Prosím o zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Reginaa52738
Povídálka 15 příspěvků 10.08.18 20:36
Prosím o zkusenosti

Ahoj holky. Chci se zeptat. Je možné otěhotnět 20 - 24den po prvním dnu posledni MS? A take me zajima bolest prsů.. Od vcerejska me v nich začalo jakoby pichat spise z boku. Taková bodava bolest. Ale nic extrémního. Slysela jsem ze prsa v tehu pálí nebo bolí bradavky. Ale me jakoby boda ze strany a jsou i takova tezka. Ale nemám to po cely den. Jen chvilema. Kdybych byla tehu jsem cca 5tyden. Na test si musím počkat než se dostanu do mesta. Děkuji za odpovědi :palec:

Reakce:

Reginaa52738
Povídálka 15 příspěvků 10.08.18 20:40

Jinak me trápí i jine příznaky jako neustala bolest podbřišku, bolesti hlavy a hustý vytok. Špatný spánek. Proto doufám ze by to tehu mohlo byt když me ted zacaly bolet i ty prsa ale nevím jestli to ma byt takovahle bodava bolest

AnastazieB
Echt Kelišová 8372 příspěvků 10.08.18 20:42

Jako že jsi 24. den cyklu měla styk a ještě jsi MS nedostala? Jinak je to možné, samozřejmě, pokud máš delší cyklus nebo se ti třeba mohla opozdit ovulace. Bez testu ti to tady asi těžko poradíme. Bolest prsou nic neznamená.

Reginaa52738
Povídálka 15 příspěvků 10.08.18 20:49
@AnastazieB píše:
Jako že jsi 24. den cyklu měla styk a ještě jsi MS nedostala? Jinak je to možné, samozřejmě, pokud máš delší cyklus nebo se ti třeba mohla opozdit ovulace. Bez testu ti to tady asi těžko poradíme. Bolest prsou nic neznamená.

Ano cca 22den nekdy jsem mela styk a MS se nedostavila. Ale nevím kdy mám ovulaci nesleduji to. Tak se ptam zda je to možné jeste takhle pozdě po ty poslední MS

Prtulak
Kecalka 270 příspěvků 10.08.18 20:54

@Reginaa52738 ano, já takto otěhotněla, prsa jsem měla bolestivá, těžká, někdy v nich i jakoby píchalo…

karkarka
Závislačka 2684 příspěvků 10.08.18 21:26

A jak mas dlouhe cykly?proc sis neudelala test?

Reginaa52738
Povídálka 15 příspěvků 10.08.18 22:24
@karkarka píše:
A jak mas dlouhe cykly?proc sis neudelala test?

Nejsem si jista jestli na test není keste příliš brzo. Ale zatim se pro něj nemám kdy dostat. Tak musím počkat az poměru do města. Jinak cykly mám cca 30dni nikdy to poradne nehlidam

Safija
Kecalka 265 příspěvků 10.08.18 22:31

Ano, je to mozny, ja pri nepravidelnym cyklu 28-35 dni, jak kdy, otehotnela az kolem 21 dne… Prsa neporadim, poprvni si to nepamatuju a podruhy jsem kojila a i presto se otehotneni udalo (nastesti to byl uz skoro dvouletak urceny k odstavu :mrgreen: )

Reginaa52738
Povídálka 15 příspěvků 10.08.18 22:35

Je možné ze bolest prsu cítím o mnohem vice na levém prsu než na pravém? :think:

Reginaa52738
Povídálka 15 příspěvků 10.08.18 22:36
@Safija píše:
Ano, je to mozny, ja pri nepravidelnym cyklu 28-35 dni, jak kdy, otehotnela az kolem 21 dne… Prsa neporadim, poprvni si to nepamatuju a podruhy jsem kojila a i presto se otehotneni udalo (nastesti to byl uz skoro dvouletak urceny k odstavu :mrgreen: )
:lol: děkuji :palec:

AnastazieB
Echt Kelišová 8372 příspěvků 10.08.18 23:03

@Reginaa52738 podle bolesti prsou těhotenství nepoznáš. Můžou bolet i při těhotenství, i při přicházející MS. Takže je teď bezpředmětné to řešit, udělej si test.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >