Reklama

15tt svědění a pálení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lana234
Povídálka 19 příspěvků 11.08.18 16:49
15tt svědění a pálení

Ahoj holky :)
Jsem teď 15tt a dnes ráno, když jsem se po močení utřela, tak na papíru byla tmavě červená krev, jako kdybych měla dostat menses. Břicho mě nebolí nic. Jen ráno jsem pak trošku špinila a do teď nic. Akorát před 2 dny u mě začlo svědění a trošku to pálí při močení. Nemáte někdo podobnou zkušenost?

Reklama

Reakce:

Al3x
Nováček 4 příspěvky 11.08.18 16:54

Ahoj , pokud to máš trochu zarudlé zkus se tam umýt mýdlem, bud normálním klasickým a nebo zaměřený na intimní potřeby.

Lana234
Povídálka 19 příspěvků 11.08.18 16:59

@Al3× trošku jo, myslím že mám asi kvasinky, ale ta krev mě vyděsila, tk doufám, že to není nic vážnýho :(

Al3x
Nováček 4 příspěvky 11.08.18 17:03

Nemělo by to být nic vážného i já mám občas takovou krev občas mám i tmavší, můj doktor mi řekl že se jen tělo zbavuje staré krve po předešlé menstruaci.
Měla jsem hrozný strach..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.18 17:47

Radsi bych sla k dr.aby to nebyl treba hematom

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2213 příspěvků 11.08.18 18:15

@Lana234 radsi bych zasla k dr, tu ti stejne nikdo kloudne nerekne o co jde, jen domnenky :nevim: a budes mit hlavne klid ;) ja treba nekrvacela ani jednou za tehotnestvi… at to nic neni :kytka:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Mišíka a Arichtevu podržely divačky: Kdyby Bagárová hrála v seriálu...

Zatímco si publikum pochvaluje nadupadný ročník, soutěžící StarDance 2018... číst dále >

V rodině Štikových jsou na nože, matka a dcera se nesnášejí kvůli kočce

Na konci září si Ornella Koktová posteskla, že její matka Monika Štiková... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >