Reklama

Na UTZ chlapeček?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ebelin13
Nováček 10 příspěvků 10.08.18 15:30
Na UTZ chlapeček?

Ahoj holky! Poznáte podle UTZ jestli budeme mit holčičku nebo chlapečka? Nemůžeme se totiž dočkat az nam to oznámí :P :*

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Litta
Extra třída :D 13433 příspěvků 10.08.18 15:45

@Ebelin13 Z této fotky to nejde poznat. Proč jste si neřekli Dr.?

Jančakecalka
Generální žvanilka 22106 příspěvků 10.08.18 16:03

Tady to nepoznáš,měla sis to nechat říct od doktora/ky ;)

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8055 příspěvků 10.08.18 16:16

Další diskuze kde mi to prostě nedá - jako vážně si myslíš, že když Ti pohlaví neřekl lékař/ka tak ho „laik“ na emiminu pozná z fotky Z PROFILU! Chápu tu nedočkavost, ale bože ženský vážně je potřeba kvůli tomu zakládat diskuzi :roll:
Je to 50:50 - stačí ? :zed:

Janulika
Kecalka 189 příspěvků 10.08.18 16:17

Vím, že se těšíte :) ale neřešte.
Hlavně,aby maličké bylo zdravé, to je nejdůležitější :)

Ebelin13
Nováček 10 příspěvků 10.08.18 16:18

@Kristyna.Vechto­va
Neptali jsme se.. Kdyz ti to tak vadí, tak na diskuzi nereagujte paní chytra :roll:

Ebelin13
Nováček 10 příspěvků 10.08.18 16:21

@Janulika
Ja vím. Máte pravdu. Zdravicko je nejdůležitější :* . Nejak mi to asi vlezlo do hlavy, jak se me kazdy pta a tipuje :oops: :P

Litta
Extra třída :D 13433 příspěvků 10.08.18 16:21

@Kristyna.Vechto­va Tak napodruhé mi to taky nedá. ;) Z profilu to poznat jde, ale musí to být dobře zvolený řez, aby byl vidět pohlavní hrbolek. ;)

http://i39.tinypic.com/2mpa4b9.jpg

Příspěvek upraven 10.08.18 v 16:22

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8055 příspěvků 10.08.18 16:22

@Ebelin13 tak ty se nezeptáš doktora kterej jedinej v tomto případě Ti to může sdělit, ale názor ženských z emimina jo :lol:
A reagovat můžu kde chci je to diskuzní fórum od slova diskutovat, tedy vyjadřovat svůj názor na danou věc ;)
A kromě toho je tu jistě x diskuzí na toto téma nehledě na to, že jedno už dnes bylo obnoveno, proto nechápu nutnost zakládat nové :roll:

Litta
Extra třída :D 13433 příspěvků 10.08.18 16:22

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8055 příspěvků 10.08.18 16:23

@Litta ano z profilu kdy je vidět pohlavní hrbolek ne z takovéto fotky :) já to vím, ale zakladatelka evidentně ne a promiň, ale píše jak je hrozně nedočkavá, ale doktora se nezeptá, ale na emimino se zeptat jde :mrgreen: :roll:

Janulika
Kecalka 189 příspěvků 10.08.18 16:24

@Ebelin13 to chápu a taky mě to hodně otravovalo.
Dokonce jsem na 100% od začátku tušila, že je to holčička.
Když mi pak volala dr. z genetiky, že je prcek zdravý a jestli chci znát pohlaví jsem řekla, že je to zbytečný, že vím, že je to holčička.
Prý hm, tak chcete to vědět, na 99% je to kluk, já byla tak zklamaná :))) a teď jsem šťastná, že ho mám.

Litta
Extra třída :D 13433 příspěvků 10.08.18 16:25
@Kristyna.Vechto­va píše:
@Litta ano z profilu kdy je vidět pohlavní hrbolek ne z takovéto fotky :) já to vím, ale zakladatelka evidentně ne a promiň, ale píše jak je hrozně nedočkavá, ale doktora se nezeptá, ale na emimino se zeptat jde :mrgreen: :roll:

Jo vždyť já to taky nechápu. :mrgreen: Ale když jdu kolem, vždycky mě to nějak dojme a odpovím… :mrgreen:

Ebelin13
Nováček 10 příspěvků 10.08.18 16:28

@Kristyna.Vechto­va
Vy především asi rada prudite a ne diskutujete :P . Asi špatný den. To me mrzi :mavam:

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8055 příspěvků 10.08.18 16:29

@Litta však já jsem též odpověděla že je to 50:50 co víc j takové fotce říct :)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Bavil lidi, teď je překvapuje svou vážností: Donutilova herecká proměna

Téměř každé Vánoce nás baví rolí důstojníka, který demonstrativně roztrhá... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >