15tt svědění a pálení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lana234
Povídálka 19 příspěvků 11.08.18 16:49
15tt svědění a pálení

Ahoj holky :)
Jsem teď 15tt a dnes ráno, když jsem se po močení utřela, tak na papíru byla tmavě červená krev, jako kdybych měla dostat menses. Břicho mě nebolí nic. Jen ráno jsem pak trošku špinila a do teď nic. Akorát před 2 dny u mě začlo svědění a trošku to pálí při močení. Nemáte někdo podobnou zkušenost?

Reakce:
Al3x
Nováček 4 příspěvky 11.08.18 16:54

Ahoj , pokud to máš trochu zarudlé zkus se tam umýt mýdlem, bud normálním klasickým a nebo zaměřený na intimní potřeby.

Lana234
Povídálka 19 příspěvků 11.08.18 16:59

@Al3× trošku jo, myslím že mám asi kvasinky, ale ta krev mě vyděsila, tk doufám, že to není nic vážnýho :(

Al3x
Nováček 4 příspěvky 11.08.18 17:03

Nemělo by to být nic vážného i já mám občas takovou krev občas mám i tmavší, můj doktor mi řekl že se jen tělo zbavuje staré krve po předešlé menstruaci.
Měla jsem hrozný strach..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.18 17:47

Radsi bych sla k dr.aby to nebyl treba hematom

Kukacka123
Závislačka 2501 příspěvků 11.08.18 18:15

@Lana234 radsi bych zasla k dr, tu ti stejne nikdo kloudne nerekne o co jde, jen domnenky :nevim: a budes mit hlavne klid ;) ja treba nekrvacela ani jednou za tehotnestvi… at to nic neni :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Tanečník a přítel Polívkové Kurtiš zavítal na večírek StarDance, domů nešel rovně

Finálový večer taneční show StarDance si nemohl nechat ujít ani Michal Kurtiš... číst dále >

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >