Při kojení se malá rozbrečí

Anonymní
25.1.20 12:57

Co to je- kojeni

Dobrý den, prosím vás poraďte. Od včera mi malá blbne při kojení. Chvíli pije, pak brečí, ale není to žádný velký pláč, spíš takový smutný. Brisko ji nejspíš neboli, dělá to celý den, dneska to samý. Pije, brečí, pije, brečí, pije, brečí takhle trvá kojení asi 10 minut. Běžně pije tak 3-5min. V noci pila v pohodě, a ráno okolo 9 taky. Ale cca v těch 11 to začalo na novo.. Mleko mám, občas se i dusi jak ji to teče. Ale takhle to teče celou dobu.. Nevím co se děje :,( teď po těch 10 minutách si dala ještě, a pije už normálně. Tak já nevím…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13637
25.1.20 13:11

Prohlídni pusu - zuby, dásně, moučnivka?? Pak mě napadá jestli nedošlo ke změně chuti mléka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.1.20 13:48
@Anonymní píše:
Dobrý den, prosím vás poraďte. Od včera mi malá blbne při kojení. Chvíli pije, pak brečí, ale není to žádný velký pláč, spíš takový smutný. Brisko ji nejspíš neboli, dělá to celý den, dneska to samý. Pije, brečí, pije, brečí, pije, brečí takhle trvá kojení asi 10 minut. Běžně pije tak 3-5min. V noci pila v pohodě, a ráno okolo 9 taky. Ale cca v těch 11 to začalo na novo.. Mleko mám, občas se i dusi jak ji to teče. Ale takhle to teče celou dobu.. Nevím co se děje :,( teď po těch 10 minutách si dala ještě, a pije už normálně. Tak já nevím…

Tohle mi dělalo dítko také. Nevím čím to bylo, ale když s tím začalo, tak jsem střídala prsa. Pije, brečí- druhé prso a tak pořád dokola. Z ničeho nic to přestalo dělat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2021
25.1.20 14:20

Taky bych mrkla do pusy jestli tam nemá nějakej aft nebo něco co ji bolí. Nemá třeba rýmu? Uvidíš dál, může to být jen chvilkovy error :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6384
25.1.20 15:01

Buď nějaké to bolení v pusince, nebo klidně i bojkot kojení. Vydrž to, zkus pořádně nakrmit po spánku, dokud bude rozespalá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.1.20 15:19

Dekuju, má skoro 7 týdnu takže zuby asi ne. V pusince nic nemá, zahlenena je, ale to už skoro 4 týdny. Takže tomu moc nerozumím 8o snad to přejde..

• Nahlásit
  • Citovat
2
25.1.20 22:33

Ahoj, syn 6m mi toto začal dělat chvíli po šestinedělí, když jsem dostala první MS. A dělá to pravidelně, vždy když to dostanu, takže zřejmě jiná chuť mléka. Zhruba za dva dny si zase zvykne a pije normálně. Vždy zkouším střídat prsa, mluvím na něj, hladím po vlaskach, kojení trvá déle, je potřeba to vydržet :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.1.20 22:59

@Kik83 Tak to možná bude mít souvislost. Celý šestinedělí jsem byla v pohodě. A teď jsem poslední 3 dny šíleně naladova, dneska mě i začalo bolet v podbřišku.. Tak uvidíme, snad to přejde, protože tohle dlouho psychicky nevydržím. :(

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama