Reklama

Nejde vidět srdíčko, přitom by prý už mělo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 18:31
Nejde vidět srdíčko přitom by prý už mělo

Holky dneska jsem byla na gyndě a pořád nejde vidět na ultrazvuku srdíčko… Doktor mi už kontrolu předtím těhotenství potvrdil ale neřekl mi ani teď v jakém jsem týdnu jen řekl že srdíčko už mělo jít vidět. Myslím si že jsem v 7tt ale nevím to jistě. Poslední měsíčky jsem měla 16.6. A ovulaci 29.6 od té doby žádné krvácení. Poraďte mi prosím jsem strašně nervózní a mám velký strach????????????. Uvažovala jsem už i o tom že bych jela do nemocnice na gyndu možná že by mi tam řekli víc. Děkuji za odpovědi.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

jessikka
Extra třída :D 10738 příspěvků 08.08.18 18:36
@Anonymní píše:
Holky dneska jsem byla na gyndě a pořád nejde vidět na ultrazvuku srdíčko… Doktor mi už kontrolu předtím těhotenství potvrdil ale neřekl mi ani teď v jakém jsem týdnu jen řekl že srdíčko už mělo jít vidět. Myslím si že jsem v 7tt ale nevím to jistě. Poslední měsíčky jsem měla 16.6. A ovulaci 29.6 od té doby žádné krvácení. Poraďte mi prosím jsem strašně nervózní a mám velký strach????????????. Uvažovala jsem už i o tom že bych jela do nemocnice na gyndu možná že by mi tam řekli víc. Děkuji za odpovědi.

Tou ovulací jsi si jistá?

bartsch
Závislačka 4621 příspěvků 08.08.18 18:37
@Anonymní píše:

Jde hlavně o to, kdy byla opravdu ovulace :nevim: Jak dlouhé cykly obvykle máš?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 18:39

28 dní

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 18:41

@bartsch co 28 dní a mám to velice přesné

ugluk
Hvězda diskuse 42628 příspěvků 08.08.18 18:42

Píšeš, že ti kontrolu předtím potvrdil - kdy byla ta kontrola, byl utz, co na něm bylo vidět a jaký byl dnes posun?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 18:43

Ahojj holky, taky bych se chtěla zeptat na Vaše názory, popřípadě jestli měl někdo podobný průběh. Poslední MS jsem měla 14.6.2018, nechráněný sex jsme měli s přítelem 2× a to 4.7. a 8.7., jelikož mám MS pravidelnou (po 28 dnech) měla se dostavit 12.7., MS se nedostavila, tak jsem si 16.7. udělala těhotenský test, kde mi vyšel duch. Jelikož nemám s těhotenstvím zkušenosti, dala jsem na sestřenku a objednala se na krev, 25.7. mi vyšlo HCG 90, ale 31.7. jsem začala špinit. 2.8. jsem šla pro jistotu znovu na krev a HCG bylo 2900, jelikož jsem pořád špinila, 6.8. jsem šla na kontrolu, ale na ultrazvuku nebylo nic vidět, jen malá bublinka a zvětšená sliznice, navíc mám prý zakloněnou dělohu. Takže jsem šla včera znovu na krev a HCG je teď 4600. Malinko špiním pořád, ale od včerejška beru Ascorutin, tak snad zabere. Má některá z Vás podobný zkušenosti prosím? Děkuji za odpovědi :-)

jessikka
Extra třída :D 10738 příspěvků 08.08.18 18:45
@Anonymní píše:
Ahojj holky, taky bych se chtěla zeptat na Vaše názory, popřípadě jestli měl někdo podobný průběh. Poslední MS jsem měla 14.6.2018, nechráněný sex jsme měli s přítelem 2× a to 4.7. a 8.7., jelikož mám MS pravidelnou (po 28 dnech) měla se dostavit 12.7., MS se nedostavila, tak jsem si 16.7. udělala těhotenský test, kde mi vyšel duch. Jelikož nemám s těhotenstvím zkušenosti, dala jsem na sestřenku a objednala se na krev, 25.7. mi vyšlo HCG 90, ale 31.7. jsem začala špinit. 2.8. jsem šla pro jistotu znovu na krev a HCG bylo 2900, jelikož jsem pořád špinila, 6.8. jsem šla na kontrolu, ale na ultrazvuku nebylo nic vidět, jen malá bublinka a zvětšená sliznice, navíc mám prý zakloněnou dělohu. Takže jsem šla včera znovu na krev a HCG je teď 4600. Malinko špiním pořád, ale od včerejška beru Ascorutin, tak snad zabere. Má některá z Vás podobný zkušenosti prosím? Děkuji za odpovědi :-)

Pokud se ti HCG za 6 dní pouze zdvojnásobilo, skutečně to nevypadá dobře. Mělo by se zdvojnásobit každé dva dny. Je mi to líto :-(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 18:46

@ugluk 24.7 jsem byla na gyndě tam mi přes vaginální ultrazvuk potvrdil těhotenství ale řekl mi že musíme počkat na srdíčko aby mi mohl dát průkaz. Posun teď vám nerozumím?

jessikka
Extra třída :D 10738 příspěvků 08.08.18 18:47
@Anonymní píše:
@ugluk 24.7 jsem byla na gyndě tam mi přes vaginální ultrazvuk potvrdil těhotenství ale řekl mi že musíme počkat na srdíčko aby mi mohl dát průkaz. Posun teď vám nerozumím?

To byla jedinná návšteva gyndy? Kdy jdeš podruhé?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 18:49
@Anonymní píše:

Jo tak už mi to došlo, na ultrazvuku šlo vidět že tam mimčo je spíš malý flíček. Dneska mi ukazoval taky monitor a řekl že vše vypadá dobře krom toho že ještě nejde vidět srdíčko

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 18:51

@jessikka dnes jsem byla podruhé další kontrolu mi napsal až 21.8 protože bude mít dovolenou

ugluk
Hvězda diskuse 42628 příspěvků 08.08.18 18:54

Takže před 14 dny bylo těhotenství na ultrazvuku rozpoznatelné? Předpokládám ve stádiu „černej flek“ (gestační váček). 14 dní poté už by opravdu mělo být zřetelné embryo se srdeční akcí.
Posunem myslím vývoj - pokud by, dejme tomu, před pěti dny byl vidět miniflíček a do dneška by poporostl a objevil by se v něm žloutkový váček, tak je možné, že je těhotenství jen mladší (hodně posunutá ovulace) a normálně se vyvíjí. Ale v kombinaci pravidelný osmadvacetidenní cyklus, těhotenství na utz viditelné v 5+3 a v 7+3 bez srdíčka, to bohužel nevidím nic moc nadějně. Jo, nehnala bych se na revizi a klidně tomu ještě týden-dva dala, ono se nic nestane a jistota je jistota.

ugluk
Hvězda diskuse 42628 příspěvků 08.08.18 18:58

21.8.? Hele, bude to těžký, ale nic jiného než počkat ti nezbyde. Neházej flintu do žita, chovej se jako těhotná a uvidíš, doktor má rozumný přístup. Já kdysi zažila to samé - v 5+3 gestační váček, v 7+3 už mělo být srdíčko, ale váček jen poporostl a nic v něm, takže bylo jasné, že je to v háji, pár dní poté jsem začala krvácet a konec. Ale teď stejně nic moc nenaděláš, kdybys špinila nebo krvácela, jeď na pohotovost, ať na to kouknou jiným ultrazvukem, ale ty začátky jsou těžký, ženská nenadělá nic, aby tomu pomohla ani uškodila. Hodně sil a trpělivosti při čekání ;)

movahu
Ukecaná baba ;) 1022 příspěvků 1 inzerát 08.08.18 19:01

Ja zase pridam svoji zkusenost, kdy v 7+5 nebylo videt srdicko a poprve se na uktrazvuku ukazalo az v 8+5 a ted vedle me spinka 6ti mesicni dcera :srdce: takze nehazej flintu do zita, chovej se jako tehotna a na dalsi kontrole muze byt vsechno v poradku :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >