Reklama

Jsem nejspíš těhotná?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonyme612
Povídálka 12 příspěvků 09.08.18 17:33
Jsem nejspíš těhotná?

Ahoj zdravím mám menší problém.
Minulý měsíc se nám s přítelem stala nehoda vzala jsem si Prostinor a dostala to o 14 dní dříve. Teď už je to 29 dní od mojí poslední ms. Neberu žádné prášky měla jsem je začít brát teď ale zatím jsem to nedostala. Cyklus mám dost nepravidelný. S přítelem máme sex cca 3× do týdne a vždy to stihne a neudělá se do mě. Minule pondělí se mi udelal na podbříško a na ruku asi do 3 min jsem se šla osprchovat nejdriv z ruky a pak do strany z podbříška. I tak mám celkem strach ze to steklo tam kam nemá. Kamoska mi říkala ze se ji to stalo několikrát a není se čeho bát ze to na vzduchu rychle umírá a ve vodě se to misi a je dost malá pravděpodobnost. Ona i přítel mi tedy prášek po vymluvily ze je to zbytečné. Pak jsme spolu spali i v sobotu kolem 1 hod. Odpoledne kdy se udelal a pak znovu po 2 hodinách. Umyl se ale nevymočil. Je tu riziko u přerušované souloži? Nevím kdy mám ovulaci.. jsem v tomhle dost paranoidní a bojím se otěhotnění pomalu i z polibku. Miminko nechci jsem na střední. Včera jsem měla dostat ms ale furt nic. Mám bolesti v podbříšku někdy mě i picha ( a to jsem nikdy nemivala tak moc nebo jsem to spis nevnimala) a dnes i bílý výtok bez zápachu. Poslední týden jsem jen probrečela a furt den jen stresuju abych v tom nebyla. Oba mě furt ujišťuji že to je blbost a že on si na tohle dává pozor ale i tak. Mám dost velké obavy. Má i ten stres vliv na ms? Jaká je pravděpodobnost otěhotnění? Jak to je s potratovou pilulkou a rodiči? Musí u toho být nebo je jen informují (je mi 15) předem děkuji za odpověď.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2262 příspěvků 09.08.18 17:38

Kdyz mas takovy schizy, nechapu ze se spolihas na prerusovanou souloz.

anahita
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 09.08.18 17:40

Tak když chápete jak funguje pilulka po… Určitě chápete, jak funguje těhotenský test… A pak se děj vůle boží :-D protože toto je fakt jak z BRAVA

Anonyme612
Povídálka 12 příspěvků 09.08.18 17:40

@Azeretereza to bylo prave ze ten jeden den :/

pájaapáta
Kecalka 241 příspěvků 09.08.18 17:41
@Anonyme612 píše:
Ahoj zdravím mám menší problém.
Minulý měsíc se nám s přítelem stala nehoda vzala jsem si Prostinor a dostala to o 14 dní dříve. Teď už je to 29 dní od mojí poslední ms. Neberu žádné prášky měla jsem je začít brát teď ale zatím jsem to nedostala. Cyklus mám dost nepravidelný. S přítelem máme sex cca 3× do týdne a vždy to stihne a neudělá se do mě. Minule pondělí se mi udelal na podbříško a na ruku asi do 3 min jsem se šla osprchovat nejdriv z ruky a pak do strany z podbříška. I tak mám celkem strach ze to steklo tam kam nemá. Kamoska mi říkala ze se ji to stalo několikrát a není se čeho bát ze to na vzduchu rychle umírá a ve vodě se to misi a je dost malá pravděpodobnost. Ona i přítel mi tedy prášek po vymluvily ze je to zbytečné. Pak jsme spolu spali i v sobotu kolem 1 hod. Odpoledne kdy se udelal a pak znovu po 2 hodinách. Umyl se ale nevymočil. Je tu riziko u přerušované souloži? Nevím kdy mám ovulaci.. jsem v tomhle dost paranoidní a bojím se otěhotnění pomalu i z polibku. Miminko nechci jsem na střední. Včera jsem měla dostat ms ale furt nic. Mám bolesti v podbříšku někdy mě i picha ( a to jsem nikdy nemivala tak moc nebo jsem to spis nevnimala) a dnes i bílý výtok bez zápachu. Poslední týden jsem jen probrečela a furt den jen stresuju abych v tom nebyla. Oba mě furt ujišťuji že to je blbost a že on si na tohle dává pozor ale i tak. Mám dost velké obavy. Má i ten stres vliv na ms? Jaká je pravděpodobnost otěhotnění? Jak to je s potratovou pilulkou a rodiči? Musí u toho být nebo je jen informují (je mi 15) předem děkuji za odpověď.

Nechci tě strašit ale i při přerušované souloži (aniž by ti tam pak něco nateklo z podbřišku) můžeš otěhotnět.. a jak si psala, mohlo i klidně zůstat nějaké množství spermií v močové trubici..a pokud ste měli sex po krátké době znovu..
raději si udej test.. takhle ti nikdo neporadí..

Dafné
Závislačka 3850 příspěvků 09.08.18 17:45

Možný je všechno a přerušovaná soulož není 100% antikoncepce. Po postinoru se ti mohl cyklus ještě víc rozhodit, takže podle toho těhotenství nepoznáš. Doporučuju udělat test a pokud nepřijde menstruace ani za pár dní, tak test zopakuj.

A HLAVNĚ DOPORUČUJU POUŽÍVAT KONDOM !!!! Ono je stranšně snadný podlehnout tomu, že ti třeba kluk řekne, že to nemám s kondomem rád a podobný kecy, ale TY do sebe pak cpeš silnou chemii v Postinoru a kdybys otěhotněla, tak TY budeš řešit případný potrat..
Pro něj trochu nepohodlí, pro tebe nervy, chemie, případné řešení těhotenství…takže holka mysli trochu na sebe a svoje zdraví.

Kriss Tina
Závislačka 4714 příspěvků 09.08.18 17:48

Přerušovaná soulož je buď a nebo i když se přítel neudělá do tebe, já sem takle otěhotněla 3× jenom z takzvaných kapiček lásky :palec: brekem teď nic vážně nevyřešíš, je možnost že sis ten cyklus posunula právě tím stresováním. Každopádně pro klid v duši si jdi zítra koupit test a udělej si ho nejlíp o víkendu z ranní moči, tam bývá největší koncentrace hcg.

skorotehotna
Kecalka 111 příspěvků 2 inzeráty 09.08.18 17:49

Z prerusovane soulože, a vždycky ho vytáhl včas, jsem teď v 6 týdnu.

Prtulak
Kecalka 190 příspěvků 09.08.18 17:54

Z přerušované soulože má za posledních pár let mnoho mých kamarádek neplánované dítě. Všechny byly přesvědčené, že to vždy stihli. Tím tě nestraším,ale pokud nechceš mimi, možná by bylo vhodné popřemýšlet o jiné antikoncepci… Do budoucna.

Anonyme612
Povídálka 12 příspěvků 09.08.18 18:05

Nevíte někdo jak je to s tou potratovou pilulkou v 15?

ludmilaadamkova
Zasloužilá kecalka 926 příspěvků 09.08.18 18:15

prerusovana souloz )) vivat pulka narozených deti v 80 letech ))

GirlsNick
Kecalka 258 příspěvků 09.08.18 18:19

Jsi určitě těhotná!!! Raději už nesoulož bez ochrany :mrgreen:

Eule
Zasloužilá kecalka 958 příspěvků 09.08.18 18:29

těhotná být teoreticky můžeš… někdo otěhotní neplánovaně z přerušované nebo při braní antikoncepce a jiní se snaží měsíce bez ochrany a nic, takže těžko říct… každopádně nakup si kondomy, třeba na e-shopu (https://e-kondomy.cz/…e-jako-darek), zabalené to přijde tak, že není poznat, co to je a můžeš v klidu si užívat s přítelem a ne se stresovat…

Nikolka01
Kecalka 114 příspěvků 1 inzerát 09.08.18 18:40

Přerušovaná soulož není spolehlivá antikoncepce! Otěhotnět se dá i z předejakulatu .. sakra když nechceš dítě proč se nechranite?

rozand
Ukecaná baba ;) 2332 příspěvků 09.08.18 19:26
@Anonyme612 píše:
Nevíte někdo jak je to s tou potratovou pilulkou v 15?

Uplne stejne jako s interrupci.

Cyklus, ktery mas v zacatcich v 15, sis jeste rozhasila postinorem. Prestan blbnout a pritel at si koupi kondomy.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama