Reklama

Kdo vydržel až do porodu neznat pohlaví?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ivčis
Závislačka 3660 příspěvků 11.08.18 12:34
Kdo vydržel až do porodu?

Ahojte maminy, ty které si nechaly pohlaví jako překvapení k porodu. Jak jste to safra vydržely :jazyk:? Čekám třetí dítě, dvě předchozí děti jsem si nechala říct. Máme syna a dceru a teď jelikož mi je to vážně jedno, bych chtěla vydržet a zjistit to až po porodu. Jenže jsem od přírody zvědavý člověk tak nevim jak se to dá jako vydržet :lol:. Čeká nás teprve první screening a já už mám vtíravé myšlenky že se zeptám :zed:.Máte nějaký fígl jak to ty prohlídky vydržet?

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Russet
Extra třída :D 10341 příspěvků 11.08.18 12:41
@Ivčis píše:
Ahojte maminy, ty které si nechaly pohlaví jako překvapení k porodu. Jak jste to safra vydržely :jazyk:? Čekám třetí dítě, dvě předchozí děti jsem si nechala říct. Máme syna a dceru a teď jelikož mi je to vážně jedno, bych chtěla vydržet a zjistit to až po porodu. Jenže jsem od přírody zvědavý člověk tak nevim jak se to dá jako vydržet :lol:. Čeká nás teprve první screening a já už mám vtíravé myšlenky že se zeptám :zed:.Máte nějaký fígl jak to ty prohlídky vydržet?

Normálně. Obě pohlaví jsem chtěla stejně. Chtěla jsem zdravé dítě.

Ivčis
Závislačka 3660 příspěvků 11.08.18 12:43

@Russet Super, budu to tedy dělat normálně ;)

Russet
Extra třída :D 10341 příspěvků 11.08.18 12:47
@Ivčis píše:

A co jiného poradit? Nekoukat na monitor? Jsem zvědavá taky, ale fakt mi to bylo jedno, takže jsem jen chtěla info, že vše vypadá v pořádku.

podaji
Kecalka 389 příspěvků 2 inzeráty 11.08.18 12:52

Už mám jedno doma, to jsme si nechali říct na velkém ultrazvuku. Já prostě už od začátku věděla že to bude kluk a taky že ano. U druhého to manžel vědět nechtěl. Já měla zase tušení že to bude prostě kluk. Při každé kontrole jsem si říkala že si to nechám říct ať mám doma aspoň něco pro holčičku kdyby něco, ale čím víc se blížil porod tím víc jsem odolávala. Ale pokaždé když se mě někdo zeptal co to bude řekla jsem že kluk. :mrgreen: a taky že jo. Pořádnej 4kilovej chlapak se nám před měsícem narodil. Sranda byla že jsem neměla vůbec břicho. Byl tam prostě narvaném tak že jsem nemohla ke konci ani skoro dýchat, jíst a chodit na wc :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ivčis
Závislačka 3660 příspěvků 11.08.18 12:53

@Russet Zas si říkám že jsou to jen tři prohlídky a když jim to řeknu hned na začátku, že to vědět nechci, tak znovu se mě nezeptají. No uvidíme jak to zvládnu.

ivulineček
Zasloužilá kecalka 678 příspěvků 11.08.18 12:54
@Ivčis píše:
:lol: :lol: :lol: :lol:

blobfish
Závislačka 4466 příspěvků 11.08.18 12:54

No možná proto, že je ti to jedno, jsi tak zvědavá. Mám kamarádku, která měla dva kluky, a okolí na ni tak naléhalo s „aby to do třetice byla ta holčička“, že si to prostě nenechala říct a vnitřně se naladila na to, že je jí to jedno. Říkala, že by ji hodně mrzelo, kdyby během těhotenství lidi chodili a říkali, že je škoda, že to není holka. Po porodu už většina lidí nemá takový tendence, nebo spíš drzost, mluvit o narozeném dítěti ve smyslu „to je škoda, že to není to druhé pohlaví“.

Ivčis
Závislačka 3660 příspěvků 11.08.18 12:55

@podaji Dobrý ale vydržela si tedy až do finále :dance: . Gratuluji k miminku :palec:

blobfish
Závislačka 4466 příspěvků 11.08.18 12:56

@Ivčis A proč si to tedy nenecháš říct? :D

Taače
Kecalka 202 příspěvků 11.08.18 12:57

Mne pomohlo, že to nechtěl vědět ani chlap. A v poradně mi dělal vždy utz jen aby se ujistil že malé žije. Takže jsem vlastně neměla vůbec možnost to zjistit. Ale podlehla jsem teď v úterý, kdy jsem mudra v poradně přemluvila at se podívá…jsem slaboch :( Ale kdybych si vyloženě nerekla, tak nevím dodnes :) (20+3 TT)

Ivčis
Závislačka 3660 příspěvků 11.08.18 13:00

@blobfish Vidíš to mě nenapadlo že je to nejspíš tím. Právě u nás to tak neni že bych se bála reakcí protože jak píšu, ten všemi opěvovaný páreček už mám. Každopádně mám pocit že to kluk bude ale to jsem měla i u dcerky :mrgreen: .

Ivčis
Závislačka 3660 příspěvků 11.08.18 13:03

@blobfish Hele přesně vím proč nechci. Je to s velkou pravděpodobností mé poslední těhotenství. Hrozně bych chtěla zažít to překvapení na konci. Musí to být jako třešnička na dortu, hrozně mě to zajímá jestli to budu v té euforii vnímat.

Elishka1
Závislačka 2579 příspěvků 11.08.18 13:06

Když si vzpomenu na svůj porod, tak myslím, ze tohle překvapení bych si ani nevychutnala, tak jak se čeká. Nechali jsme si to říct a bylo pro me fajn, ze jeste když byl v bříšku, jsem o něm věděla uz tak nějak vic :)

Štrample obecná
Kecalka 257 příspěvků 11.08.18 13:10

My jsme vydrželi :) Celou dobu jsme si z nějakého důvodu mysleli, že to bude Vítek, a ona vykoukla malá princezna :D Bylo to fajn překvápko, ale pokud bych náhodou ještě někdy byla těhotná, z praktických důvodů bych pohlaví chtěla vědět. Už kvůli tomu, abych věděla, které oblečení vyřadit a které nechat a tak podobně… ;)

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama