Hl. zátka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 21:11
hl. zatka

Dobrý večer, mám dotaz furt ze mě teče jaký si výtok nevím cotoje je to bílé a husté myslíte že to může být hl. zatka nebo jen výtok? jsem 37tt a mám docela bolesti zad a bricho me tvrdne i když sedím skoro pořád furt tak nevím co by to mohlo být :think: :think:

Reakce:
Carolin14
Zasloužilá kecalka 858 příspěvků 10.08.18 21:14

Ahojky, hlenova zatka to na 99% nebude. To poznáš, je to velký kus hlenu a krve :kytka:

Katus44
Ukecaná baba ;) 2272 příspěvků 6 inzerátů 10.08.18 21:18

Me zacla odcházet včera. Je to opravdu nezamenitelne… jako kdybych se vysmrkala do toaletaku,vypadá to fakt jak nudle,u me s krví… :oops: pardon za detailní nechutný popis :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 21:18

@Carolin14 díky to jsi mě teda uklidnila :mrgreen:

Emma9697
Kecalka 201 příspěvků 10.08.18 21:19

To co popisuješ opravdu zátka není ;) Jinak pokud máš nějaké velké pocity mokra tak pro jisotu třeba si nechat vyšetřit , zda ti neuniká plodovka, ale myslím si , že to spíš bude z toho , jak tělo pracuje a připravuje se na porod :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Koukalová myslí na návrat po vzoru Jágra. Nesaháš mu po kotníky, soptí fanoušci!

Do května se rozhodnu! To, o čem se už dlouho ve světě sportu mluví, se možná... číst dále >

Sluníčkář Klus nejdříve politoval své děti a pak oznámil deal s miliardářem

Zpěvák Tomáš Klus (32) neztrácí dobrou náladu a radost ze života a přál by... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >