Hl. zátka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 21:11
hl. zatka

Dobrý večer, mám dotaz furt ze mě teče jaký si výtok nevím cotoje je to bílé a husté myslíte že to může být hl. zatka nebo jen výtok? jsem 37tt a mám docela bolesti zad a bricho me tvrdne i když sedím skoro pořád furt tak nevím co by to mohlo být :think: :think:

Reakce:

Carolin14
Zasloužilá kecalka 855 příspěvků 1 inzerát 10.08.18 21:14

Ahojky, hlenova zatka to na 99% nebude. To poznáš, je to velký kus hlenu a krve :kytka:

Katus44
Ukecaná baba ;) 1663 příspěvků 10.08.18 21:18

Me zacla odcházet včera. Je to opravdu nezamenitelne… jako kdybych se vysmrkala do toaletaku,vypadá to fakt jak nudle,u me s krví… :oops: pardon za detailní nechutný popis :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 21:18

@Carolin14 díky to jsi mě teda uklidnila :mrgreen:

Emma9697
Kecalka 199 příspěvků 10.08.18 21:19

To co popisuješ opravdu zátka není ;) Jinak pokud máš nějaké velké pocity mokra tak pro jisotu třeba si nechat vyšetřit , zda ti neuniká plodovka, ale myslím si , že to spíš bude z toho , jak tělo pracuje a připravuje se na porod :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Dle reportáže seznamu se Babiš ml. hledá už druhý rok, loni byl otci na svatbě

Měl se bát svého otce, jeho otec chtěl, aby zmizel, nevědělo se, kde je,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >