už odhadnout pohlaví? :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.18 11:13

@Myšové mizerní Děkuji za odpověď :) musela sis o fotky říct?

zakladatelka

Smarcie
Ukecaná baba ;) 2012 příspěvků 11.08.18 11:23

@Štembinka nám uz na 1 screeningu 2× rekli kluka :potlesk:

Myšové mizerní
Nováček 8 příspěvků 11.08.18 11:28

Myslím, že nemusela. Možná, že se doktorka jen tak pro formu zeptala, jestli chceme fotky. Já už vážně nevím :-D Malá byla jen trochu nefotogenická. Zkus najít jejich stránky, jestli tam něco nepíší. Mně tehdy dala gynekoložka letáček.

Myšové mizerní
Nováček 8 příspěvků 11.08.18 11:30

Pohlavínnám řekli až na druhém. Já se tedy o to aktivně nezajímala.

Deniszja
Kecalka 246 příspěvků 11.08.18 22:09

Ahoj byla jsem před 6 týdny platila jsem 1000kč, přítel byl semnou a dostaly jsme 3 fotky :) DVD nám teda nedaly ale je pravda že jsme si neřekly protože by jsme chtěly až z 2 screeningu. A pohlaví nám doktor na požádání řekl ale taky řekl že to ještě v tom 13tt není 100%. Jo a ještě nám nakonec pojišťovna peníze proplatila zpět, mám VZP.

Noelani
Nováček 2 příspěvky 18.08.18 19:40

Ahoj. Já byla na screeningu 6.8. o DVD jsem si řekla (psali to v čekárně), nicméně paní doktorka mi řekla, že v 1. trimestru to nahrávají, prý až na druhém screeningu. Pohlaví by mi paní doktorka řekla kdyby prcek spolupracoval, ale i přes snahu paní doktorky nám ukázal akorat zada a hlavičku z profilu. Dostala jsem 4 fotografie a říkat jsem si o ně nemusela. Na screeningu jsem byla sama, ale myslím si, že tě tam s doprovodem pustí. ;)
Užij si to, je to super. ;)

Jeess
Kecalka 307 příspěvků 18.08.18 20:59

Ahoj.Já mám ted za sebou už druhý screening…První byl ve 12tt řekli mi pohlaví,nafasovala jsem fotku a dala 1450kč 1000kč mi vrátila pojištovna.Partner byl se mnou.Druhý 22tt dvd,fotka,potvrzení pohlaví a 1200kč bez příspěvku od pojištovny.Partner byl se mnou.Děláno v Brně na veveří

bosackamb
Kecalka 132 příspěvků 19.08.18 05:37

@Deniszja @Noelani A řekli vám výsledky hned nebo se na něco čeká? A na tu pojišťovnu mám jít dopředu pro nějaký papír nebo zpětně s účtenkou? Děkuji za info.

Deniszja
Kecalka 246 příspěvků 19.08.18 09:35

@bosackamb Řekli mi že v týdnu zavolají kdyby bylo něco špatně, kdyby ne posílají gynekologovi. Pak když jsem šla do poradny tak mi řekl doktor že je vše v pořádku. Dají ti jen nějakou předběžnou zprávu a potvrzení o zaplacení a s tím pak jdi na pojišťovnu. Někde ale dávají výsledky hned ve Varech nejspíš ne…

TMana
Ukecaná baba ;) 1148 příspěvků 19.08.18 09:53

To je stejně dobytkárna první kategorie. Za jedno kliknutí myši si říct 1000Kč. Ať jdou lékaři do .....

Deniszja
Kecalka 246 příspěvků 19.08.18 10:14
@TMana píše:
To je stejně dobytkárna první kategorie. Za jedno kliknutí myši si říct 1000Kč. Ať jdou lékaři do .....

Tak cena není malá ale zase jsou v tom i fotky berou krev takže i rozbor a hlavně ten 3D utz nebude levný.A za první vrací pojišťovna.

Noelani
Nováček 2 příspěvky 19.08.18 10:24

Pojišťovna to proplácí, VZP celou částku, já mám Ministerstva vnitra a proplatili mi jen půlku. Záleží na pojišťovně.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Cajthamlová se přirovnala k Farné a říká: Žena se mění celý život

Dietoložka, internistka a hvězda pořadu DoktorKA Kateřina Cajthamlová (56) se... číst dále >

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >