Těhotné, co ta vedra?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Andula135
Kecalka 144 příspěvků 11.08.18 21:25
Těhulky, co ty vedra

Pěkný večer, jak zvládáte ty vedra? Jsem teda ve 39 tt. a všichni se na mě dívají, jak na blázna, že se cítím skvěle a jsem pořád aktivní, nemám oteklé nohy, nepřibrala jsem ani moc. Každý mi říká, abych dávala na sebe pozor, ale já jsem přeci těhotná a ne nemocná, máte to taky tak? :) :)

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
-Sára
Ukecaná baba ;) 1155 příspěvků 11.08.18 21:33

Čekáš první že? :mrgreen:

rozand
Závislačka 3440 příspěvků 11.08.18 21:33

Ne, jsem taky těhotná a ne nemocná, ale nohy mi otékají, dítě mi tlačí na močák a na plíce a mám křeče, když si nedám dost magnézia.

A první trimestr jsem problila. Nemocná jsem sice nebyla, ale bylo to jako slušná střevní chřipka x týdnů v kuse.

Přeju ti, že je ti dobře. Ale kec „těhotenství není nemoc“ mě fakt irituje… Není, ale u spousty žen má projevy podobné :roll: .

Andula135
Kecalka 144 příspěvků 11.08.18 21:36

@-Sára Ano, ale to si myslím, že není důvod.
@rozand Tak to první 4 měsíce byla záchodová mísa a postel mými nejlepšími přáteli. Dokázala jsem spát 16 hodin v kuse a zvracet i když už nebylo co, ale držím palce, aby jsi to všechno zvládla.

Emma9697
Kecalka 199 příspěvků 11.08.18 21:36

Už mám doma 5 měsíční miminko a upřímně konec jsem zvládla dost špatně i bez vedra ( ve vedrech jsem prožila první 4 měísíce zvracení což taky nebylo nic moc), myslím si , že je to dost individuální přistupovala jsem na začátku těhu ke všemu pozitivně , že mi určo nebude špatně atd… a řekla bych , že jsme si vyžrala vše nejhorší, nebyl den , kdy by mě něco nebolelo prvně nevolnost , pak otekání , špatné dýchání atd… každě těhu je prostě jiné a to i u stejné ženy, moje kamrádka první těhu uplně vše ok ani o tom nevěděla a druhé si prošla peklem (zvracela celých 9 měsíců) tak si toho važ a užívej :jazyk:

veru1986
Nováček 10 příspěvků 1 inzerát 11.08.18 21:42

Jsem také 39 tt a musím říct, že je mi skvěle. Jsem od 13tt na rizikovém, doktor mi řekl že by si na mě nevsadil, že to miminko zvládnu donosit … ale celé těhotenství bylo moc dobře, už bych ale ráda miminko u sebe :srdce:

Andula135
Kecalka 144 příspěvků 11.08.18 21:43

@Emma9697 Ale tak už to máš za sebou.
Každá žena je jiná.

Aries6
Generální žvanilka 21972 příspěvků 5 inzerátů 11.08.18 21:45

@Andula135 Druhá dcera je červen 2013 - vedra byly už v červnu, ale výživný červenec a srpen se silně dráždivým dítětem schopným spát jen v šátku, nikomu nepřeji.
Třetí je srpen 2015. Já vedra taky snášela dobře, nic mi neotýkalo. Spíš jsem byla hotová s přenášení, bylo u druhé a třetí nekonečné.
A je fakt rozdíl jestli první nebo další. Když si užíváš sama sebe, tak pohoda. Ale když už musíš nějak zabavit starší dítě, tak to taková sranda není ;)

nenivolnynick
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 1 inzerát 11.08.18 21:50

S prvnim jsem koncila na. konci cervna a uz od kvetna bylo fakt horko a ke konci 40 stupnu a naprosti v poho, ale ja se poslední dva mesice citila nejlip za cele tehu. Coz se na me taky divali jak na exota… chodila.jsem na koupaky, na nakupy, jezdila pres hodku na chatu MHD, den pred porodem proslapala zoo..... proste jsem mela štěstí :kytka: Ted jsem teprve 14tt a jelikoz o těhotenství vubec nevim, tak vedra pohoda.

Příspěvek upraven 11.08.18 v 21:53

Andula135
Kecalka 144 příspěvků 11.08.18 21:50

@Aries6 To je jasné, ale i tak jsi to zvládla, klobouk dolů. Nosítku už taky mám, tak uvidíme, co si vybere.
A na čtvrté už se nechystáš?

pettta
Ukecaná baba ;) 1499 příspěvků 4 inzeráty 11.08.18 21:51

Jsem tehotna potreti a vsechny me deti se narodi /ly v rozmezi unor - brezen. Cili mam dokonale srovnani.
Prvni dite, pohoda jazz, nevolnosti byly, ale kdyz jsem potrebovala, sla jsem si po praci lehnout, prip. jsem rovnou mela letni dovcu.
Druhe dite, uz to bylo horsi. Dceri bylo 2,5r a po obede se mi ji obcas i povedlo uspat a lehnout si s ni.. Jako bonus, rano spala do 7 a vecer v 7 byla tuha.
Treti dite na ceste, aktualne jsem ve 12 tt. Doma 4,5r dcera a 18m syn. Dcera vstava v 8, po obede nespi a usina diky vedrum kolem 22 hod. Syn vstava pred 6, spi po obede a vecer jde kolem 20 hod. Prvni trimest celodenni a jl. vecerni nevolnosti, bez zvraceni, ale na slunicku je mi na omdleni. Kdyz je nejhur, po dobu synova 1h obedoveho spanku pustim dceri pohadku, ale vetsinou se snazim s ni tvorit, vyrabet a je to cas pro nas 2.
Cili, rozdil mezi 1 a dalsim ditetem je opravdu veliky ;-). Tim te nechci otravit a preji ti, ze si fit,ale i me tvrzeni, ze tehotenstvi neni nemoc, irituje :nevim:

KKatka23
Echt Kelišová 8450 příspěvků 11.08.18 21:56
@-Sára píše: Čekáš první že? :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: to mě pobavilo, no je to pravda, s první a ještě i s druhou jsem celkem fungovala, teď jsem byla hotová potřetí… :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ale fungovat jsem taky musela no :mrgreen: ještě že už to mám za sebou :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
a12
Vesmírná mluvilka 32982 příspěvků 11.08.18 22:01
@-Sára píše: Čekáš první že? :mrgreen:
:lol: loni jsme byLa tehotna taky v lete s druhym, porodila jsem zacatkem zari.. Bylo to fajn jit se starsim na prochazku s odrazedlem, ten si na nem pak rozbil hubu a domu jsem tahla kluka i kolo :mrgreen:
Ale jinak jsem se citila taky skvele.. Vedra jsem nejak neresila.. Sedla jsem se synem na hriste a bylo :mrgreen: no a cekat prvni tak to mam uplne nohy nahore :mrgreen:

Příspěvek upraven 11.08.18 v 22:02

nenivolnynick
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 1 inzerát 11.08.18 22:01

Holky ja treba s prvnim.mela zase dost prace a byla jsem prvnich 6 mesicu dost vyflustla :nevim: ted se citim naprosto super a rozhodne lepe nez s prvním ditetem v praci ale doma bez dítěte :mrgreen: . A to mam doma dvouleteho tajfuna co vstavase v 5 rano :mrgreen: je to desne individuální

AnnaNuvoletta07
Kecalka 442 příspěvků 11.08.18 22:07

Strašný. Když je vedro tak jen ležím nebo chodím do sprchy. Nemůžu pořádně dýchat, křeče v nohách jako prase, potim se jako prase, spát nemůžu, hlava bolí… To ti závidím, že to snášíš tak dobře. Já si na léto vždy potrpěla ale teď se modlím ke všemu možnému aby se konečně ochladilo. :( Jak vyjdu na ulici, tak začnu mít mžitky, motá se mi hlava, padá tlak; nesnesitelný. Bože jak je krásný když je zataženo a dá se dýchat. To bych mohla baletit, dělat aerobik, tancovat celý den polku, cokoliv… :)

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Slávek Boura měl figurovat ve skupině pašeráků, hrozí mu 18 let!

Byl zvyklý na slávu, vždyť moderoval třeba tradiční novácký pořad Snídaně s... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >