MEA ve zprávě lékaře - co to je?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Al3x
Nováček 4 příspěvky 11.08.18 16:47
MEA co to je?

Dobrý den drahé maminky, mám dotaz mám před porodem pár týdnu a doktor mi napsal do zprávy že budeme možná provádět MEA a já vážně netuším :nevim: co by mě možná mohlo čekat jelikož jsem prvorodička..Na netu nic nemohu najít a tak jsem si řekla že vy by jste to mohli vědět.
Tak se chci zeptat zda netušíte co to je nebo jestli máte nějaké zkušenosti ohledně MEA..
Předem vám děkuji za vaše odpovědi. :roll: 8o

Reakce:

dasajur
Kecalka 201 příspěvků 11.08.18 20:52

@Al3× Ty máš nějakou léčbu ovlivňující krevní srážlivost? Test MEA je vyšetření trombocitů - krevních destiček.

Al3x
Nováček 4 příspěvky 12.08.18 00:36

Nemám, mám problémy se svalstvem ( oslable svalstvo ) měli mi udělat císařský řez ale nakonec mi řekli že moje tělo začíná byt v pořádku a ditě je naprosto zdravé tak se rozhodli na normální porod.
Jinak děkuji.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >