Nutkání na WC - myslíte je to normální v těhu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 15:11
Nutkání na WC

Ahooj holky omlouvám se za anonym. Mám dotaz jsem 16tt a je to tak 3-4 dny co mám nutkání stále na malou na WC ale jen v tu chvíli pokud stojím nebo něco dělám jak si sedmu nebo lehnu úplně v pořádku. Při vyprazdňování mě to nepalí ani neřeže nic. Myslíte je to normální v těhu?

Reakce:
Martha03
Zasloužilá kecalka 544 příspěvků 08.08.18 15:18

Tak mě se chce taky pořád čůrat jsem v 28tt, ale v těch vedrech taky hodně piju. Nicméně pokud tě to jakoby nutí jako kdyby jsi měla zánět močových cest, může to být právě ono. Zkus zvýšit hygienu, nezustavej v mokrých plavkách nebo případně si men častěji spodní prádlo pokud trpís na výtoky jako já, nasad si brusinky. Pokud ti to bude pokračovat zkus raději konzultovat s gynekolozkou.

chs.jasmin
Echt Kelišová 8496 příspěvků 08.08.18 16:08
@Anonymní píše:
Ahooj holky omlouvám se za anonym. Mám dotaz jsem 16tt a je to tak 3-4 dny co mám nutkání stále na malou na WC ale jen v tu chvíli pokud stojím nebo něco dělám jak si sedmu nebo lehnu úplně v pořádku. Při vyprazdňování mě to nepalí ani neřeže nic. Myslíte je to normální v těhu?

Ano, dle popisu tě prostě jen táhne močák ve stoje, ono to tak už bývá :nevim: Já to tedy zažívala později - ten poslední trimestr :-)

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

On je žena! Etzler, Novotný a Nosek se oblékli jako dámy a takhle to dopadlo

Na Česko se řítí další muzikálový hit. Už v polovině března se na prknech... číst dále >

Exkluzivní zpověď kamarádky pašeračky Terezy: Od modelingu až k heroinu

Tereza Hlůšková (22), která je obviněna z pašování heroinu, nebyla jedinou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >