Reklama

MEA ve zprávě lékaře - co to je?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Al3x
Nováček 4 příspěvky 11.08.18 16:47
MEA co to je?

Dobrý den drahé maminky, mám dotaz mám před porodem pár týdnu a doktor mi napsal do zprávy že budeme možná provádět MEA a já vážně netuším :nevim: co by mě možná mohlo čekat jelikož jsem prvorodička..Na netu nic nemohu najít a tak jsem si řekla že vy by jste to mohli vědět.
Tak se chci zeptat zda netušíte co to je nebo jestli máte nějaké zkušenosti ohledně MEA..
Předem vám děkuji za vaše odpovědi. :roll: 8o

Reklama

Reakce:

dasajur
Kecalka 189 příspěvků 11.08.18 20:52

@Al3× Ty máš nějakou léčbu ovlivňující krevní srážlivost? Test MEA je vyšetření trombocitů - krevních destiček.

Al3x
Nováček 4 příspěvky 12.08.18 00:36

Nemám, mám problémy se svalstvem ( oslable svalstvo ) měli mi udělat císařský řez ale nakonec mi řekli že moje tělo začíná byt v pořádku a ditě je naprosto zdravé tak se rozhodli na normální porod.
Jinak děkuji.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

S menopauzou přichází únava, návaly i zvýšené riziko vážných nemocí

Pouze třetina žen pociťuje nástup menopauzy jen odezněním menstruace. Zbylé... číst dále >

Reklama